Кубок УЄФА: повні склади груп Попереднього та Основного раундів

Як вже повідомляла прес-служба Асоціації футзалу України, сьогодні у швейцарському Ньоні відбулось жеребкування Попереднього та Основного раундів розіграшу Кубку УЄФА сезону 2017/2-18 р. р., під час якого стало відомо, що чемпіон України, херсонський «Продексім», розпочне свою євро кубкову кампанію в Основному раунді, де зіграє у групі 3 проти сербського «Економаца», латвійського «Нікарса» та португальського «Спортінга». А зараз пропонуємо Вашій увазі повний склад груп Попереднього та Основного раунду Кубку УЄФА сезону 2017/2018 р. р.

Попередній раунд (22-27 серпня)
Група "A": "
Елвесія" (Англія), "Лінкс" (Гібралтар), "Трансільванія Дублін" (Ірландія), "Мінерва" (Швейцарія) *
Група "B": "Лібурні" (Kосово), "Титоград" (Чорногорія), "Вітіс" (Литва), "Діфферданж" (Люксембург) *
Група "C": "Шкупі" (Mакедонеія), "Луксол" (Mальта), "Діамант" (Aвстрія) *, "Маккабі Тель-Авів" (Ізраїль)
Група "D": "Ян Регенсбург" (Німеччина), "Уддевалла" (Швеція) *, "Енкамп" (Aндорра), "Тре Фіорі" (Сан-Маріно)
Група "E": "Флямуртарі" (Aлбанія), "Мостар" (Боснія і Герцеговина) *, "Арнавуткей Беледійеспор" (Tуреччина), "Нарва Юнайтед" (Eстонія)
Група "F": "Анортосіс" (Кіпр) *, "Класик" (Mолдова), "Лео" (Вірменія), "Рекса" (Уельс)
Група "G": "Рекорд" (Польща), "Дукас" (Греція), "Копенгаген" (Данія) *, чемпіон Північної Ірландії (Північна Ірландія) **
Група "H": "Левскі" (Болгарія), "Кнооппунт" (Нідерланди), "Шармтроллан" (Норвегія) *, "ТМТ" (Шотландія)

Примітки:
* Господарі
** Перший учасник з Північної Ірландії визначиться пізніше в липні.
• Переможці груп підуть по Шляху "B" Основного раунду.

Основний раунд (10-15 жовтня)

Шлях "A"
Група 1:
"Кайрат" (Kазахстан), "Динамо" (Росія), "Пескара" (Iталія), "Сталіца" (Білорусь) *
Група 2: "Інтер" (Іспанія, чинний чемпіон), "Діна" (Росія), "Брага / ААУМ" (Португалія), "Брезьє Марібор" (Словенія) *
Група 3: "Спортінг" (Португалія), "Економац" (Сербія) *, "Нікарс" (Латвія), "Продексім" (Україна)
Група 4:
"Барселона" (Іспанія), "ЕРА-ПАК" (Чехія), "Раба ЕТО Дьйор" (Угорщина), "Лупаренсе" (Iталія) *

Примітки:
* Господарі
• По три кращі команди з кожної групи виходять в Елітний раунд.

Шлях "B"
Група 5:
"Націонал" (Хорватія) *, "Гарж Джісон" (Іранція), переможець групи "C" Попереднього раунду, переможець групи "B" Попереднього раунду
Група 6: "Слован" (Словаччина) *, "Джорджіанс" (Грузія), переможець групи "G" Попереднього раунду, переможець групи "H" Попереднього раунду
Група 7: "Халле-Гооік" (Бельгія), "Сієві" (Фінляндія) *, переможець групи "D" Попереднього раунду, переможець групи "A" Попереднього раунду
Група 8: "Араз" (Aзербайджан), "Дева" (Румунія) *, переможець групи "F" Попереднього раунду **, переможець групи "E" Попереднього раунду

Примітки:
* Господарі
** Згідно з рішенням робочої групи УЄФА з надзвичайних ситуацій, клуби з Вірменії та Азербайджану не гратимуть в одній групі. Якщо вірменський "Лео" виграє групу "F", він буде перенаправлений з восьмої до п'ятої групи.
• Переможці груп виходять в елітний раунд.

Прес-служба Асоціації футзалу України, за матеріалами офіційного сайту УЄФА 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!