29 вересня відбудеться жеребкування фінальної стадії Євро-2018

У жеребкуванні фінального турніру, який пройде з 30 січня по 10 лютого на «Арені Стожіце» в Любляні, візьмуть участь 12 команд. Вісім з них вже відомі, а ще чотири визначаться за підсумками намічених на 12 і 26 вересня стикових матчів.

Процедура жеребкування

• Команди будуть розподілені за групами наступним чином: господиня Словенія (автоматично потрапить у групу А), чинний чемпіон Іспанія, а також дві команди з найкращим коефіцієнтом в рейтингу займуть перші позиції в своїх групах.

• На другі позиції будуть визначені команди з другої корзини, в яку потрапили наступні чотири за рейтингом збірні. Учасники, що потрапили в кошик 3.

Перша позиція в групі А: Словенія (господарі)
Кошик 1: Іспанія (чемпіон), Росія, Португалія
Кошик 2: Італія, Україна, Азербайджан, Казахстан
Кошик 3: чотири переможці стикових матчів (Румунія, Грузія, Угорщина, Польща, Чехія, Сербія, Франція, Хорватія)

• Згідно з рішенням робочої групи УЄФА з надзвичайних ситуацій, збірні Росії і України буде розлучені при жеребкуванні по різних групах, при цьому вони не будуть грати в один день. Таким чином, якщо Росія потрапить у групу В, Україна (якщо вона виявиться в групі А або В), буде переміщена в групу С. Якщо Росія потрапить у групу С або D, Україна (якщо опиниться в групах С або D), буде переміщена в групу А або В. У разі виникнення інших обмежень, про них буде оголошено перед жеребкуванням.

• Команди в ході жеребкування будуть розбиті на чотири групи, по дві кращі вийдуть у чвертьфінал.

Календар фінального турніру (час початку матчів стане відомо пізніше)

Груповий етап

30 січня
Група A: Словенія - A3
Група B: B1 - B3

31 січня
Група C: C1 - C3
Група D: D1 - D3

1 лютого
Група A: A3 - A2
Група B: B3 - B2

2 лютого
Група C: C3 - C2
Група D: D3 - D2

3 лютого
Група A: A2 – Словенія
Група B: B2 - B1

4 лютого
Група C: C2 - C1
Група D: D2 - D1

Чвертьфінали

5 лютого
переможець групи А - володар другого місця в групі В
володар другого місця у групі A - переможець групи B

6 лютого
переможець групи C - володар другого місця в групі D
володар другого місця у групі C - переможець групи D

Півфінали
8 лютого

переможець чвертьфіналу 1 - переможець чвертьфіналу 3
переможець чвертьфіналу 2 - переможець чвертьфіналу 4

Фінал і матч за 3-е місце
Субота, 10 лютого

За матеріалами офіційного сайту УЄФА
Фото: Павло Кубанов

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 10 28
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 22
3 ХІТ (Київ) 10 21
4 ІнБев (Житомир) 10 17
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 10 13
6 Енергія (Львів) 10 10
7 Сокіл (Хмельницький) 10 9
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 9 5
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 10 3
Команда I O
1 Рятувальник (Ромни) 4 12
2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 4 12
3 Володимир (Тиврів) 5 9
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 4 6
5 Продексім-2 (Херсон) 5 6
6 Бердянськ (Бердянськ) 4 0
7 Черкаси (Черкаси) 4 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!