Євген Іваняк: В гравцях збірної Бразилії не має нічого надзвичайного

В колумбійській Букараманзі пройшла прес-конференція збірної України перед матчем Україна - Бразилія, який відбудеться цієї ночі о 02:00 за київським часом (Де дивитись Україна - Бразилія?). На числені запитання журналістів відповіли головний тренер нашої команди Олександр Косенко та капітан команди Євген Іваняк.

- Це вже п'ятий чемпіонат світу, в якому Україна бере участь, ваша команда завжди знаходиться в топі команд світу. Які очікування від турніру?
- Олександр Косенко: Україна бере участь в чемпіонатах світу з 1996 року. В тому чемпіонаті ми посіли четверте місце. В цьому чемпіонаті розраховуємо пройти якомога далі, ставимо максимальні цілі та завдання.

Запитання до Євгена Іваняка:
- Що ви можете сказати про матч проти Бразилії і як взагалі оцінюєте суперника - збірну Бразилії?
- Євген Іваняк: Дякую всім організаторам за гостинний прийом та атмосферу, яка панує на чемпіонаті світу. Стосовно гравців збірної Бразилії можу сказати, що в них не має нічого надзвичайного, вони такі ж люди як ми - в них одна голова, дві ноги, дві руки, як і в нас. Шанси однакові. Можливо в них є якась перевага, але можу сказати, що наша команда їм ні в чому не уступає. Яким буде результат? Матч покаже. Наша команда готується  кожного суперника. Тому ми сподіваємось бути у всеоозброєні перед майбутнью грою.

- Наскільки в Україні розвивається футзал, що ви можете сказати про популярність цього виду спорту в вашій країні?
- Олександр Косенко: Ми багато робимо для розвитку футзалу в Україні. Проте через економічну ситуацію в країні в нас не грають сильні легіонери, тому справляємося силами українських гравців. Після деякого спаду професіонального футзалу, в останні роки намітилося зростання рівня нашої Екстра-ліги, деякі сильни українські гравці почали повертатися до України з зарубіжжя, і це добра тенденція. Не забиваємо й про аматорський футзал, який в Україні дуже й дуже масовий, та серйозну увагу приділяємо дитячому та юнацькому футзалу.

- Як ви плануєте грати проти збірної Бразилії? Це буде захисний чи атакувальний футзал?
- Олександр Косенко: на даний момент я не можу відповісти на це запитання. Пусть воно поки що залишиться секретом. Всі все побачать на матчі. Відповім лише, що ми сподіваємося показати хорошу гру, хороший футзал для глядачів.

Прес-служба Асоціації футзалу України

Читайте також:
Збірна України на чемпіонатах світу. Як це було
Перед ЧС – 2016. Знайомство зі збірною. Олександр Косенко

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!