Кубок України. Результати матчів кваліфікаційного раунду + анонс зустрічей першого попереднього раунду

Сьогодні у Сумах відбудеться заключний поєдинок кваліфікаційного раунду Кубка України, в якому повторну очну зустріч проведуть «Сумихімпром-СДПУ» та «Анреал-Atrix».

До вашої уваги результати матчів цієї стадії.

«Королівський смак» (Світловодськ) – «Прайд» (Токмак) – 7:3 (4:0)
Голи:
Кувшинов (2, 23), Шаповал (15, 16, 16), Зав’ялов (34, 35) – Мельничук (29), Аверков (39), Новік (40)
Попередження: Краснокутський (13), Семілєтов (20)

«Прайд» (Токмак) – «Королівський смак» (Світловодськ) – 5:6 (1:2)
Голи:
Новік (18, 21, 27, 31), Заєць (26) – Цвелих (13, 34, 36, 37), Смірнов (14), Недик (21)
Попередження: Краснокутський (19)

«ІнБев» (Житомир) – «Максимус» (Львів) – 1:5 (0:3)
Голи: Ничипоренко (8, АГ), Вакула (25), Чеберяк (40, АГ) – Москвітін (8), Патуляк (15, 36)
Попередження: Мосійчук (4), Вакула (5), Ничипоренко (29)

«Максимус» (Львів) – «ІнБев» (Житомир) – 2:4 (1:2)
Голи:
Патуляк (3), Іляш (39) – Алєксєєв (2, 31), Ничипоренко (19, 32)

«Рятівник» (Херсон) – «Б.І.Д.А.» (Миколаїв) – 6:1 (4:0)
Голи: Білоусов (5, 37), Кушнірук (7), Камінський (11, 11, 35) – Дубінін (25)
Попередження: Білоусов (12) – Єрмаков (25)

«Б.І.Д.А.» (Миколаїв) – «Рятівник» (Херсон) – 8:5 (2:3)
Голи: Дрей (5, АГ, 32), Рудаков (8), Єрмаков (11, 25), Дубінін (24, 26), Бігайло (38) – Камінський (14, 15, 26), Воронюк (28)

«Лугексперт» (Сєвєродонецьк) – «Viva Cup (Харків) – 3:5 (1:2)
Голи: Зезюлін (19), Дмитренко (25), Гуделяускас (30) – Батагов (14, 34), Сколотій (18), Терентьєв (32), Масленніков (39)
Попередження: Компаніц (20) – Панасенко (38)

«Viva Cup (Харків) – «Лугексперт» (Сєвєродонецьк) – 4:0 (1:0)
Голи: Батагов (7, 22), Головень (27), Панасенко (30)
Попередження: Скрига (30)

«Анреал-Atrix» (Київ) – «Сумихімпром-СДПУ» (Суми) – 1:2 (1:1)
Голи: Ташук (10) – Пимоненко (7), Тодор (24)
Попередження: Лисюк (34), Паталах (37) – Завгородний (10), Луценко (20)

«Сумихімпром-СДПУ» (Суми) – «Анреал-Atrix» (Київ) – 2:4 (0:0)
Голи:
Завгородній (27), Пимоненко (36) – Шорников (21), Ташук (25), Здебський (27), Паталах (36)
Попередження: Яценко (18), Луценко (28) – Здебський (13), Даниловський (23)
Нереалізований дабл-пенальті: Кончаков (40)

«Технологія-Lex-VSK» (Суми) «PVM» (Харків) +:-

«Володимир» (Вінницька обл.) «Феміда-Старлайф» (Хмельницький) +:-

На стадії першого попереднього етапу зійдуться такі пари команд:

«Рятівник» (Херсон) – «Продексім-2» (Херсон)
«Технологія-Lex-VSK» (Суми) – «Альтернатива-Сервіт» (Київ)
«Манзана» (Київ) – «Максимус» (Львів)
«Геологія» (Кременчук) – «Атлетик» (Бровари)
«Фаворит» (Кривий Ріг) – «HUMAN
» (Дніпро)
«Анреал-
Atrix» (Київ) – «РКЦ-Буд» (Дніпро)
«Рятувальник» (Ромни) – «
Food-Centre-СумДУ» (Суми)
«Володимир» (Вінницька обл.) – «
SKIDKA» (Київ)
«Шевченків край» (Черкаська обл.) – «Королівський смак» (Світловодськ)
«Стелс» (Херсон) – «Епіцентр К Таїрова» (Одеса)
«Авангард» (Краматорськ) – «
Viva Cup» (Харків)
«Ураган-2» (Івано-Франківськ) – «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ)

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!