Кубок України: визначено усіх учасників 1/4 фіналу

9 лютого визначилися всі учасники 1/4 фіналу Кубка України. Пропонуємо вашій увазі результати повторних поєдинків 1/8 фіналу.

«Яско» (Вінниця) – «Продексім-2» (Херсон) – 5:0

Результат першої зустрічі: «Продексім-2» – «Яско» – 5:10

«Food Centre-СумДУ» (Суми) – «Максимус» (Львів) – 5:0

Результат першої зустрічі: «Максимус» – «Food Centre-СумДУ» – 4:7

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) – «Manzana-2TK» (Київ) – 6:4 (4:1)
Голи:
Дмитро Калуков (13), Владислав Ященко (14, 30), Євген Юнаков (15), Максим Почебут (17), Валерій Грицовець (26), Анатолій Доманський (26 – автогол) – Руслан Савенко (18), Апті Накаєв (33), Євген Сківський (38)
Попередження: Євген Юнаков (10), Анатолій Доманський (12), Валерій Грицовець (12), Володимир Удовиченко (28), Владислав Ященко (30) – Микита Тменов (7), Ярослав Заворотній (8), Євген Смоловик (39)

Результат першої зустрічі: «Manzana-2TK» – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» – 0:2

«ІнБев» (Житомир) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 2:5 (0:4)
Голи:
Максим Сєхов (36), Максим Чеберяк (40) – Юрій Когут (2), Роман Кордоба (7), Андрій Федюк (14), Даниіл Абакшин (15, 27)
Попередження: Артем Фаренюк (6)

Результат першої зустрічі: «Ураган» – «ІнБев» – 7:0

«ХІТ» (Київ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 5:2 (2:0)
Голи:
Ігор Борсук (1), Андрій Цілик (8), Євген Жук (23), Олександр Колесников (31, 40) – Анатолій Мілінький (36), Володимир Кручок (37)
Попередження: Андрій Цілик (17), Олександр Колесников (27) – Андрій Ардашніков (40)

Результат першої зустрічі: «Кардинал-Рівне» – «ХІТ» – 3:1

«Енергія» (Львів) – «Сокіл» (Хмельницький) – 3:2 (2:0)
Голи:
Мар'ян Пелех (9), Володимир Буньо (16), Тарас Кузь (39) – Богдан Токар (31), Дмитро Сорока (40)
Попередження: Богдан Токар (17)

Результат першої зустрічі: «Сокіл» – «Енергія» – 0:2

«Продексім» (Херсон) – «Епіцентр К-Авангард» (Одеса) – 7:0 (2:0)
Голи:
Ігор Корсун (9), Максим Бессалов (11), Роніньо (24), Микола Білоцерківець (31), Михайло Зварич (36), Петро Шотурма (38), Станіслав Моспан (40)
Попередження: Михайло Зварич (27) – Євген Свиридов (4), Віталій Зеленчук (7), Сергій Коваленко (32)

Результат першої зустрічі: «Епіцентр К-Авангард» – «Продексім» – 1:4

«Symbol» (Харків) – «SKIDKA» (Київ) – 2:2 (2:0)
Голи:
Юрій Сагайдачний (2), Олексій Волобуєв (8) – Віктор Цой (32 – з пен.), Едуард Ткаченко (40)
Попередження: Віталій Дубич (8), Юрій Сагайдачний (18), В'ячеслав Кононов (24), Олексій Волобуєв (32) – Дмитро Медвідь (27), Віктор Цой (28), Юрій Щериця (40)
Вилучення: В'ячеслав Кононов (30 – друга ЖК)

Результат першої зустрічі: «SKIDKA» – «Symbol» – 4:2

Таким чином, до 1/4 фіналу кваліфікувалися такі команди: 

«Яско» (Вінниця)
«Food Centre-СумДУ» (Суми)
«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка)
«Ураган» (Івано-Франківськ)
«ХІТ» (Київ)
«Енергія» (Львів)
«Продексім» (Херсон)
«SKIDKA» (Київ) 

Нагадаємо, що жеребкування пар 1/4 фіналу відбудеться завтра. Початок о 13:00. 

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 5 15
2 Енергія (Львів) 5 13
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 5 10
4 ХІТ (Київ) 5 9
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 5 4
7 АФФК Суми (Суми) 5 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 4
9 Сокіл (Хмельницький) 5 4
10 Кардинал-Рівне (Рівне) 5 1
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!