Кубок УЄФА. Результати третього ігрового дня Попереднього раунду

Вчора відбулись матчі третього ігрового дня Попереднього раунду Кубка УЄФА з футзалу сезону 2016/2017 р.р. Пропонуємо Вашій увазі результати матчів.

18 серпня.

Група «А». Вірменія.
13.00. «Гентофте» (Данія) – АПОЕЛ (Кіпр) – 3:4
16.00. АГЕУ (Вірменія) – «Футзал Меніакс» (Швейцарія) – 3:2

Група «С». Молдова
14.00. «Гамбург Пантерс» (Німеччина) – «Кардіфф Юніверситі» (Уельс) – 6:2
16.30. «Классік» (Молдова) – «Саннефьорд» (Норвегія) – 2:2

Група «D». Литва.
15.15. «Істанбул Юніверсіті» (Туреччина) – «Центар» (Боснія і Герцеговіна) – 3:9
17.30. «Балтія» (Литва) – «Лінкс» (Гібралтар) – 4:2

Група «Е». Австрія.
17.00. «Амстердам» (Нідерланди) – «Гетеборг» (Швеція) – 2:3
19.15. «Кайзерберсдорф» (Австрія) – «Космос» (Естонія) – 3:2

Група «F». Фінляндія.
14.30. «Валетта» (Мальта) – ТДУ (Грузія) – 0:6
17.00. «Сієві» (Фінляндія) – «Уотселл» (Шотландія) – 13:3

Група «G». Словенія.
17.00. «Тірана» (Албанія) – «Гатта Актив» (Польща) – 3:8
19.30. «Марібор» (Словенія) – «Мунсбах» (Люксембург) – 14:2

Група «Н». Андорра.
17.00. «Тель-Авів» (Ізраїль) – «Оксфорд Лайонс» (Англія) – 0:5
19.30. «Енкамп» (Андорра) – «Фенікс» (Косово) – 0:12

Сьогодні відбудуться матчі четвертого ігрового дня.

19 серпня.

Група «В». Чорногорія.
17.00. «Тре Фіорі» (Сан-Маріно) – «Блу Меджик» (Ірландія)
19.30. «Атіна-90» (Греція) – «Войска Црне Горе» (Чорногорія)

Група «С». Молдова.
14.00. «Саннефьорд» - «Гамбург Пантерс» (Німеччина)
16.30. «Классік» (Молдова) – «Кардіфф Юніверсіті» (Уельс)

*Примітка. Час початку матчів – київський.

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!