Визначено пари суперників у кваліфікаційному, першому та другому попередніх раундах Кубка України

Сьогодні у Будинку футболу відбулася церемонія жеребкування трьох стадій Кубка України. За рейтингом команд та географічним принципом було сформовано такі пари кваліфікаційного раунду:

«Рятівник» (Херсон) – «Б.І.Д.А.» (Миколаїв)

«Королівський смак» (Світловодськ) – «Прайд» (Токмак)

«ІнБев» (Житомир) – «Максимус» (Львів)

«Володимир» (Вінницька обл.) – «Феміда-Старлайф» (Хмельницький)

«Лугексперт» (Сєвєродонецьк) – «VIVA CUP» (Харків)

«Технологія» (Суми) – «PVM» (Харків)

«Анреал» (Київ) – «Сумихімпром-СДПУ» (Суми)

Жеребкування першого попереднього етапу відбулося шляхом сліпого жеребкування та за допомогою територіального принципу:

«Рятівник» (Херсон) / «Б.І.Д.А.» (Миколаїв) – «Продексім-2» (Херсон)

«Технологія» (Суми) / «PVM» (Харків) – «Альтернатива-Сервіт» (Київ)

«Манзана» (Київ) – «ІнБев» (Житомир) / «Максимус» (Львів)

«Геологія» (Кременчук) – «Атлетик» (Бровари)

«Фаворит» (Кривий Ріг) – «HUMAN» (Дніпро)

«Анреал» (Київ) / «Сумихімпром-СДПУ» (Суми) – «РКЦ-Буд» (Дніпро)

«Рятувальник» (Ромни) – «Food-Centre-СумДУ» (Суми)

«Володимир» (Вінницька обл.) / «Феміда-Старлайф» (Хмельницький)– «SKIDKA» (Київ)

«Шевченків край» (Черкаська обл.) – «Королівський смак» (Світловодськ) / «Прайд» (Токмак)

«Стелс» (Херсон) – «Епіцентр К Таїрова» (Одеса)

«Авангард» (Краматорськ) – «Лугексперт» (Сєвєродонецьк) / «VIVA CUP» (Харків)

«Ураган-2» (Івано-Франківськ) – «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ)

Пари другого попереднього раунду були сформовані шляхом сліпого жеребкування:

«Рятівник» (Херсон) / «Б.І.Д.А.» (Миколаїв) / «Продексім-2» (Херсон) – «Авангард» (Краматорськ) / «Лугексперт» (Сєвєродонецьк) / «VIVA CUP» (Харків)

«Технологія» (Суми) / «PVM» (Харків) / «Альтернатива-Сервіт» (Київ) – «Геологія» (Кременчук) – «Атлетик» (Бровари)

«Рятувальник» (Ромни) / «Food-Centre-СумДУ» (Суми) – «Анреал» (Київ) / «Сумихімпром-СДПУ» (Суми) / «РКЦ-Буд» (Дніпро)

«Стелс» (Херсон) / «Епіцентр К Таїрова» (Одеса) – «Манзана» (Київ) / «ІнБев» (Житомир) / «Максимус» (Львів)

«Ураган-2» (Івано-Франківськ) / «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) – «Фаворит» (Кривий Ріг) / «HUMAN» (Дніпро)

«Шевченків край» (Черкаська обл.) / «Королівський смак» (Світловодськ) / «Прайд» (Токмак) – «Володимир» (Вінницька обл.) / «Феміда-Старлайф» (Хмельницький) / «SKIDKA» (Київ)

Всі стадії складатимуться з двох матчів.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 14 40
2 ХІТ (Київ) 14 33
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 14 29
4 ІнБев (Житомир) 14 24
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 14 20
6 Енергія (Львів) 15 14
7 Сокіл (Хмельницький) 14 10
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 14 8
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 15 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 7 17
2 Tesla (Харків) 7 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 18
2 Володимир (Тиврів) 7 13
3 Продексім-2 (Херсон) 8 10
4 Рятувальник (Ромни) 6 9
5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 9
6 Бердянськ (Бердянськ) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!