Parimatch Кубок України: визначено пари третього попереднього етапу

Пропонуємо вашій увазі підсумкові результати матчів другого попереднього етапу Parimatch Кубка України та пари, які зіграють у третьому попередньому етапі.

19 листопада 

«Автомобіліст-Бульвар» (Житомир) – «Любарт» (Луцьк) – 3:6 (1:1)
Голи: Юрій Коваль (13), Анатолій Доманський (26), Артем Корольчук (29) Роман Дацюк (11), Сергій Степанюк (31, 35), Владислав Козачок (39), Владислав Сизик (40, 40)
Попередження: Кирило Подорожній (29), Юрій Коваль (31), Анатолій Доманський (33), Артем Корольчук (34), Сергій Литвиновський (35)
Вилучення: Анатолій Доманський (34 – друга ЖК)
Перший матч: «Любарт» (Луцьк) – «Автомобіліст-Бульвар» (Житомир) – 6:1

20 листопада 

КІВС «Енергія-2» (Львів) – «SkyUp» (Київ) – 2:4 (0:1)
Голи: Андрій Саламаха (26), Владислав Константінов (30 – автогол, 40) Микита Тменов (8), Ростислав Семенченко (23), Роман Бакум (31)
Перший матч: «SkyUp» (Київ) – КІВС «Енергія-2» (Львів)  8:3

«Comfort Life» (Буча) – «Human» (Дніпро) –​ 1:3 (1:2)
Голи: Олександр Шамотій (9) Сергій Беденок (11), Сергій Дубовик (16), Артем Петренко (32)
Попередження: Дмитро Медвідь (18), Ігор Кіян (19), Олександр Шамотій (39)
Вилучення: Євгеній Заєць (30)
Перший матч: «Human» (Дніпро) – «Comfort Life» (Буча)​  2:3

«INTER» (Донецьк) – «In.IT» (Львів) –​ 3:3 (1:2)
Голи: Микола Кодацький (4), Денис Хруль (23), Денис Сандецький (36) Володимир Гриник (7), Роман Танечник (10), Олег Галамага (40)
Попередження: Олег Буцик (27 – «In.IT»)
Нереалізований дабл-пенальті: Вадим Дробашко (20 – «INTER»)
Перший матч: «In.IT» (Львів) – «INTER» (Донецьк) – 1:5

«Адвокат і Ко» (Кременчук) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – 6:8 (5:3)
Голи: Ваге Саркісян (5), Дмитро Ніколаєв (6), Артем Стрижак (7), Назар Хрієнко (19), Євген Віхарев (22) Дмитро Делятинський (7, 16), Юрій Павлов (14), Олександр Фролов (18 – автогол), Сергій Рідний (23, 23, 29), Олександр Мандичев (30), Уссама Тумзін (31) 
Попередження: Дмитро Ніколаєв (12) Олександр Синенко (40)
Вилучення: Іван Борозенець (22 – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП»)
Перший матч: «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Адвокат і Ко» (Кременчук) 8:1

«Гепард» (Харків) – «CLUST-NPU» (Київ) – 8:2 (3:0)
Голи: Максим Логінов (3), Олексій Волобуєв (19, 20, 23), Володимир Лоншаков (25), Олександр Поживотько (29), Максим Козлов (32), Євген Юнаков (37) Олександр Карбула (27), Антон Вакуленко (40)
Попередження: Володимир Лоншаков (3), Олександр Поживотько (38) Дмитро Стрельченко (33)
Перший матч: «CLUST-NPU» (Київ) – «Гепард» (Харків) –​ 1:2

«Технологія-Агросвіт» (Суми) – «Геологія» (Кременчук) – 7:3 (3:2)
Голи: Євген Мороз (1), Максим Мисловський (11, 37), Костянтин Сорока (25), Євген Петраков (22, 29), Роман Прощенко (30) Олександр Карбула (27), Антон Вакуленко (40)
Попередження: Віталій Костиренко (20), Дмитро Лавський (31, обидва – «Геологія») 
Перший матч: «Геологія» (Кременчук) – «Технологія-Агросвіт» (Суми) –​ 4:5

«Хмельницькі Делікатеси» (Хмельницький) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) –​ 4:4 (2:4)
Голи: Андрій Наконечний (7, 13 – з дабл-пен., 28, 40) Олег Пицик (4), Олександр Дичук (4), Василь Баланик (11), Ігор Бессонов (14)
Перший матч: «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Хмельницькі Делікатеси» (Хмельницький) –​ 3:1

