Кубок УЄФА. Основний раунд. Результати п’ятого ігрового дня + ВІДЕО

14 жовтня відбулись матчі п’ятого ігрового дня Основного раунду Кубку УЄФА. За їх підсумками стала відома більшість команд, які вийшли до Елітного раунду. Пропонуємо Вашій увазі результати поєдинків у шістьох групах, а також короткий дайджест виступів українських легіонерів.

14 жовтня. 

Група 1. Білорусь.  

«Пескара» (Італія) – «Динамо» (Росія) – 5:3
Голи:
Фернандао (7, 13), Решіа (17), Куццоліно (22), Моргадо (30) – Орлов (13), Капуто (15 – автогол), Карпюк (33)
Попередження: Аццоні (2), Роса (12) – Орлов (22)  

«Кайрат» (Казахстан) – «Столиця» (Білорусь) – 3:5
Голи:
Єссенаманов (14, 24), Даніел Роша (23) – Лазюк (26), Морено (26), Мик. Грицина (38), Чернік (39), Королишин (40)
Попередження: Тайнан (13) – Чібісов (18), Горбенко (23), Морено (40)
Тарас Королишин вийшов у стартовій четвірці та забив останній гол «Столиці» у матчі, а також віддав дві результативні передачі. Микола та Михайло Грицини вийшли у другій четвірці. Микола Грицина відзначився голом.

Турнірна таблиця групи 1.

Місце

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

«Столиця» (Білорусь)

3

3

0

0

16-10

9

2

«Кайрат» (Казахстан)

3

2

0

1

15-8

6

3

«Пескара» (Італія)

3

1

0

2

10-14

3

4

«Динамо» (Росія)

3

0

0

3

8-17

0

Група 2. Словенія.   

«Брага» (Португалія) – «Діна» (Росія) – 1:2
Голи:
Маріньо (10) – Бруно Сілва (29), Разуванов (36)
Попередження: Разуванов (21)
Євген Іваняк провів у складі «Діни» весь матч. Володимир Разуванов вийшов у стартовій четвірці, забив переможний гол «Діни» та отримав жовту картку.

«Мовістар Інтер» (Іспанія) – «Брезьє Марібор» (Словенія) – 4:1
Голи:
Рафаель Рато (15), Солано (23), Пола (29), Бебе (39) – Крофліч (22)
Попередження: Матан (8), Крофліч (22), Маркіч (31)
Вилучення: Матан (37 – повторне попередження)

Турнірна таблиця групи 2.

Місце

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

«Мовістар Інтер» (Іспанія)

3

3

0

0

12-2

9

2

«Діна» (Росія)

3

2

0

1

7-7

6

3

«Брага» (Португалія)

3

1

0

2

5-8

3

4

«Брезьє Марібор» (Словенія)

3

0

0

3

5-12

0

Група 3. Сербія.  

«ПРОДЕКСІМ» (УКРАЇНА)«Нікарс» (Латвія) – 4:2  
Голи: Фумаса (10, 26), Волянюк (37), В'яч. Чуднов (38) - Матюшенко (36), Аванесов (40)
Попередження: Алвес де Соуза (24), Алєксєєв (25)
Вилучення: Алвес де Соуза (25 – повторне попередження), Алєксєєв (37 - повторне попередження)                                                                        

«Спортінг» (Португалія) – «Економац» (Сербія) – 3:2
Голи:
Жоао Матуш (16), Кавінато (23), Діого (36) – Пршич (14), Сімі Сайотті (40)
Попередження: Кавінато (36)
Дмитро Сорокін вийшов у стартовій четвірці.

Турнірна таблиця групи 3.

Місце

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

«Спортінг» (Португалія)

3

3

0

0

15-4

9

2

«Економац» (Сербія)

3

2

0

1

8-6

6

3

«ПРОДЕКСІМ» (УКРАЇНА)

3

1

0

2

7-11

3

4

«Нікарс» (Грузія)

3

0

0

3

4-13

0

Група 4. Італія.  

