Кубок УЄФА. Результати другого ігрового дня Попереднього раунду

Сьогодні відбулись матчі другого ігрового дня Попереднього раунду Кубка УЄФА з футзалу сезону 2016/2017 р.р. Пропонуємо Вашій увазі результати матчів.

17 серпня.

Група «А». Вірменія.
13.00. АПОЕЛ (Кіпр) – «Футзал Меніакс» (Швейцарія) – 9:7
16.00. АГЕУ (Вірменія) – «Гентофте» (Данія) – 4:6

Група «В». Чорногорія.
17.00. «Блу Меджик» (Ірландія) – «Атіна-90» (Греція) – 2:4
19.30. «Войска Црне Горе» (Чорногорія) – «Тре Фіорі» (Сан-Маріно) – 5:0

Група «D». Литва.
15.15. «Центар» (Боснія і Герцеговіна) – «Лінкс» (Гібралтар) – 9:3
17.30. «Балтія» (Литва) – «Істанбул Юніверситі» (Туреччина) – 6:3

Група «Е». Австрія.
17.00. «Амстердам» (Нідерланди) – «Космос» (Естонія) – 11:2
19.15. «Кайзерберсдорф» (Австрія) – «Гетеборг» (Швеція) – 1:2

Група «F». Фінляндія.
14.30. ТДУ (Грузія) – «Уотселл» (Шотландія) – 12:4
17.00. «Сієві» (Фінляндія) – «Валлетта» (Мальта) – 7:3

Група «G». Словенія.
17.00. «Гатта Актив» (Польща) – «Мунсбах» (Люксембург) – 10:4
19.30. «Марібор» (Словенія) – «Тірана» (Албанія) – 4:2

Група «Н». Андорра.
17.00. «Оксфорд Лайонс» (Англія) – «Фенікс» (Косово) – 2:3
19.30. «Енкамп» (Андорра) – «Тель-Авів» (Ізраїль) – 1:2

Завтра відбудуться наступні матчі.

18 серпня.

Група «А». Вірменія.
13.00. «Гентофте» (Данія) – АПОЕЛ (Кіпр)
16.00. АГЕУ (Вірменія) – «Футзал Меніакс» (Швейцарія)

Група «С». Молдова.
14.00. «Гамбург Пантерс» (Німеччина) – «Кардіфф Юніверситі» (Уельс)
16.30. «Классік» (Молдова) – «Саннефьорд» (Норвегія)

Група «D». Литва.
15.15. «Істанбул Юніверсіті» (Туреччина) – «Центар» (Боснія і Герцеговіна)
17.30. «Балтія» (Литва) – «Лінкс» (Гібралтар)

Група «Е». Австрія.
17.00. «Амстердам» (Нідерланди) – «Гетеборг» (Швеція)
19.15. «Кайзерберсдорф» (Австрія) – «Космос» (Естонія)

Група «F». Фінляндія.
14.30. «Валетта» (Мальта) – ТДУ (Грузія)
17.00. «Сієві» (Фінляндія) – «Уотселл» (Шотландія)

Група «G». Словенія.
17.00. «Тірана» (Албанія) – «Гатта Актив» (Польща)
19.30. «Марібор» (Словенія) – «Мунсбах» (Люксембург)

Група «Н». Андорра.
17.00. «Тель-Авів» (Ізраїль) – «Оксфорд Лайонс» (Англія)
19.30. «Енкамп» (Андорра) – «Фенікс» (Косово)

*Примітка. Час початку матчів – київський.

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!