Кубок України: призначення на матчі кваліфікаційного раунду

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі кваліфікаційного раунду Кубка України.

11 жовтня

«Королівський смак» (Світловодськ) – «Прайд» (Токмак)
Арбітри:
 Я. Опришко, А. Звягінцев (обидва – Кременчук)
Спостерігач арбітражу: С. Тулєпов (Кременчук)

12 жовтня

«ІнБев» (Житомир) – «Максимус» (Львів)
Арбітри:
 М. Слободянюк, О. Сидорук (обидва – Вінниця)
Спостерігач арбітражу: В. Таран (Житомир)

«Рятівник» (Херсон) – «Б.І.Д.А.» (Миколаїв)
Арбітри:
 О. Максименко (Миколаїв), С. Черноусов (Херсон)
Спостерігач арбітражу: О. Левченко (Херсон)

13 жовтня

«Лугексперт» (Сєвєвродонецьк) – «VIVA CUP» (Харків) 
Арбітри:
 А. Духан, А. Федоріщєв (обидва – Луганська обл.)
Спостерігач арбітражу: І. Аладін (Луганська обл.)

14 жовтня

«Анреал-ATRIX» (Київ) – «Сумихімпром-СДПУ» (Суми)
Арбітри:
 В. Васильєв, Ю. Бабушкін (обидва – Київська обл.)
Спостерігач арбітражу: В. Михальський (Київська обл.)

«VIVA CUP» (Харків) – «Лугексперт» (Сєвєвродонецьк)
Арбітри:
 Д. Куций, А. Швець (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: Д. Беспорочний (Харків)

15 жовтня

«Максимус» (Львів) – «ІнБев» (Житомир)
Арбітри:
 П. Липецький, Т. Дем'янчук (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Якимишин (Львів)

«Б.І.Д.А.» (Миколаїв) – «Рятівник» (Херсон)
Арбітри:
 С. Черноусов (Херсон), Л. Ізбаш (Миколаїв)
Спостерігач арбітражу: С. Болілий (Миколаїв)

17 жовтня

«Прайд» (Токмак) – «Королівський смак» (Світловодськ)
Арбітри:
 І. Дудінов, І. Андрєєв (обидва – Дніпро)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

18 жовтня

«Сумихімпром-СДПУ» (Суми) – «Анреал-ATRIX» (Київ)
Арбітри:
 Д. Чумак, С. Ващук (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: О. Шабан (Суми)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда I O
1 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 2 6
2 Food Centre-СумДУ (Суми) 2 6
3 Шевченків край (Звенигородський р-н) 2 6
4 Епіцентр К Таїрова (Одеса) 2 6
5 Авангард (Краматорськ) 2 1
6 Рятувальник (Ромни) 2 1
7 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 1 0
8 Дніпро (Черкаси) 1 0
9 Атлетік (Бровари) 2 0
10 Кобра (Харків) 2 0

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!