ПІСЛЯМОВА-8. Огляд окремих ігрових епізодів + ВІДЕО

Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує вашій увазі огляд окремих ігрових епізодів матчів-відповідей 1/8 фіналу Кубка України сезону 2018/2019 р. р.

Кліп № 1:

«ІнБев/НПУ» (Житомир-Київ) «Продексім» (Херсон)
тайм, 16 хв.:

Гравець № 20 «білих» здійснив перехоплення м’яча на чужій половині майданчика та зробив передачу партнеру № 9, який одним дотиком обробив м’яч та прокинув собі на хід у напрямку воріт суперника. Гравець № 17 «фіолетових» затримує його руками з єдиною метою – запобігти супернику розвинути подальшу атаку. Зважаючи на напрямок руху гравця «білих» до воріт, контроль м’яча та розташування воротаря і захисників «фіолетових», таке порушення арбітр матчу правомірно розцінив як позбавлення суперника очевидної гольової можливості, призначив штрафний удар та вилучив порушника з майданчика.

Кліп № 2:

«АРПИ Запоріжжя» (Запорізька обл.) «Food Centre-СумДУ» (Суми)
тайм, 35 хв.:

Гравець № 10 «зелених» здійснив перехоплення м’яча на своїй половині майданчика та прокинув його собі на хід у напрямку воріт суперника. Гравець № 14 «чорних» збиває його з єдиною метою – запобігти супернику розвинути подальшу атаку. Констатуємо, що факт самого порушення (його очевидність) – не викликали жодного сумніву, але можливо виникли певні застереження щодо місця порушення (його відстані від воріт)… Проте, беручи до уваги, що у момент порушення нападник рухався в напрямку до воріт суперника достатньо швидко і здійснював повний контроль м’яча, а розташування інших захисників у чорній формі було позаду біля чужої штрафного майданчика, це порушення арбітр матчу правомірно розцінив як позбавлення суперника очевидної гольової можливості  та призначив штрафний удар, а також вилучив порушника з майданчика.

З повагою,

Комітет арбітражу АФУ

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 ХІТ (Київ) 5 12
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 4 10
3 Продексім (Херсон) 4 10
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 4 9
5 Енергія (Львів) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 4 4
7 Сокіл (Хмельницький) 5 3
8 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 5 3
9 Food Centre-СумДУ (Суми) 4 1

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!