«IMS-НУХТ» посів 5-те місце на European Women`s Futsal Tournament

Українська команда завершила свої виступи на міжнародному турнірі поза призовою трійкою. У матчі за 5-те місце київський клуб зумів здолати господарів турніру – «Драхтстер Бойз». Незважаючи на мінімальну перевагу нідерландок до перерви, у другому таймі наші співвітчизниці, зусиллями Юлії Титової та Анастасії Кліпаченко схилили шальки терезів на свою користь та вибороли перемогу над суперницями – 2:1

Нагадаємо, що під час групового етапу підопічні Тараса Шпички зазнали поразок в обидвох зустрічах. Іспанський «Атлетико Навалкарнеро» здолав киянок з рахунком 5:1, а російський «Мосполітех» – 6:1.

Зазначимо, що місця на п’єдесталі розподілилися таким чином: італійський «Олімпус» взяв гору над «Мосполітехом» у боротьбі за бронзові нагороди, а чемпіоном став «Атлетико Навалкарнеро», який у фінальному поєдинку зумів переграти португальську «Бенфіку».