Кубок УЄФА. Результати першого ігрового дня Основного раунду

Напередодні матчами у групах № 2 та № 6 стартував Основний раунд Кубка УЄФА. Нагадуємо, що на цій стадії змагань у боротьбу вступить і представник України – «Енергія» (Львів). А поки що пропонуємо Вашій увазі результати першого ігрового дня.

Група 2. Македонія.

18.30. «Араз» (Азербайджан) – «ТДУ» (Грузія) – 7:1
Голи:
Евертон (4, 12), Вассура (30, 36), Болінья (38, 39), Багіров (39) – Созашвілі (24)
Попередження: Созашвілі (28), Куртанідзе (32).
Вилучення: Куртанідзе (30)

21.00. «Железарец» (Македонія) – «Фенікс» (Косово) – 0:5
Голи:
Марсело (12, 18), Алібегу (14), Мейзіні (22, 30)
Попередження: Мойсовскі (14), Лекік (27) – Марсело (28)

Група 6. Чехія.

17.30. «Тиргу-Муреш» (Румунія) – «АПОЕЛ» (Кіпр) – 3:3
Голи:
Тіпау (4), Стойка (12 – з 6-метрового), Тоган (35) – Якову (2), Оміру (20), Карраско (32)
Попередження: Ковач (27) – Лео Фейтоза (12), Христодулу (16), Якову (20)

20.00. «ЕРА-ПАК» (Чехія) – «Пінерола» (Словаччина) – 4:1
Голи:
Макс (9), Р. Мареш (32), Заруба (33), Решетар (38) – Смеричка (12)
Попередження: Явніцкі (16), Микулишин (33).

Сьогодні будуть зіграні поєдинки в усіх шістьох групах. Наша ж увага буде прикута до групи 1, тому що сьогодні свій перший матч у Основному раунді Кубка УЄФА проведе чемпіон України – «Енергія». Про поєдинок «зелено-білих» ми поговоримо окремо, а зараз пропонуємо Вашій увазі повний розклад сьогоднішніх матчів.

Група 1. Україна.
15.00. «Раба ЕТО Дьор» (Угорщина) – «Марібор» (Словенія)
18.00. «Енергія» (Україна) – «Кремлін-Бісетр Юнайтед» (Франція).

Група 2. Македонія.
18.30. «Фенікс» (Косово) – «Араз» (Азербайджан)
21.00. «Железарец» (Македонія) – «ТДУ» (Грузія).

Група 3. Болгарія.
18.00. «Нікарс» (Латвія) – «Гетеборг» (Швеція)
20.30. «Гранд Про» (Болгарія) – «Гамбург Пантерз» (Німеччина).

Група 4. Сербія.
19.00. «Лідсельмаш» (Білорусь) – «Атіна-90» (Греція)
21.30. «Економац» (Сербія) – «Націонал» (Хорватія).

Група 5. Італія.
19.00. «Спортінг» (Португалія) – «Центар» (Боснія і Герцеговіна)
22.00. «Реал Рієті» (Італія) – «Халле-Гооїк» (Нідерланди).

Група 6. Чехія.
17.30. «Пінерола» (Словаччина) – «Тиргу-Муреш» (Румунія)
20.00. «ЕРА-ПАК» (Чехія) – «АПОЕЛ» (Кіпр).

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!