Кубок України: призначення арбітрів на перші матчі першого Попереднього раунду 14-15 жовтня (ОНОВЛЕНО)

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб, які працюватимуть на перших поєдинках Попереднього раунду Кубку України сезону 2017/2018.

14 жовтня.

«Феміда-Старлайф» (Хмельницький) – «Альтернатива» (Київ)
Арбітри:
А. Загоруйко, О. Макарець (обидва – Житомир), М. Куцак (Хмельницький)
Хронометрист: Д. Божко (Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: В. Калічак (Львів)

«Катеринославхліб» (Дніпро) – «СумДУ» (Суми)
Арбітри:
І. Литвиненко, М. Нечипуренко (обидва – Кривий Ріг), О. Іванов (Дніпро)
Хронометрист: І. Андрєєв (Дніпро)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

«Ансерглоб» (Херсон) – «RED» (Київ)
Арбітри:
С. Ключник, О. Максименко (обидва – Миколаїв), С. Черноусов (Херсон)
Хронометрист: Д. Афанасьєв (Херсон)
Спостерігач арбітражу: Ю. Арестенко (Запоріжжя)

15 жовтня.

«ПВМ» (Харків) – «РКЦ-БУД» (Дніпро)
Арбітри:
О. Єлшанський, А. Савельєв (обидва – Суми), Д. Чумак (Харків)
Хронометрист: С. Ващук (Харків)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)  

Іконка PDF02_ku_pe_2017.10.14-15.pdf

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!