Огляд провідних європейських чемпіонатів + ВІДЕО

Офіційний сайт Асоціації футзалу України пропонує вашій увазі огляди провідних чемпіонатів Європи, до яких входять чемпіонати Іспанії, Росії, Італії  та Португалії. В кожному з них минулого тижня відбулися матчі чергових турів.

Іспанія. Примера

8 тур. 15 листопада
«Мовістар Інтер» – «Катгаз Енергіа Санта Колома» – 4:2 (2:0)

7 тур. 18-19 листопада

«Леванте» – «Сантьяго Футзал» – 2:2 (2:0)
«Пескадос Рубен Бурела» – «Пеніскола» – 3:2 (1:1)
«Ель Посо Мурсія» – «Магна Гурпеа» – 8:2 (3:1)
«Пальма Футзал» – «Мовістар Інтер» – 5:0 (2:0)
«Рібера Наварра» – «Хаен» – 3:1 (0:1)
«Ріос Реноваблес Сарагоса» – «Барселона Ласса» – 3:3 (3:3)
«Катгаз Енергіа Санта Колома» – «Хумілья» – 9:4 (6:2)
«Гран-Канарія» – «Пластікос Ромеро Картахена» – 3:2 (1:0)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ:

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Пальма Футзал

7

6

1

0

36-15

19

2

Мовістар Інтер

8

6

0

2

37-14

18

3

Барселона Ласса

7

5

1

1

37-17

16

4

Ель Посо Мурсія

7

4

2

1

32-17

14

5

Катгаз Енергіа Санта Колома

8

4

2

2

38-29

14

6

Пеніскола

7

4

1

2

29-19

13

7

Хаен

7

4

0

2

33-16

12

8

Магна Гурпеа

7

3

3

1

23-20

12

9

Сантьяго Футзал

7

2

1

4

24-27

7

10

Гран-Канарія

7

2

1

4

21-28

7

11

Рібера Наварра

7

2

1

4

12-25

7

12

Ріос Реноваблес Сарагоса

7

1

3

3

20-31

6

13

Пескадос Рубен Бурела

7

2

0

5

18-33

6

14

Пластікос Ромеро Картахена

7

1

2

4

15-21

5

15

Леванте

7

1

2

4

13-32

5

16

Хумілья

7

0

0

6

7-44

0

Бомбардири:
Парадінскі («Пальма Футзал») – 10
Адольфо («Барселона Ласса») – 9
Дані Сальгадо («Катгаз Енергіа Санта Колома»), Рікардіньо («Мовістар Інтер») – 8

Росія. Суперліга

8 тур. 16-20 листопада

«Тюмень» – «Газпром-Югра» – 0:0

Відеоогляд матчу:

«Динамо» – «Норільський нікель» – 2:1 (0:1)

Відеоогляд матчу:

«Сінара» – «Діна» – 5:5 (3:1)

Відеоогляд матчу:

«Сібіряк» – «Ухта» – 9:2 (5:1)
«Нова генерація» – КПРФ – 2:6 (0:2)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ:

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Сібіряк

13

9

0

4

76-60

27

2

Газпром-Югра

13

7

3

3

39-33

24

3

Діна

9

6

3

0

50-25

21

4

Динамо

12

6

2

4

46-35

20

5

Прогрес

10

5

3

2

32-23

18

6

Сінара

9

5

3

1

37-25

18

7

Тюмень

12

4

3

5

39-40

15

8

Норільський нікель

11

3

3

5

34-43

12

9

КПРФ

11

3

1

7

40-53

10

10

Нова генерація

11

1

2

8

28-48

5

11

Ухта

11

0

1

10

21-57

1

Бомбардири:
Сімі Сайотті («Сібіряк») – 14
Ніколай Канівець («Норільський нікель»), Лео Сантана («Сібіряк») – 13

Італія. Серія А

7 тур. 19-20 листопада

«Аква&Сапоне» – «Лаціо» – 4:0 (2:0)

Відеоогляд матчу:

«Реал Ріеті» – «Аксед Груп Латіна» – 2:6 (2:1)

Відеоогляд матчу:

«Кіолі Коджанко Футзал» – «Ма Груп Імола» – 4:5 (3:2)
«Каос Футзал» – «Лупаренсе» – 4:4 (3:2)

Відеоогляд матчу:

«Каме Доссон» – «Пескара» – 2:4 (0:1)

Відеоогляд матчу:

«Кіолі Коджанко Футзал» – «Ма Груп Імола» – 4:5 (3:2)
«Футзал Ісола» – «Лолло Каффе Наполі» – 3:6 (1:3)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ:

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Лолло Каффе Наполі

7

6

0

1

35-21

18

2

Пескара

7

5

1

1

27-22

16

3

Аксед Груп Латіна

7

5

0

2

27-16

15

4

Ма Груп Імола

7

5

0

2

28-26

15

5

Лупаренсе

7

4

1

2

25-15

13

6

Каос Футзал

7

3

3

1

27-22

12

7

Кіолі Коджанко Футзал

7

3

1

3

22-18

10

8

Аква&Сапоне

7

2

1

4

23-26

7

9

Реал Ріеті

7

2

0

5

22-29

6

10

Лаціо

7

2

0

5

16-31

6

11

Футзал Ісола

7

1

1

5

16-26

4

12

Каме Доссон

7

0

0

7

18-34

0

Бомбардири:
Маноель Крема («Лолло Каффе Наполі») – 11
Матіас Роса («Пескара») – 9
Габріель Ліма («Аква&Сапоне»), Лукас Майна («Аксед Груп Латіна») – 8

Португалія. Liga Sport Zone

8 тур. 16 листопада

«Спортінг» – «Фундао» – 9:1 (6:1)

Відеоогляд матчу:

7 тур. 19-20 листопада

«Фундао» – «Пінейренсе» – 6:0 (1:0)

Відеоогляд матчу:

«Сан-Жоао» – «Аземейш» – 2:2 (0:0)

Відеоогляд матчу:

«Квінта Ломбош» – «Ріо Аве» – 5:3 (3:2)

Відеоогляд матчу:

«Белененсеш» – «Брага» – 3:3 (0:1)
«Лейшоеш» – «Модісуш» – 1:2 (0:1)
«Вінайш» – «Спортінг» – 2:10 (1:4)

Відеоогляд мату:

«Бенфіка» – «Бурінхоса» – 4:0 (2:0)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ:

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Спортінг

7

7

0

0

48-7

21

2

Бенфіка

7

6

1

0

33-10

19

3

Брага

6

4

2

0

23-10

14

4

Модісуш

7

4

1

2

25-17

13

5

Белененсеш

7

3

2

2

27-28

11

6

Фундао

8

3

1

4

25-30

10

7

Вінайш

7

3

0

4

22-33

9

8

Пінейренсе

7

3

0

4

21-29

9

9

Квінта Ломбош

7

3

0

4

19-29

9

10

Лейшоеш

7

2

1

4

21-24

7

11

Ріо Аве

7

1

2

4

22-32

5

12

Аземейш

7

0

4

3

16-29

4

13

Бурінхоса

7

1

1

5

11-22

4

14

Сан-Жоао

7

1

1

5

14-27

4

Бомбардири:
Дієго Кавінато («Спортінг») – 11
Пауліньо Рохо («Пінейренсе») – 9
Едгар Варела («Спортінг») – 8

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 12 30
2 ХІТ (Київ) 12 25
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 25
4 Енергія (Львів) 12 25
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 12 17
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 13 14
7 АФФК Суми (Суми) 12 11
8 ІнБев (Житомир) 12 9
9 Сокіл (Хмельницький) 12 9
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 13 7
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!