ПІСЛЯМОВА-9. Огляд окремих ігрових епізодів + ВІДЕО

Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує вашій увазі огляд окремих ігрових епізодів перших матчів 1/4 фіналу Кубка України сезону 2018/2019 р. р.

Кліп № 1:

«Продексім» (Херсон) «Альтернатива-Сервіт» (Київ)
тайм, 20 хв., 20+ хв.

Гравець № 21 команди «зелених» на чужій половині майданчика намагався здійснити перехоплення м’яча, адресованого гравцем № 26 «білих» на свого партнера… Однак, проти нього порушив правила гравець № 5 «білих», який намагався дотягнутися до м’яча, однак, cпочатку зіграв у ногу супернику. Арбітр матчу займав вдалу позицію і мав оптимальний кут огляду цього короткотривалого і динамічного єдиноборства, зафіксував фол, який став шостим накопиченим порушенням правил для команди «білих» у першій половині гри. Усвідомлюючи, що цей удар пробиватиметься з 10-метрової позначки, тренер та щонайменше три гравці команди у білій формі одразу висловили свою бурхливу незгоду з рішенням арбітра, який жодним чином на це не відреагував… Більше того, після завершення першого тайму, офіційні представники команди «білих» продовжили «активний пресинг» бригади арбітрів у центрі майданчика, демонструючи неналежну поведінку...

Комітет арбітражу АФУ звертає увагу, що такі дії є неприпустимими і несуть шкоду іміджу гри. Арбітри повинні, у відповідності до вимог Правила 5 (Арбітри) та Правила 12 (Порушення та неналежна поведінка), рішуче реагувати на непристойну поведінку з боку гравців та прояви неналежної поведінки з боку офіційних представників команди, застосовуючи до них відповідні дисциплінарні санкції у вигляді попередження (ЖК) чи вилучення (ЧК) для гравців, та вилучення з технічної зони офіційних представників, які поводять себе неналежним чином.

З повагою,

Комітет арбітражу АФУ

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 10 28
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 22
3 ХІТ (Київ) 10 21
4 ІнБев (Житомир) 10 17
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 10 13
6 Енергія (Львів) 10 10
7 Сокіл (Хмельницький) 10 9
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 9 5
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 10 3
Команда I O
1 Рятувальник (Ромни) 4 12
2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 4 12
3 Володимир (Тиврів) 5 9
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 4 6
5 Продексім-2 (Херсон) 5 6
6 Бердянськ (Бердянськ) 4 0
7 Черкаси (Черкаси) 4 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!