Кубок УЄФА. Основний раунд. Огляд четвертого ігрового дня

Напередодні, у рамках четвертого ігрового дня Основного раунду Кубка УЄФА, завершилися змагання у групах 2 та 6. За підсумками останнього туру в цих квартетах визначились команди, які пройшли до Елітного раунду. Ними стали косовський «Фенікс», азербайджанський «Араз», чеський «ЕРА-ПАК» та румунський «Тиргу-Муреш». Пропонуємо Вашій увазі результати матчів учорашнього дня.

Група 2. Македонія.

14.00. «ТДУ» (Грузія) – «Фенікс» (Косово) - 3:7
Голи:
Лукава (14), Созашвілі (35), Себіскверадзе (38) – Мейзіні (8, 24), Віктор Вієйра (10), А. Брахімі (17, 29, 35), Алібету (38)
Попередження: Топхурія (14), Джамбурія (20), Кобаідзе (20) – Віктор Вієйра (20)

16.30. «Араз» (Азербайджан) – «Железарец» (Македонія) - 15:4
Голи:
Болінья (2, 6, 14, 16, 18, 36), Атаєв (11, 26, 39), Човдаров (19, 20), Вассура (23, 35), Багіров (27, 38) – Стояновскі (5), Стойменов (28), Лекік (33), Крстевскі (33)
Попередження: Атаєв (10), Човдаров (32)
Вилучення: Стояновскі (30)

Група 6. Чехія.

17.30. «АПОЕЛ» (Кіпр) – «Пінерола» (Словаччина) - 6:5
Голи:
Магно (6), Явніцкі (17 – автогол), Христодулу (20), Лео Фейтоза (25, 36), Нене (38) – Явніцкі (12), Багін (17), Гайєк (19, 33), Смерічка (30)
Попередження: Шпоранек (40)

20.00. «Тиргу Муреш» (Румунія) – «ЕРА-ПАК» (Чехія) - 0:3
Голи:
Р. Мареш (10), Макс (16), Коуделка (34)

Сьогодні відбудеться останній, п’ятий ігровий день Основного раунду Кубка УЄФА. У чотирьох групах визначаться володарі восьми путівок до Елітного раунду. Сподіваємось, що серед них буде і чемпіон України, львівська «Енергія».

Група 1. Україна.
15.00. «Марібор» (Словенія) – «Кремлін-Бісетр Юнайтед» (Франція)
18.00. «Раба ЕТО Дьор» (Угорщина) – «Енергія» (Україна).

Група 3. Болгарія.
18.00. «Гетеборг» (Швеція) – «Гамбург Пантерз» (Німеччина)
20.30. «Нікарс» (Латвія) – «Гранд Про» (Болгарія).

Група 4. Сербія.
19.00. «Атіна-90» (Греція) – «Націонал» (Хорватія)
21.30. «Лідсельмаш» (Білорусь) – «Економац» (Сербія).

Група 5. Італія.
19.00. «Центар» (Боснія і Герцеговіна) – «Халле-Гооїк» (Нідерланди)
22.00. «Спортінг» (Португалія) – «Реал Рієті» (Італія).

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!