Кубок УЄФА. Результати третього ігрового дня Попереднього раунду

Вчора відбулись матчі третього ігрового дня Попереднього раунду Кубка УЄФА з футзалу сезону 2016/2017 р.р. Пропонуємо Вашій увазі результати матчів.

18 серпня.

Група «А». Вірменія.
13.00. «Гентофте» (Данія) – АПОЕЛ (Кіпр) – 3:4
16.00. АГЕУ (Вірменія) – «Футзал Меніакс» (Швейцарія) – 3:2

Група «С». Молдова
14.00. «Гамбург Пантерс» (Німеччина) – «Кардіфф Юніверситі» (Уельс) – 6:2
16.30. «Классік» (Молдова) – «Саннефьорд» (Норвегія) – 2:2

Група «D». Литва.
15.15. «Істанбул Юніверсіті» (Туреччина) – «Центар» (Боснія і Герцеговіна) – 3:9
17.30. «Балтія» (Литва) – «Лінкс» (Гібралтар) – 4:2

Група «Е». Австрія.
17.00. «Амстердам» (Нідерланди) – «Гетеборг» (Швеція) – 2:3
19.15. «Кайзерберсдорф» (Австрія) – «Космос» (Естонія) – 3:2

Група «F». Фінляндія.
14.30. «Валетта» (Мальта) – ТДУ (Грузія) – 0:6
17.00. «Сієві» (Фінляндія) – «Уотселл» (Шотландія) – 13:3

Група «G». Словенія.
17.00. «Тірана» (Албанія) – «Гатта Актив» (Польща) – 3:8
19.30. «Марібор» (Словенія) – «Мунсбах» (Люксембург) – 14:2

Група «Н». Андорра.
17.00. «Тель-Авів» (Ізраїль) – «Оксфорд Лайонс» (Англія) – 0:5
19.30. «Енкамп» (Андорра) – «Фенікс» (Косово) – 0:12

Сьогодні відбудуться матчі четвертого ігрового дня.

19 серпня.

Група «В». Чорногорія.
17.00. «Тре Фіорі» (Сан-Маріно) – «Блу Меджик» (Ірландія)
19.30. «Атіна-90» (Греція) – «Войска Црне Горе» (Чорногорія)

Група «С». Молдова.
14.00. «Саннефьорд» - «Гамбург Пантерс» (Німеччина)
16.30. «Классік» (Молдова) – «Кардіфф Юніверсіті» (Уельс)

*Примітка. Час початку матчів – київський.

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 10 28
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 22
3 ХІТ (Київ) 10 21
4 ІнБев (Житомир) 10 17
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 10 13
6 Енергія (Львів) 10 10
7 Сокіл (Хмельницький) 10 9
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 9 5
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 10 3
Команда I O
1 Рятувальник (Ромни) 4 12
2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 4 12
3 Володимир (Тиврів) 5 9
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 4 6
5 Продексім-2 (Херсон) 5 6
6 Бердянськ (Бердянськ) 4 0
7 Черкаси (Черкаси) 4 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!