Визначено пари суперників у кваліфікаційному, першому та другому попередніх раундах Кубка України

Сьогодні у Будинку футболу відбулася церемонія жеребкування трьох стадій Кубка України. За рейтингом команд та географічним принципом було сформовано такі пари кваліфікаційного раунду:

«Рятівник» (Херсон) – «Б.І.Д.А.» (Миколаїв)

«Королівський смак» (Світловодськ) – «Прайд» (Токмак)

«ІнБев» (Житомир) – «Максимус» (Львів)

«Володимир» (Вінницька обл.) – «Феміда-Старлайф» (Хмельницький)

«Лугексперт» (Сєвєродонецьк) – «VIVA CUP» (Харків)

«Технологія» (Суми) – «PVM» (Харків)

«Анреал» (Київ) – «Сумихімпром-СДПУ» (Суми)

Жеребкування першого попереднього етапу відбулося шляхом сліпого жеребкування та за допомогою територіального принципу:

«Рятівник» (Херсон) / «Б.І.Д.А.» (Миколаїв) – «Продексім-2» (Херсон)

«Технологія» (Суми) / «PVM» (Харків) – «Альтернатива-Сервіт» (Київ)

«Манзана» (Київ) – «ІнБев» (Житомир) / «Максимус» (Львів)

«Геологія» (Кременчук) – «Атлетик» (Бровари)

«Фаворит» (Кривий Ріг) – «HUMAN» (Дніпро)

«Анреал» (Київ) / «Сумихімпром-СДПУ» (Суми) – «РКЦ-Буд» (Дніпро)

«Рятувальник» (Ромни) – «Food-Centre-СумДУ» (Суми)

«Володимир» (Вінницька обл.) / «Феміда-Старлайф» (Хмельницький)– «SKIDKA» (Київ)

«Шевченків край» (Черкаська обл.) – «Королівський смак» (Світловодськ) / «Прайд» (Токмак)

«Стелс» (Херсон) – «Епіцентр К Таїрова» (Одеса)

«Авангард» (Краматорськ) – «Лугексперт» (Сєвєродонецьк) / «VIVA CUP» (Харків)

«Ураган-2» (Івано-Франківськ) – «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ)

Пари другого попереднього раунду були сформовані шляхом сліпого жеребкування:

«Рятівник» (Херсон) / «Б.І.Д.А.» (Миколаїв) / «Продексім-2» (Херсон) – «Авангард» (Краматорськ) / «Лугексперт» (Сєвєродонецьк) / «VIVA CUP» (Харків)

«Технологія» (Суми) / «PVM» (Харків) / «Альтернатива-Сервіт» (Київ) – «Геологія» (Кременчук) – «Атлетик» (Бровари)

«Рятувальник» (Ромни) / «Food-Centre-СумДУ» (Суми) – «Анреал» (Київ) / «Сумихімпром-СДПУ» (Суми) / «РКЦ-Буд» (Дніпро)

«Стелс» (Херсон) / «Епіцентр К Таїрова» (Одеса) – «Манзана» (Київ) / «ІнБев» (Житомир) / «Максимус» (Львів)

«Ураган-2» (Івано-Франківськ) / «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) – «Фаворит» (Кривий Ріг) / «HUMAN» (Дніпро)

«Шевченків край» (Черкаська обл.) / «Королівський смак» (Світловодськ) / «Прайд» (Токмак) – «Володимир» (Вінницька обл.) / «Феміда-Старлайф» (Хмельницький) / «SKIDKA» (Київ)

Всі стадії складатимуться з двох матчів.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 5 15
2 IMS-НУХТ (Київ) 5 9
3 Університет Драгоманова (Київ) 4 3
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 4 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 5 9
3 Албанія 5 3
4 Данія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!