"Сумихімпром-СДПУ" - "ДКМ" - 1:2. Післямова

Пропонуємо Вашій увазі післяматчеві коментарі тренерів "Сумихімпрому-СДПУ" та "ДКМ" - Володимира Гладова та Павла Пічкурова.

Володимир Гладов, тренер "Сумихімпрому-СДПУ" :

- Поки складно говорити, що ми програли. Все одно висновки робитимемо після другого матчу. На жаль, ми не вийшли на свій оптимальний рівень, поки нашу готовність можу оцінити в 50 відсотків. Думаю, на виїзді нам гратиметься легше, ніж удома. Хлопці дуже сильно хвилювалися, особливо молоді. У гостях же гравці діють розкутіше, відкрито. Там гратимемо тільки на перемогу.

- Володимире Васильовичу, що вам сподобалося у грі своїх підопічних сьогодні, а де команда не допрацювала?
- Тренерові завжди щось не подобається (усміхається). Мені сподобалося, що хотіли виграти до останнього. Хлопці не думали в головах про нічию, билися тільки за успіх. Ми зробили маленький крок вперед, головне - закріпити його у виїзній зустрічі.

- Що можете сказати про сьогоднішнього суперника? 
- Дуже хороша, дисциплінована команда. У них є велика перевага над нами. Кожен гравець як мінімум на десять років старший, досвідченіший за наших виконавців. Чомусь усі стали забувати, що футзал в Україні почав розвиватися якраз у Дніпрі! Там завжди футзал був на високому рівні. Це зараз у регіоні є лише одна команда - "Титан". А раніше - як мінімум одна-дві команди в місті були. І зараз згадую часи "Автомара", як там завжди важко було грати. У гравців хороша школа, хороші футболісти.

І цей матч довів, що гравці добре навчені, дисципліновані, а це дуже багато означає. Плюс вони не квапляться, знають, коли яке рішення потрібно прийняти. А це усе закладається в дитячих школах, і тут у них перевага. У них і сьогодні за великим рахунком два моменти - два голи. А це вже говорить про клас.

Павло Пічкуров, граючий тренер "ДКМ"

- Перемога, звичайно, далася нелегко. Матч вийшов дуже сумбурний. У подібних ситуаціях про футзал високого рівня говорити рано. У суперника було велике бажання, а ми з дороги, поки розкачалися - це також позначилося на якості. Рахунок 2:1 в нашу користь? Є маленький заділ, потрібно вдома його розвивати. "ДКМ" доки точно не однією ногою в наступному раунді.

- Чи здивував Вас чимось суперник?
- Про суперника ми не знали практично нічого. Так, розуміли, що належить зіграти проти молодих гравців, студентської команди. Як ми і припускали, було дуже багато руху і боротьби, в якій "ДКМ" виявився сильніший.

- Які взагалі плани на сезон у "ДКМ"? Може, Друга ліга?
- У Другу лігу ми поки не підемо. Все ж команда у нас збирається нова, тільки зіграємося, починаємо розуміти один одного. У Кубок України заявилися, щоб дізнатися про свій рівень. Поки першочергове завдання - награти "кістяк". А в наступному сезоні, може, одразу і в Першу лігу підемо.

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу Сумщини

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда I O
1 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 0 0
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 0 0
3 Атлетик (Бровари) 0 0
4 Дніпро (Черкаси) 0 0
5 Food-Cente-СумДУ (Суми) 0 0
6 Кобра (Харків) 0 0
7 Епіцентр К Таїрова (Одеса) 0 0
8 Шевченків край (Черкаська обл.) 0 0
9 Авангард (Краматорськ) 0 0
10 Рятувальник (Ромни) 0 0

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!