Кубок УЄФА. Основний раунд. Результати другого ігрового дня + ВІДЕО

Напередодні відбулись матчі другого ігрового дня Основного раунду Кубку УЄФА. Пропонуємо Вашій увазі їх результати, а також короткий огляд виступів українських гравців у «Столиці», «Діні», «ЕРА-ПАКу» та «Економаці».

11 жовтня.

Група 1. Білорусь. 

«Кайрат» (Казахстан) – «Пескара» (Італія) – 5:1
Голи:
Дуглас (3, 10), Дрот (26), Алешандре (27), Ігіта (33) – Куццоліно (20 – з 10-метрового)
Попередження: Даніел Роша (4), Дуглас (13), Тайєбі (28) – Борруто (12), Роса (29)

«Столиця» (Білорусь) – «Динамо» (Росія) – 5:3
Голи:
Морено (13), Чернік (36), Горбенко (37), Мих. Грицина (39), Ольшевський (40) – Орлов (13, 35), Поглазов (32)
На 40-й хвилині Орлов («Динамо») не реалізував 10-метровий.
Михайло Грицина забив четвертий гол «Столиці» у цій зустрічі. Микола Грицина вийшов у стартовій четвірці, а Михайло Грицина та Тарас Королишин – у другій.

Група 2. Словенія. 

«Мовістар Інтер» (Іспанія) – «Брага» (Португалія) – 4:1
Голи:
Рікардіньо (6), Ортіс (12), Солано (32), Гадейя (37) – Пола (29 – автогол)
Попередження: Рікардіньо (33)
Вилучення: Шефер (31)

«Брезьє Марібор» (Словенія) – «Діна» (Росія) – 2:5
Голи:
Реднак (15), Хорват (35) – Разорьонов (19, 37), Погорєлов (24), Крилов (25), Разуванов (38)
Володимир Разуванов забив останній гол «Діни» у поєдинку проти «Брезбє Марібора». Євген Іваняк відіграв весь матч.  

Група 3. Сербія.  

«Спортінг» (Португалія)«ПРОДЕКСІМ» (УКРАЇНА) – 5:1
Голи:
Педро Карі (5), Фортіно (13, 20), Кавінато (21, 22) – Волянюк (39)
Попередження: Е. Варела (36)

«Економац» (Сербія) – «Нікарс» (Латвія) – 2:1
Голи:
Талес (21), Сімі Сайотті (40) – Гомеш Сілвейра (26)
Попередження: Ікстенс (40)
Українець Дмитро Сорокін вийшов у стартовій четвірці «Економаца».

Група 4. Італія. 

«Барселона Ласса» (Іспанія) – «Раба ЕТО Дьйор» (Угорщина) – 7:0
Голи:
Адольфо (7), Дієго (19), Ескердінья (23), Феррао (26), Лео Сантана (37, 39), Агійяр (38 – автогол)
Попередження: Давід (19)

«Лупаренсе» (Італія) – «ЕРА-ПАК» (Чехія) – 2:2
Голи:
Оноріо (14, 22) – Коуделка (20), Д. Дрозд (38)
Попередження: Феліпе (26)
Дмитро Литвиненко відіграв за «ЕРА-ПАК» весь матч. Олександр Сорокін вийшов у другій четвірці.

Група 6. Словаччина.  

«Рекорд» (Польща) – «Джорджіанс» (Грузія) – 1:0
Гол:
Кубік (17)
Попередження: Какабадзе (16)  

«Слован» (Словаччина) – «Кнооппунт» (Нідерланди) – 4:6
Голи:
Ріцк (15, 26), Галько (30, 34) – Бузіт (4), Уадду (20, 36), Аттаібі (23), Зутан (25), ван Маасбоммел (39)
Попередження: Бузіт (10)

Група 7. Фінляндія.  

«Халле-Гоік» (Бельгія) – «Мінерва» (Швейцарія) – 8:0
Голи:
Лео (8, 28, 39), Біссоні (25), Лейтау (29, 31, 33), Раху (36)
Попередження: Карпес (34) – Соареш (20), Максутай (25)

«Сієві» (Фінляндія) – «Ян-1889» (Німеччина) – 2:2
Голи:
Вяйняля (19), Аласуутарі (39) – Хассо (24), Маркіньос (30)
Попередження: Вяйняля (24), Пакола (40) – Раул Гімараеш (16)

Група 8. Румунія.  

«Араз» (Азербайджан) – «Мостар» (Боснія і Герцеговина) – 5:2
Голи:
Болінья (1), Багіров (16), Майкіньо (20, 26), Атаєв (21) – Весіч (15), Аладжіч (35)
Попередження: Майкіньо (14) – Хркач (11)

«Дева» (Румунія) – «Люксол Сент-Ендрюс» (Мальта) – 5:2
Голи:
Стойка (8), Ф. Матей (10), М. Матей (11), Чомо (22), Тоніца (26) – Рожеріньо (24, 35)
Попередження: Панзару (3) – Пенава (10), Рожеріньо (27), Саммут (39), Маньон (40)
Вилучення: Саммут (40 – повторне попередження)

Сьогодні відбудуться матчі третього ігрового дня у сімох групах.

12 жовтня.

Група 1. Білорусь
18.00. «Динамо» (Росія) – «Кайрат» (Казахстан)
20.30. «Столиця» (Білорусь) – «Пескара» (Італія)

Група 2. Словенія.
18.30. «Діна» (Росія) – «Мовістар Інтер» (Іспанія)
21.00. «Брезьє Марібор» (Словенія) – «Брага» (Португалія)

Група 3. Сербія.
19.00. «Нікарс» (Латвія) – «Спортінг» (Португалія)
21.30. «Економац» (Сербія) – «ПРОДЕКСІМ» (УКРАЇНА)

Група 4. Італія.
19.00. «ЕРА-ПАК» (Чехія) – «Барселона Ласса» (Іспанія)
21.30. «Лупаренсе» (Італія) – «Раба ЕТО Дьйор» (Угорщина)

Група 5. Хорватія.
19.00. «Гарж Джибсон» (Франція) – «Лібурн» (Косово)
21.30. «Націонал» (Хорватія) – «Лео» (Вірменія)

Група 7. Фінляндія.
16.30. «Ян-1889» (Німеччина) – «Халле-Гоік» (Бельгія)
19.00. «Сієві» (Фінляндія) – «Мінерва» (Швейцарія)

Група 8. Румунія.
16.30. «Люксол Сент-Ендрюс» (Мальта) – «Араз» (Азербайджан)
19.00. «Дева» (Румунія) – «Мостар» (Боснія і Герцеговина)  

Прес-служба Асоціації футзалу України
Фото: МФК «Економац» (Сербія)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Офіційний сайт АФЛУ

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!