Визначено пари першого та другого попереднього етапів Кубка України

Сьогодні у Будинку футболу відбулося жеребкування першого та другого попереднього раундів Кубка України.

28 команд-учасниць було попередньо розділено на групи за територіальним принципом.

За підсумками процедури було сформовано такі пари першого попереднього етапу:

 «Фаворит» (Кривий Ріг) – «Прайд» (Токмак) 
 «Бердянськ» – «ДДХ» (Дніпро)
 «Продексім-2» (Херсон) – «Anserglob» (Херсон)
 «ЗПГ» (Запоріжжя) – «Human» (Дніпро)
 «Symbol» (Харків) – «Сумихімпром-СДПУ» (Суми)
 «VIVA CUP» (Харків) – «Рятувальник» (Ромни)
 «Геологія» (Кременчук) – «ДЕ Трейдінг» (Миколаївка)
 «Skidka» (Київ) – «Юрінновація» (Київ)
 «Черкаси» (Черкаси) – «ІнБев-2» (Житомир)
 «Manzana-2TK» (Київ) – «Володимир» (Тиврів)
 «Максимус» (Львів) – «Галицька Здоба» (Львів)
 «Лідер» (Чернівці) – «Любарт» (Луцьк)
 «Рівнестандарт» (Рівне) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)
 «Яско» (Вінниця) – «Core Value» (Львів)

Дати перших поєдинків: 18-20 жовтня. Матчі-відповіді відбудуться з 1 по 3 листопада.

Пари другого попереднього етапу:

«Фаворит» (Кривий Ріг) – «Прайд» (Токмак)/«Продексім-2» (Херсон) – «Anserglob» (Херсон)
«Бердянськ» – «ДДХ» (Дніпро)/«Геологія» (Кременчук) – «ДЕ Трейдінг» (Миколаївка)
«Symbol» (Харків) – «Сумихімпром-СДПУ» (Суми)/«VIVA CUP» (Харків) – «Рятувальник» (Ромни)
«Manzana-2TK» (Київ) – «Володимир» (Тиврів)/«ЗПГ» (Запоріжжя) – «Human» (Дніпро)
«Skidka» (Київ) – «Юрінновація» (Київ)/«Рівнестандарт» (Рівне) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)
«Черкаси» (Черкаси) – «ІнБев-2» (Житомир)/«Яско» (Вінниця) – «Core Value» (Львів)
«Максимус» (Львів) – «Галицька Здоба» (Львів)/«Лідер» (Чернівці) – «Любарт» (Луцьк)

Дати перших поєдинків: 22-24 листопада. Матчі-відповіді відбудуться з 6 по 8 грудня.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!