Кубок УЄФА. Результати першого ігрового дня Основного раунду

Напередодні матчами у групах № 2 та № 6 стартував Основний раунд Кубка УЄФА. Нагадуємо, що на цій стадії змагань у боротьбу вступить і представник України – «Енергія» (Львів). А поки що пропонуємо Вашій увазі результати першого ігрового дня.

Група 2. Македонія.

18.30. «Араз» (Азербайджан) – «ТДУ» (Грузія) – 7:1
Голи:
Евертон (4, 12), Вассура (30, 36), Болінья (38, 39), Багіров (39) – Созашвілі (24)
Попередження: Созашвілі (28), Куртанідзе (32).
Вилучення: Куртанідзе (30)

21.00. «Железарец» (Македонія) – «Фенікс» (Косово) – 0:5
Голи:
Марсело (12, 18), Алібегу (14), Мейзіні (22, 30)
Попередження: Мойсовскі (14), Лекік (27) – Марсело (28)

Група 6. Чехія.

17.30. «Тиргу-Муреш» (Румунія) – «АПОЕЛ» (Кіпр) – 3:3
Голи:
Тіпау (4), Стойка (12 – з 6-метрового), Тоган (35) – Якову (2), Оміру (20), Карраско (32)
Попередження: Ковач (27) – Лео Фейтоза (12), Христодулу (16), Якову (20)

20.00. «ЕРА-ПАК» (Чехія) – «Пінерола» (Словаччина) – 4:1
Голи:
Макс (9), Р. Мареш (32), Заруба (33), Решетар (38) – Смеричка (12)
Попередження: Явніцкі (16), Микулишин (33).

Сьогодні будуть зіграні поєдинки в усіх шістьох групах. Наша ж увага буде прикута до групи 1, тому що сьогодні свій перший матч у Основному раунді Кубка УЄФА проведе чемпіон України – «Енергія». Про поєдинок «зелено-білих» ми поговоримо окремо, а зараз пропонуємо Вашій увазі повний розклад сьогоднішніх матчів.

Група 1. Україна.
15.00. «Раба ЕТО Дьор» (Угорщина) – «Марібор» (Словенія)
18.00. «Енергія» (Україна) – «Кремлін-Бісетр Юнайтед» (Франція).

Група 2. Македонія.
18.30. «Фенікс» (Косово) – «Араз» (Азербайджан)
21.00. «Железарец» (Македонія) – «ТДУ» (Грузія).

Група 3. Болгарія.
18.00. «Нікарс» (Латвія) – «Гетеборг» (Швеція)
20.30. «Гранд Про» (Болгарія) – «Гамбург Пантерз» (Німеччина).

Група 4. Сербія.
19.00. «Лідсельмаш» (Білорусь) – «Атіна-90» (Греція)
21.30. «Економац» (Сербія) – «Націонал» (Хорватія).

Група 5. Італія.
19.00. «Спортінг» (Португалія) – «Центар» (Боснія і Герцеговіна)
22.00. «Реал Рієті» (Італія) – «Халле-Гооїк» (Нідерланди).

Група 6. Чехія.
17.30. «Пінерола» (Словаччина) – «Тиргу-Муреш» (Румунія)
20.00. «ЕРА-ПАК» (Чехія) – «АПОЕЛ» (Кіпр).

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 ХІТ (Київ) 5 12
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 4 10
3 Продексім (Херсон) 4 10
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 4 9
5 Енергія (Львів) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 4 4
7 Сокіл (Хмельницький) 5 3
8 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 5 3
9 Food Centre-СумДУ (Суми) 4 1

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!