Кубок України (жінки): розклад матчів кваліфікаційного раунду

20 грудня матчем між ДЮСШ ім. Бутовського та «Багірою-КДЮСШ №8» розпочнеться кваліфікаційний раунд Кубка України серед жіночих команд. 12 учасників будуть розподілені на 4 групи, які проводитимуть свої матчі на паркеті господаря групи. Пропонуємо вашій увазі повний календар поєдинків цієї стадії.

Група А

1. «ПЗМС» (Полтава)
2. «Tesla-2» (Харків)
3. «IMS-НУХТ» (Київ)

Місце проведення: м. Полтава (СК ПЗМС)

Розклад поєдинків:

21 грудня. 12:00. «IMS-НУХТ» (Київ) – «Tesla-2» (Харків)
21 грудня. 14:30. «ПЗМС» (Полтава) – «IMS-НУХТ» (Київ)
22 грудня. 13:30. «Tesla-2» (Харків) – «ПЗМС» (Полтава)

Група В

1. ДЮСШ ім. Бутовського (Полтава)
2. «Tesla» (Харків)
3. «Багіра-КДЮСШ №8» (Лиман)

Місце проведення: м. Полтава (СК ГУНП)

Розклад поєдинків:

20 грудня. 12:00. ДЮСШ ім. Бутовського (Полтава) – «Багіра-КДЮСШ №8» (Лиман)
21 грудня. 14:30. «Багіра-КДЮСШ №8» (Лиман) – «Tesla» (Харків)
22 грудня. 10:00. «Tesla-2» (Харків) – ДЮСШ ім. Бутовського (Полтава)

Група С

1. «Легіон» (Луцьк)
2. «Ладомир» (Володимир-Волинський)
3. «5G» (Київ)

Місце проведення: м. Луцьк (СК «Адреналін Сіті»)

Розклад поєдинків:

23 грудня. 20:00. «Ладомир» (Володимир-Волинський) – «5G» (Київ)
24 грудня. 13:00. «5G» (Київ) – «Легіон» (Луцьк)
25 грудня. 15:00. «Легіон» (Луцьк) – «Ладомир» (Володимир-Волинський)

Група D

1. КДЮСШ «Олімп-IMS-2» (Славутич)
2. «Будстар-НПУ» (Київ)
3. «NRG» (Київ)

Місце проведення: м. Славутич (СК «Олімпієць»)

Розклад поєдинків:

21 грудня. 17:00. КДЮСШ «Олімп-IMS-2» (Славутич) – «Будстар-НПУ» (Київ)
22 грудня. 12:00. «Будстар-НПУ» (Київ) – «NRG» (Київ)
23 грудня. 12:00. «NRG» (Київ) – КДЮСШ «Олімп-IMS-2» (Славутич)

Зазначимо, що по дві найкращих команди з групи кваліфікуються до стадії 1/4 фіналу.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!