Кубок УЄФА. Елітний раунд. Результати другого ігрового дня.

23 листопада відбулись матчі другого ігрового дня Елітного раунду Кубку УЄФА. Пропонуємо Вашій увазі їх результати.

Група «А». Італія.

«Економац» (Сербія) – «Барселона Ласса» (Іспанія)
Голи:
Сімі Сайотті (1), Таллес (32) – Феррао (10), Адольфо (27), Хоселіто (35)
Попередження: Сімі Сайотті (24), Борисов (38) – Рівільйос (34), Хоселіто (37)

«Пескара» (Італія) – «Кнооппунт» (Нідерланди) – 9:1
Голи:
Решіа (1), Куццоліно (3, 25), Роса (13, 30), Романо (27, 40), Борруто (32, 34) – Джеяр (11)
Попередження: Де Гроот (10), Ель-Ганнуті (13)

Група «В». Португалія.

«Халле-Гооїк» (Бельгія) – «Діна» (Росія) – 2:1
Голи:
Галан (24), Лейтау (28) – Стародубов (6)
Попередження: Бойцов (23), Чистополов (26), Разорьонов (30), Погорелов (37)
Володимир Разуванов розпочав гру у стартовому складі.

«Спортінг» (Португалія) – «Націонал» (Хорватія) – 3:1
Голи:
Фортіно (15), Пані Варела (27), Педро Карі (40) – Матеус (38)
Попередження: Постружин (18), Матеус (38) 

Група «С». Угорщина.

«Столиця» (Білорусь) – «Лупаренсе» (Італія) – 4:8
Голи:
Жданович (14), Лазюк (18, 31), Королишин (34) – Віктор Мелло (12 – з 10-метрового, 37), Таборда (15), Рафаел (23), Рамон Ардіте (28, 33), Реверт (36 – з 10-метрового, 39 – з 10-метрового)
Попередження: Ольшевський (7), Мих. Грицина (11), Бето (27) – Лара (34)
Вилучення: Рамон Ардіте (33)
Микола Грицина вийшов у стартовій четвірці «Столиці». Михайло Грицина отримав жовту картку, а Тарас Королишин відзначився голом.

«Раба ЕТО Дьйор» (Угорщина) – «Продексім» (Україна) – 3:2
Голи:
Хуанра (35), Фабіу Агіяр (39, 40) – Фумаса (12), В’яч. Чуднов (25)

Група «D». Іспанія.  

«Кайрат» (Казахстан) – «Дева» (Румунія) – 5:2
Голи:
Лео (7, 32), Ігіта (16), Тайєбі (22, 35) – М. Матей (2, 34)
Попередження: Тайнан (26) – Такот (32)

«Мовістар Інтер» (Іспанія) – «Брага» (Португалія) – 7:0
Голи:
Елісандро (8), Бруно Таффі (11), Рікардіньо (13), Гадейя (17, 20), Нілсон Мігел (31 – автогол), Даніель Ширайши (35)
Попередження: Бруно Таффі (35) – Даніел Роса (27)

Пропонуємо Вашій увазі розклад матчів третього ігрового дня.

24 листопада.

Група «D»

«Брага» (Португалія) – «Кайрат» (Казахстан)  
Іспанія. Торрехон-де-Ардос. «Пабеллон Хорхе Гарбахоса» - 19.30.

«Мовістар Інтер» (Іспанія) – «Дева» (Румунія)
Іспанія. Торрехон-де-Ардос. «Пабеллон Хорхе Гарбахоса» - 22.30.

Прес-служба Асоціації футзалу України
Фото: ФК «Лупаренсе» (Італія)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!