«ЕРА-ПАК» (Чехія) – «Раба ЕТО Дьйор» (Угорщина) – 4:6
Голи:
Решетар (11, 23)Макс (13), Словачек (33) – Хуанра(4), Фабіу Агійяр (22, 32), Алекс (27, 37), Мартінес (30)
Попередження: Джянскі (14), Словачек (30) – Вош (16)
Вилучення: Р. Мареш (32)
Дмитро Литвиненко розпочав матч у стартовій четвірці, Олександр Сорокін – у другій.  

«Барселона Ласса» (Іспанія) – «Лупаренсе» (Італія) – 3:3
Голи:
Екскердінья (7, 19), Хоселіто (38) – Таборда (13), Рамон Ардіте (18), Рафаел (19)
Попередження: Дієго (9), Рівільйос (19) – Рафаел (10), Рамон Ардіте (31), Лара (32)

Турнірна таблиця групи 4.

Місце

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

«Барселона Ласса» (Іспанія)

3

2

1

0

12-3

7

2

«Лупаренсе» (Італія)

3

1

2

0

10-5

5

3

«Раба ЕТО Дьйор» (Угорщина)

3

1

0

2

6-16

3

4

«ЕРА-ПАК» (Чехія)

3

0

1

2

6-10

1

Група 7. Фінляндія.  

«Мінерва» (Швейцарія) – «Ян-1889» (Німеччина) – 2:4
Голи:
Максутай (20 – з 10-метрового), Машаду (24) – Маркіньос (19, 22), Андре Каро (29), Нойцлінг (37)
Попередження:  Мезгер (20), Нуно Шина (26) – Маркіньос (12), Нойцлінг (19), Гільєрме (20), Хассо (36)
Вилучення: Мезгер (38 – повторне попередження)
На 19-й хвилині Соареш («Мінерва») не реалізував 10-метровий.  

«Халле-Гоік» (Бельгія) – «Сієві» (Фінляндія) – 2:0
Голи:
Кордьє (13), Лейтау (39)
Попередження: Грельо (21), Галан (35) – Аласуутарі (9)

Турнірна таблиця групи 7.

Місце

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

«Халле-Гоік» (Бельгія)

3

3

0

0

10-7

9

2

«Ян-1889» (Німеччина)

3

1

1

1

6-10

4

3

«Мінерва» (Швейцарія)

3

1

0

2

6-15

3

4

«Сієві» (Фінляндія)

3

0

1

2

5-8

1

Група 8. Румунія.

«Мостар» (Боснія і Герцеговина) – «Люксол Сент-Ендрюс» (Мальта) – 2:5
Голи:
Аладжіч (13), Хркач (26) – Редуку (19), Вуковіч (30), Аутіо (34), Пенава (35), Деспотович (38 – з 10-метрового)
Попередження: Радін (36)
Вилучення: Аладжіч (32)

«Араз» (Азербайджан) – «Дева» (Румунія) – 3:6
Голи:
Рафаел Карвальо (8), Болінья (31), Човдаров (39) – Ф. Матей (6, 19, 39), Ігнат (18), Панзару (24), Тоніца (38)
Попередження: Рафаел Карвальо (5), Атаєв (39) – Ігнат (5), Стойка (9)

Турнірна таблиця групи 8.

Місце

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

«Дева» (Румунія)

3

2

0

1

13-8

6

2

«Араз» (Азербайджан)

3

2

0

1

14-12

6

3

«Люксол Сент-Ендрюс» (Мальта)

3

1

0

2

11-13

3

4

«Мостар» (Боснія і Герцеговина)

3

1

0

2

7-12

3

Сьогодні будуть зіграні два останніх матчі у групі 5, за підсумками яких стане відомо, хто додасться до команд, які вже забезпечили собі місце в Елітному раунді Кубку УЄФА.

15 жовтня. 

Група 5. Хорватія.
19.00. «Лібурн» (Косово) – «Лео» (Вірменія)
21.30. «Гарж Джибсон» (Франція) – «Націонал» (Хорватія)

Нагадуємо, що з груп, які посіяні під Шляхом «А», до Елітного раунду Кубку УЄФА виходять по три команди. З груп, які посіяні під Шляхом «Б», до Елітного раунду виходить одна команда.

Прес-служба Асоціації футзалу України 
Фото: МФК «Столиця» (Білорусь)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Офіційний сайт АФЛУ

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!