Parimatch Кубок України. Другий попередній етап. Результати перших матчів

Пропонуємо вашій увазі підсумкові результати перших поєдинків другого попереднього раунду Parimatch Кубка України.

5 листопада 

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Хмельницькі Делікатеси» (Хмельницький) – 3:1 (2:0)
Голи: Олександр Дичук (5), Андрій Ткачук (13), Олександр Сименко (32) – Владислав Гресь (28)
Попередження: Василь Баланик (40) – Назар Рибчинський (27)

«Любарт» (Луцьк) – «Автомобіліст-Бульвар» (Житомир) – 6:1 (2:0)
Голи: Владислав Козачок (7), Сергій Степанюк (31), Дмитро Романюк (33), Назар Сеник (35), Роман Дацюк (39) – Іван Чапський (15 – автогол), Артем Корольчук (35)

6 листопада 

«SkyUp» (Київ) – КІВС «Енергія-2» (Львів) – 8:3 (3:2)
Голи: Морено (2, 39), Владислав Корнєв (4), Максим Чеберяк (8), Ігор Салтанов (32, 37), Роман Бакум (38), Апті Накаєв (40) – Ігор Тимців (4), Богдан Білюк (6), Андрій Саламаха (32)
Попередження: Апті Накаєв (30) – Богдан Білюк (14)

«In.IT» (Львів) – «INTER» (Донецьк) – 1:5 (0:2)
Голи: Роман Саприка (25) – Денис Хруль (4), Денис Сандецький (17, 40), Олександр Колесников (30, 34)
Попередження: Володимир Гриник (24) – Максим Солонина (24)
Нереалізований дабл-пенальті: Вадим Дробашко (20) – «INTER»

«SKIDKA» (Київ) – «Нікма» (Запоріжжя) – 1:2 (0:0)
Голи: Юрій Щериця (29) – Владислав Ященко (27), Роман Сухаревський (28)
Попередження: Юрій Щериця (29), Андрій Назаров (39) – Роман Стефурак (29)

«Human» (Дніпро) – «Comfort Life» (Буча) – 2:3 (0:2)
Голи: Артем Петренко (36), Ярослав Шибинський (37) – Руслан Ніфталієв (8), Артем Шундрик (12), Олександр Шамотій (29)
Попередження: Сергій Дубовик (29), Олександр Касаткін (32) – Іван Веремійчук (14), Ігор Кіян (38)

«Рятувальник» (Ромни) – «BudmonsteR» (Київ) – 1:3 (1:2)
Голи: Олександр Колеснік (16) – Сергій Степаненко (9, 12, 40)
Попередження: Денис Завгородній (2) – Роман Демчук (18), Максим Алєксюк (28)

«Урожай» (Чернівці) – «Ужнет» (Ужгород) – 8:3 (4:2)
Голи: Юрій Головачук (13, 15), Сергій Максимчук (14, 28, 38), Геннадій Куляк (16 – з дабл-пен., 20 – автогол, 27), Михайло Рябий (25) – Євген Царук (14), Юрій Стасюк (36)
Попередження: Ігор Мицак (5) – «Ужнет»

«Галицька здоба» (Львів) – «Славута» (Славута) – 4:4 (2:1)
Голи: Богдан Стефанків (3), Тарас Мацик (14, 38 – з пен.), Ігор Подолюк (25) – Максим Савенко (12), Віталій Рябоконь (32, 38), Ігор Кушецький (37)
Попередження: Роман Москалик (25) – Віталій Поплевічев (38)
Вилучення: Роман Москалик (39) – друга ЖК

«Геологія» (Кременчук) – «Технологія-Агросвіт» (Суми) – 4:5 (2:3)
Голи: Ілля Юрченко (14, 22), Сергій Аліфанов (18), Олександр Нагернюк (24) – Євген Петраков (5), Костянтин Сорока (8, 28), Руслан Острога (11, 29)
Попередження: Сергій Аліфанов (28) – Руслан Острога (26)
Нереалізований дабл-пенальті: Руслан Острога (38)

«Бастіон» (Львів) – «Юрінновація» (Київ) – 11:0 (4:0)
Голи: Назарій Цимбаляк (3), Любомир Дроф’як (7), Олег Іванишин (24), Сергій Шафранський (18, 24, 28), Михайло Чабан (30), Віталій Танський (31, 37), Ігор Кудінов (33), Андрій Любуська (37)

«Б.Є.Д.А.» (Миколаїв) – «Легіон» (Дніпро) – 3:10 (0:5)
Голи: Олександр Суботник (32), Олег Франчук (33) – Євгеній Дмитрієв (6, 35), Михайло Макшанов (11, 13, 22 – автогол, 37), Роман Кокотяк (13), Віктор Ковальов (20), Сергій Чорнорот (29), Денис Дуков (34 – з дабл-пен.)
Попередження: Денис Расторгуєв (25), Олег Гуменюк (31), обидва – «Б.Є.Д.А.»

7 листопада 

«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Адвокат і Ко» (Кременчук) – 8:1 (2:0)
Голи: Артем Мороховець (11, 31, 40), Олександр Маржановський (16), Дмитро Делятинський (32), Уссама Тумзін (35), Олександр Синенко (35), Антон Гай (38) – Артем Стрижак (29)
Попередження: Назар Хрієнко (20), Ваге Саркісян (33), Дмитро Ніколаєв (40), всі – «Адвокат і Ко»
Нереалізований дабл-пенальті: Ваге Саркісян (38)

Перший поєдинок у парі «Clust-НПУ» (Київ) – «Гепард (Харків) відбудеться 12 листопада.

Базові дати матчів-відповідей цієї стадії: 20-21 листопада.

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 13 34
2 ХІТ (Київ) 13 29
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 24
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 11 16
5 Енергія (Львів) 13 14
6 Viva Cup (Харків) 11 11
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 11 10
8 АФФК Суми (Суми) 12 9
9 Сокіл (Хмельницький) 12 6
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 4 10
2 Рятувальник (Ромни) 5 8
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 4 7
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 5 7
5 Comfort Life (Буча) 3 1
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 3 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 5 11
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 5 11
3 In.IT (Львів) 5 7
4 КІВС Енергія-2 (Львів) 5 6
5 Любарт (Луцьк) 5 4
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 5 2

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!