ПІСЛЯМОВА-9. Огляд окремих ігрових епізодів + ВІДЕО

Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує вашій увазі огляд окремих ігрових епізодів перших матчів 1/4 фіналу Кубка України сезону 2018/2019 р. р.

Кліп № 1:

«Продексім» (Херсон) «Альтернатива-Сервіт» (Київ)
тайм, 20 хв., 20+ хв.

Гравець № 21 команди «зелених» на чужій половині майданчика намагався здійснити перехоплення м’яча, адресованого гравцем № 26 «білих» на свого партнера… Однак, проти нього порушив правила гравець № 5 «білих», який намагався дотягнутися до м’яча, однак, cпочатку зіграв у ногу супернику. Арбітр матчу займав вдалу позицію і мав оптимальний кут огляду цього короткотривалого і динамічного єдиноборства, зафіксував фол, який став шостим накопиченим порушенням правил для команди «білих» у першій половині гри. Усвідомлюючи, що цей удар пробиватиметься з 10-метрової позначки, тренер та щонайменше три гравці команди у білій формі одразу висловили свою бурхливу незгоду з рішенням арбітра, який жодним чином на це не відреагував… Більше того, після завершення першого тайму, офіційні представники команди «білих» продовжили «активний пресинг» бригади арбітрів у центрі майданчика, демонструючи неналежну поведінку...

Комітет арбітражу АФУ звертає увагу, що такі дії є неприпустимими і несуть шкоду іміджу гри. Арбітри повинні, у відповідності до вимог Правила 5 (Арбітри) та Правила 12 (Порушення та неналежна поведінка), рішуче реагувати на непристойну поведінку з боку гравців та прояви неналежної поведінки з боку офіційних представників команди, застосовуючи до них відповідні дисциплінарні санкції у вигляді попередження (ЖК) чи вилучення (ЧК) для гравців, та вилучення з технічної зони офіційних представників, які поводять себе неналежним чином.

З повагою,

Комітет арбітражу АФУ

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Кардинал-Рівне (Рівне) 2 6
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 1 3
3 Продексім (Херсон) 1 3
4 ІнБев (Житомир) 2 3
5 Food Centre-СумДУ (Суми) 0 0
6 Сокіл (Хмельницький) 1 0
7 ХІТ (Київ) 1 0
8 Енергія (Львів) 1 0
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 1 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!