Кубок України. Результати матчів першого попереднього раунду (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Пропонуємо вашій увазі результати всіх зіграних поєдинків першого попереднього раунду Кубка України.

«Геологія» (Кременчук) – «Атлетік» (Бровари) – 2:5 (2:4)
Голи:
Кулька (2), Крупін (4), Саркісян (7, АГ) – Бульбін (1), Бодров (8), Гнезділов (12), Загура (24)
Попередження: Крупін (24) – Шульга (17)
Нереалізований дабл-пенальті: Лавський (20)

28 жовтня. «Атлетік» (Бровари) – «Геологія» (Кременчук)

«Стелс» (Херсон) – «Епіцентр К Таїрова» (Одеса) – 3:9 (2:4)
Голи:
Педченко (6, 14), Муковозов (33) – Подлазнік (6), Лоскутов (11), Солодов (15), Щербаков (17, 29), Варвонець (22, 38), Горбач (33), Калмацуй (36)
Попередження: Волонтирь (39) – Горбач (8)

«Епіцентр К Таїрова» (Одеса) – «Стелс» (Херсон)

«Манзана» (Київ) – «Максимус» (Львів) – 3:0 (0:0)
Голи: Кібиш (27), Сандецький (34), Демиденко (37)
Попередження: Мельник (32) – Патуляк (24), Багряк (28)

25 жовтня. «Максимус» (Львів) – «Манзана» (Київ)

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) – 2:8 (0:6)
Голи: Масевич (26), Завертаний (40) – Зеленкевич (2), Швед (3, 14, 15, 29), Данів (5), Сімка (18), Баланик (32)

«Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) 

«Технологія-LEX VSK» (Суми) – «Альтернатива-Сервіт» (Київ) – 2:3 (2:0)
Голи: Загорулько (6), Петраков (7) – Кіян (26), Заєц (28), Глуцький (38)
Попередження: Колесник (11) – Заєц (26)

28 жовтня. «Технологія-LEX VSK» (Суми) – «Альтернатива-Сервіт» (Київ) 

«Авангард» (Краматорськ) – «Viva Cup» (Харків) – 2:3 (0:2)
Голи: Байцур (28, 40) – Панасенко (6), Терентьєв (12), Головень (32)
Попередження: Доманський (20) – Сколотій (25)
Нереалізовані дабл-пенальті: Терентьєв (20), Якунін (36)

«Viva Cup» (Харків) – «Авангард» (Краматорськ)

«Володимир» (Тиврів) – «SKIDKA» (Київ) – 2:1 (0:0)

Голи: Заводян (27), Васалтій (36) – Білик (40)
Попередження: Оніщук (16), Степанюк (26) – Цой (15)
Нереалізовані дабл-пенальті: Чернега (19)

3 листопада. «SKIDKA» (Київ) – «Володимир» (Тиврів)

«Рятувальник» (Ромни) – «Food Centre-СумДУ» (Суми) – 0:3 (0:1)
Голи:
 Острога (5), Мисловський (37, 38)
Нереалізований пенальті: Сітнер (39)

«Food Centre-СумДУ» (Суми) – «Рятувальник» (Ромни)

25 жовтня. «Шевченків край» (Звенигородський р-н) – «Королівський смак» (Світловодськ)

1 листопада. «Королівський смак» (Світловодськ) – «Шевченків край» (Звенигородський р-н)

28 жовтня. «Фаворит» (Кривий Ріг) – «Human» (Дніпро)

«Human» (Дніпро) – «Фаворит» (Кривий Ріг)

28 жовтня. «Анреал-Atrix» (Київ) – «РКЦ-Буд» (Дніпро)

4 листопада. «РКЦ-Буд» (Дніпро) – «Анреал-Atrix» (Київ)

31 жовтня. «Рятівник» (Херсон) – «Продексім-2» (Херсон)

2 листопада. ««Продексім-2» (Херсон) – «Рятівник» (Херсон)

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!