Кубок УЄФА. Стартує Попередній раунд

Сьогодні двома матчами групи «В» у чорногорській Подгоріці стартує Попередній раунд Кубка УЄФА з футзалу сезону 2016/2017 р.р. Наша увага буде особливо прикута до матчів у групі «G», де грають словенський «Марібор», польська «Гатта Актив», албанська «Тірана» та люксембурзький «Мунсбах». Нагадаємо, що саме переможець цієї групи вийде у Основний раунд до групи 1 та стане суперником львівської «Енергії» разом з угорським «Дьйором» та французьким «Кремлін Бісетр Юнайтед».

Пропонуємо Вашій увазі розклад матчів Попереднього раунду Кубка УЄФА.

16 серпня.

Група «В». Чорногорія.
17.00*. «Атина-90» (Греція) – «Тре Фіорі» (Сан-Маріно)
19.30. «Войска Црне Горе» (Чорногорія) – «Блу Меджик» (Ірландія)

17 серпня.

Група «А». Вірменія.
13.00. АПОЕЛ (Кіпр) – «Футзал Меніакс» (Швейцарія)
16.00. АГЕУ (Вірменія) – «Гентофте» (Данія)

Група «В». Чорногорія.
17.00. «Блу Меджик» (Ірландія) – «Атіна-90» (Греція)
19.30. «Войска Црне Горе» (Чорногорія) – «Тре Фіорі» (Сан-Маріно)

Група «D». Литва.
15.15. «Центар» (Боснія і Герцеговіна) – «Лінкс» (Гібралтар)
17.30. «Балтія» (Литва) – «Істанбул Юніверситі» (Туреччина)

Група «Е». Австрія.
17.00. «Амстердам» (Нідерланди) – «Космос» (Естонія)
19.15. «Кайзерберсдорф» (Австрія) – «Гетеборг» (Швеція)

Група «F». Фінляндія.
14.30. ТДУ (Грузія) – «Уотселл» (Шотландія)
17.00. «Сієві» (Фінляндія) – «Валлетта» (Мальта)

Група «G». Словенія.
17.00. «Гатта Актив» (Польща) – «Мунсбах» (Люксембург)
19.30. «Марібор» (Словенія) – «Тірана» (Албанія)

Група «Н». Андорра.
17.00. «Оксфорд Лайонс» (Англія) – «Фенікс» (Косово)
19.30. «Енкамп» (Андорра) – «Тель-Авів» (Ізраїль)

18 серпня.

Група «А». Вірменія.
13.00. «Гентофте» (Данія) – АПОЕЛ (Кіпр)
16.00. АГЕУ (Вірменія) – «Футзал Меніакс» (Швейцарія)

Група «С». Молдова
14.00. «Гамбург Пантерс» (Німеччина) – «Кардіфф Юніверситі» (Уельс)
16.30. «Классік» (Молдова) – «Саннефьорд» (Норвегія)

Група «D». Литва.
15.15. «Істанбул Юніверсіті» (Туреччина) – «Центар» (Боснія і Герцеговіна)
17.30. «Балтія» (Литва) – «Лінкс» (Гібралтар)

Група «Е». Австрія.
17.00. «Амстердам» (Нідерланди) – «Гетеборг» (Швеція)
19.15. «Кайзерберсдорф» (Австрія) – «Космос» (Естонія)

Група «F». Фінляндія.
14.30. «Валетта» (Мальта) – ТДУ (Грузія)
17.00. «Сієві» (Фінляндія) – «Уотселл» (Шотландія)

Група «G». Словенія.
17.00. «Тірана» (Албанія) – «Гатта Актив» (Польща)
19.30. «Марібор» (Словенія) – «Мунсбах» (Люксембург)

Група «Н». Андорра.
17.00. «Тель-Авів» (Ізраїль) – «Оксфорд Лайонс» (Англія)
19.30. «Енкамп» (Андорра) – «Фенікс» (Косово)

19 серпня.

Група «В». Чорногорія.
17.00. «Тре Фіорі» (Сан-Маріно) – «Блу Меджик» (Ірландія)
19.30. «Атіна-90» (Греція) – «Войска Црне Горе» (Чорногорія)

Група «С». Молдова.
14.00. «Саннефьорд» - «Гамбург Пантерс» (Німеччина)
16.30. «Классік» (Молдова) – «Кардіфф Юніверсіті» (Уельс)

20 серпня.

Група «А». Вірменія.
13.00. «Футзал Меніакс» (Швейцарія) – «Гентофте» (Данія)
16.00. АПОЕЛ (Кіпр) – АГЕУ (Вірменія)

Група «Е». Австрія.
«Космос» (Естонія) – «Гетеборг» (Швеція)
«Амстердам» (Нідерланди) – «Кайзерберсдорф» (Австрія)

Группа «F». Фінляндія.
11.30. «Уотселл» (Шотландія) – «Валлетта» (Мальта)
14.00. ТДУ (Грузія) – «Сієві» (Фінляндія)

Група «G». Словенія.
17.00. «Мунсбах» (Люксембург) – «Тірана» (Албанія)
19.30. «Гатта Актив» (Польща) – «Марібор» (Словенія)

Група «Н». Андорра.
17.00. «Фенікс» (Косово) – «Тель-Авів» (Ізраїль)
19.30. «Оксфорд Лайонс» (Англія) – «Енкамп» (Андорра)

21 серпня.

Група «С». Молдова.
14.00. «Кардіфф Юніверсіті» (Уельс) – «Саннефьорд» (Норвенія)
16.30. «Гамбург Пантерс» (Німеччина) – «Классік» (Молдова)

*Примітка. Час початку матчів – київський.

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!