Кубок УЄФА. Основний раунд. Результати четвертого ігрового дня + ВІДЕО

13 жовтня відбулись матчі четвертого ігрового дня Основного раунду Кубку УЄФА. Пропонуємо Вашій увазі результати поєдинків у двох групах.

13 жовтня.  
Група 5. Хорватія.

«Лео» (Вірменія) – «Гарж Дібсон» (Франція) – 4:4
Голи:
Машумян (9), Яньїч (33, 38), Галстян (39) – Кебе (8), Н’Галя (30), Менді (31)Де Са Андраде (35)

«Націонал» (Хорватія) – «Лібурн» (Косово) – 8:4
Голи:
Пуертас (10, 19), Андре Гомеш (15, 24), Гу (21), Матан (34, 36), Матеус (37) – Мейзіні (13, 22), Доброши (36), Алібегу (39)
Попередження: Постружин (16) – Сельманай (28)

Група 6. Словаччина.
«Кнооппунт» (Нідерланди) – «Рекорд» (Польща) – 3:1
Голи:
Аттаібі (10, 35), Уадду (33) – Сейдлер (19)
Попередження: Бен-Юссеф (23), Уадду (25), ван Маасбоммел (28), Джеяр (33), Аттахірі (33) – Бондар (15), Кубік (40)
Олександр Бондар вийшов у стартовій четвірці, але відзначився лише жовтою карткою.  

«Джорджіанс» (Грузія) – «Слован» (Словаччина) – 0:7
Голи:
Здрахал (12, 37), Пехі (16), Ріцк (18, 31), Багна (29, 30)
Попередження: Какабадзе (25), Кобаідзе (29)
Вилучення: Бокенія (40)

Турнірна таблиця групи 6.

Місце

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

«Кнооппунт» (Нідерланди)

3

2

0

1

10-7

6

2

«Слован» (Словаччина)

3

2

0

1

16-8

6

3

«Рекорд» (Польща)

3

1

0

2

4-8

3

4

«Джорджіанс» (Грузія)

3

1

0

2

2-9

3

 

Сьогодні відбудуться поєдинки п’ятого ігрового дня у шістьох групах, і в них визначаться володарі путівок до Елітного раунду. Наша увага буде прикута до Сербії, де херсонський «Продексім» спробує поборотися за вихід до наступного етапу з латвійським «Нікарсом». Початок матчу о 19.00 за київським часом.

14 жовтня.
Група 1. Білорусь.

11.00. «Пескара» (Італія) – «Динамо» (Росія)
13.20. «Кайрат» (Казахстан) – «Столиця» (Білорусь)

Група 2. Словенія.
18.30. «Брага» (Португалія) – «Діна» (Росія)
21.00. «Мовістар Інтер» (Іспанія) – «Брезьє Марібор» (Словенія)

Група 3. Сербія.
19.00. «ПРОДЕКСІМ» (УКРАЇНА) – «Нікарс» (Латвія)
21.30. «Спортінг» (Португалія) – «Економац» (Сербія)

Група 4. Італія.
19.00. «ЕРА-ПАК» (Чехія) – «Раба ЕТО Дьйор» (Угорщина)
21.30. «Барселона Ласса» (Іспанія) – «Лупаренсе» (Італія)

Група 7. Фінляндія.
13.30. «Мінерва» (Швейцарія) – «Ян-1889» (Німеччина)
16.00. «Халле-Гоік» (Бельгія) – «Сієві» (Фінляндія)

Група 8. Румунія.
16.30. «Мостар» (Боснія і Герцеговина) – «Люксол Сент-Ендрюс» (Мальта)
19.00. «Араз» (Азербайджан) – «Дева» (Румунія)   

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Офіційний сайт АФЛУ

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!