«BudmonsteR» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни) – 4:4 (2:2)
Голи: Максим Хижняк (8, 25), Павло Химяк (12), Максим Алєксюк (39, 40 автогол) – Дмитро Баранник (2, 30), Владислав Радченко (17)
Попередження: Михайло Ляхович (27), Сергій Степаненко (40) Андрій Дрога (25)
Перший матч: «Рятувальник» (Ромни) – «BudmonsteR» (Київ) – 1:3

«Ужнет» (Ужгород) – «Урожай» (Чернівці) – 2:6 (0:2)
Голи: Євген Мирончук (37 з дабл-пен., 38) Сергій Максимчук (3, 28, 37), Андрій Савчук (17, 35), Михайло Рябий (26)
Попередження: Михайло Рябий (24), Павло Гончар (33)
Вилучення: Віктор Каращенко (17)
Нереалізований пенальті: Геннадій Куляк (29 – «Урожай»)
Перший матч: «Урожай» (Чернівці) – «Ужнет» (Ужгород) – ​8:3

«Юрінновація» (Київ) – «Бастіон» (Львів) – 0:8 (0:5)
Голи: Андрій Любуська (5, 20), Ігор Кудінов (7), Михайло Чабан (12), Орест Іванишин (16), Михайло Чабан (21), Назарій Цимбаляк (28), Ігор Моночков (28)
Попередження: Олександр Грищенко (27 – «Юрінновація»)
Перший матч: «Бастіон» (Львів) – «Юрінновація» (Київ) –​ 11:0

21 листопада

«Славута» (Славута) – «Галицька здоба» (Львів) – 5:2 (2:1)
Голи: Ігор Кушецький (7, 20), Олександр Баландюк (22), Святослав Петросюк (27), Віталій Рябоконь (30) – Андрій Коваль (13), Богдан Стефанків (22)
Попередження: Олег Панасюк (26 – «Галицька здоба»)
Перший матч: «Галицька здоба» (Львів) – «Славута» (Славута) –​ 4:4

«Нікма» (Запоріжжя) – «SKIDKA» (Київ) – 3:4 (1:2)
Голи: Роман Сухаревський (4), Дмитро Харченко (25), Артем Подріз (27) Юрій Щериця (3, 40), Андрій Назаров (11), Едуард Ткаченко (22)
Попередження: Ігор Кардаш (26) – Віталій Гавриленко (8), Юрій Щериця (8), Микита Тищенко (27), Максим Войток (33)
Вилучення: Микита Тищенко (37 друга ЖК)
Нереалізований дабл-пенальті: Максим Войток (31 – «SKIDKA»)
Перший матч: «SKIDKA» (Київ) – «Нікма» (Запоріжжя) –​ 1:2

«Легіон» (Дніпро)  «Б.Є.Д.А.» (Миколаїв) – 10:2 (7:0)
Голи: Віктор Ковальов (2, 12, 40), Артем Кокотяк (5, 12), Денис Дуков (8), Михайло Макшанов (8, 15, 30), Роман Дяченко (35) Олег Позняк (25), Олександр Федорчук (28)
Попередження: Денис Расторгуєв (40), Олег Франчук (40, обидва – «Б.Є.Д.А.»)
Нереалізований дабл-пенальті: Євгеній Онищенко (40 – «Легіон»)
Перший матч: «Б.Є.Д.А» (Миколаїв) – «Легіон» (Дніпро) –​ 3:10

Пари третього попереднього етапу:

«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Славута» (Славута)
«Human» (Дніпро) – «Любарт» (Луцьк)
«BudmonsteR» (Київ) – «Легіон» (Дніпро)
«Урожай» (Чернівці) – «Гепард» (Харків)
«INTER» (Донецьк) – «Бастіон» (Львів)
«SKIDKA» (Київ) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)
«SkyUp» (Київ) – «Технологія-Агросвіт» (Суми)

Базові дати матчів: 4-5 грудня (перші поєдинки) та 18-19 грудня (матчі-відповіді).

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 13 34
2 ХІТ (Київ) 13 29
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 24
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 11 16
5 Енергія (Львів) 13 14
6 Viva Cup (Харків) 11 11
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 11 10
8 АФФК Суми (Суми) 12 9
9 Сокіл (Хмельницький) 12 6
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 4 10
2 Рятувальник (Ромни) 5 8
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 4 7
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 5 7
5 Comfort Life (Буча) 3 1
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 3 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 5 11
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 5 11
3 In.IT (Львів) 5 7
4 КІВС Енергія-2 (Львів) 5 6
5 Любарт (Луцьк) 5 4
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 5 2

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!