Кубок УЄФА. Основний раунд. Результати третього ігрового дня + ВІДЕО

12 жовтня відбулись матчі третього ігрового дня Основного раунду Кубку УЄФА. Пропонуємо Вашій увазі результати поєдинків у сімох групах, а також короткий дайджест виступів українських легіонерів.

12 жовтня.

Група 1. Білорусь  

«Динамо» (Росія) – «Кайрат» (Казахстан) – 2:7
Голи:
Карпюк (9), Орлов (35) – Тайнан (10, 11, 33), Тайєбі (23, 36), Єсенаманов (29, 40)
Попередження: Дуглас (38), Тайєбі (39), Дуду (40)

«Столиця» (Білорусь) – «Пескара» (Італія) – 6:4
Голи:
Морено (3, 20), Щербіч (18), Мик. Грицина (32), Королишин (37, 38) – Роса (19, 35), Борруто (29), Моргадо (40)
Попередження: Морено (6), Мик. Грицина (18), Чібісов (37) – Капуто (23)
На 18-й хвилині Куццоліно («Пескара») не реалізував 10-метровий.
На 20-й хвилині Куццоліно («Пескара») не реалізував 10-метровий.
Михайло та Микола Грицини
вийшли у другій четвірці. На рахунку Миколи Грицини гол, результативна передача та жовта картка. Тарас Королишин вийшов у стартовій четвірці і відзначився у цьому матчі двома забитими м’ячами.  

Група 2. Словенія. 

«Діна» (Росія) – «Мовістар Інтер» (Іспанія) – 0:4 -
Голи:
Елісандро (15, 22), Пола (34), Гадейя (35)
Попередження: Погорєлов (15), Крутий (19)
Українці Євген Іваняк та Володимир Разуванов почали гру у стартовому складі.

«Брезьє Марібор» (Словенія) – «Брага» (Португалія) – 2:3
Голи:
Реднак (13), Крофліч (35) – Марінбо (1), Кассіо (37), Андре Машаду (40)
Попередження: Гаші (7), Крофліч (37)

Група 3. Сербія.  

«Нікарс» (Латвія) – «Спортінг» (Португалія) – 1:7
Голи:
Пастарс (39) – Жоао Матуш (12), Педро Карі (13), Кавінато (18, 38), Е. Варела (31), Дієгіньо (32), А. Варела (37)

«Економац» (Сербія) – «ПРОДЕКСІМ» (УКРАЇНА) – 4:2
Голи:
Сімі Сайотті (1, 23), Райчевіч (8), Матієвіч (18) – Фумаса (7), В’яч. Чуднов (33)
Попередження:  Д. Сорокін (15), Матієвіч (19) – Бербенцев (14), В’яч. Чуднов (35)
У складі «Економаца» українець Дмитро Сорокін вийшов у стартовій четвірці та заробив жовту картку.

Група 4. Італія. 

«ЕРА-ПАК» (Чехія) – «Барселона Ласса» (Іспанія) – 0:2
Голи:
Феррао (31), Хоселіто (33)
Попередження: Феліпе (17), Словачек (36) – Ферао (27), Адольфо (39)
Вилучення: Рожер (15)
Дмитро Литвиненко провів весь матч проти «Барселони», а Олександр Сорокін зіграв у другій четвірці.

«Лупаренсе» (Італія) – «Раба ЕТО Дьйор» (Угорщина) – 5:0
Голи:
Рафаел (10, 36), Оноріо (21), Таборда (34), Міареллі (38)
Попередження: Мартінес (25)

Група 5. Хорватія. 

«Гарж Джибсон» (Франція) – «Лібурн» (Косово) – 4:6
Голи:
Кебе (2), Менді (12, 30), Де Са Андраде (26) – Аляй (6), Сельманай (7, 8, 14, 37), Мейзіні (28)
Попередження: Н’Галя (33), Де Са Андраде (34) – Аловіч (18)

«Націонал» (Хорватія) – «Лео» (Вірменія) – 4:1
Голи:
Переверзєв (9 – автогол), Перейра Жуніор (17), Матеус (20), Андре Гомеш (40) – Машумян (22)
Попередження:  Насібян (25), Яньїч (28), Галстян (33)

Група 7. Фінляндія. 

«Ян-1889» (Німеччина) – «Халле-Гоік» (Бельгія) – 0:6
Голи:
Лейтау (3), Раху (27, 40), Карпес (31), Тейшейра (36), Лео (39)
Попередження: Андрезіньо (34) – Карпес (3)
Вилучення: Андрезіньо (39 – повторне попередження)

«Сієві» (Фінляндія) – «Мінерва» (Швейцарія) – 3:4
Голи:
Вяйняля (13, 39), Баксон (16 – автогол) – Машаду (5), Баксон (19), Маркояннакіс (23), Сантона (35)
Попередження:  Ерцег (4), Хейккіля (10), Пакола (13) – Сантона (25)

Група 8. Румунія.
«Люксол Сент-Ендрюс» (Мальта) – «Араз» (Азербайджан) – 4:6
Голи:
Пенава (10, 32), Аутіо (11), Рожеріньо (26) – Майкіньо (20, 23, 29, 39), Рафаель Карвальо (35), Болінья (39)
Попередження:  Селіно (38) – Майкіньо (23), Біел (27), Болінья (38)

«Дева» (Румунія) – «Мостар» (Боснія і Герцеговина) – 2:3
Голи:
М. Матей (24), Чомо (39) – Хркач (7, 24), Бошкович (16)
Попередження:  Чомо (20) – Бабіч (8), Маріньо (20)

Сьогодні будуть зіграні матчі четвертого ігрового дня у двох групах. Більше того – у групі 6 завершується груповий раунд, за підсумками якого можна буде офіційно сказати, хто пройшов до Елітного раунду Кубку УЄФА.

13 жовтня.  

Група 5. Хорватія.
19.00. «Лео» (Вірменія) – «Гарж Дібсон» (Франція)
21.30. «Націонал» (Хорватія) – «Лібурн» (Косово)

Група 6. Словаччина.
18.30. «Кнооппунт» (Нідерланди) – «Рекорд» (Польща)
21.00. «Джорджіанс» (Грузія) – «Слован» (Словаччина)

Прес-служба Асоціації футзалу України
Фото: ФК «Столиця» (Мінськ)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!