Кубок УЄФА. Основний раунд. Результати третього ігрового дня

Вчора були зіграні матчі третього ігрового дня Основного раунду Кубка УЄФА. Окрім ігор у групі № 1, яка нас цікавить найбільше, були зіграні поєдинки ще у трьох групах. Пропонуємо Вашій увазі всі результати вчорашнього ігрового дня.

Група 1. Україна.

15.00. «Кремлін-Бісетр Юнайтед» (Франція) – «Раба ЕТО Дьор» (Угорщина) – 3:10
Голи:
Да Соуза Франко (20), Алекс да Сілва (33), Айгун (36) - Сейдлер (1, 6), Алекс (2, 22), Драховскі (4, 28), Жайсон (9), Вош (16), Шахо (32), Давіде Моура (36)
Попередження: Богнар (20), Давіде Моура (39)

18.00. «ЕНЕРГІЯ» (Україна) – «Марібор» (Словенія) – 2:6
Голи:
Легендзевич (21, 28) - Тотошкович (6, 9, 38), Фідершек (13), Фетіч (25, 32)

Група 3. Болгарія.

18.00. «Гамбург Пантерз» (Німеччина) – «Нікарс» (Латвія) – 1:5
Голи:
Майєр (12) – Колесніков (4), Сень (23), Вандерсон (31), Евертон (31), Астраханцев (35)
Попередження: Лабіад (32), Улусой (34), Майєр (37) – Матюшенко (26), Д. Забаровський (37)

20.30. «Гранд Про» (Болгарія) – «Гетеборг» (Швеція) – 5:6
Голи:
Карагеоргієв (7, 8), Костіч (19, 33), Геренскі (27) – Беян (20), Мелін (29, 31), Меннель (32), Етеус (37, 40)
Попередження: Ранчіч (13), Герасімов (35) – Етеус (35)

Група 4. Сербія.

19.00. «Націонал» (Хорватія) – «Лідсельмаш» (Білорусь) – 1:0
Гол:
Періч (33)
Попередження: Біліч (24), Рафаел (26) – Чеховський (9), КЛОЧКО (36), Жигалко (38)

21.30. «Економац» (Сербія) – «Атіна-90» (Греція) – 5:2
Голи:
Йованович (6, 22), Рамич (15), Борисов (20, 37) – Пападопулос (9), Тріантіс (13)
Попередження: Матієвич (26), Йованович (30), С. Іванкович (33)

Група 5. Італія.

19.00. «Халле-Гооїк» (Нідерланди) – «Спортінг» (Португалія) – 1:5
Голи:
Лейтау (30) – Кайо (5), Діого (22), Мерлім (26), Лео (34), Фортіно (38)
Попередження: Сабабті (10), Дзарамелло (38), Біссоні (40) – Кавінато (18)

22.00. «Реал Рієті» (Італія) – «Центар» (Боснія і Герцеговіна) – 7:3
Голи:
Вієйра (2), Сауль (4, 35), Педріто (25, 33), Халімі (26), Луізіньо (37) – Єліч (6), Юсіч (9), Сіпович (25)
Попередження: Мулахметович (31), Радмілович (37)

Сьогодні проясниться ситуація з володарями путівок до Елітного раунду Кубка УЄФА.

Група 2. Македонія.
14.00. «ТДУ» (Грузія) – «Фенікс» (Косово)
16.30. «Араз» (Азербайджан) – «Железарец» (Македонія)

Група 6. Чехія.
17.30. «АПОЕЛ» (Кіпр) – «Пінерола» (Словаччина)
20.00. «Тиргу Муреш» (Румунія) – «ЕРА-ПАК» (Чехія).

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!