Огляд провідних чемпіонатів – 6 + ВІДЕО

Офіційний сайт Асоціації футзалу України пропонує огляди провідних чемпіонатів Європи, до яких входять чемпіонати Іспанії, Росії, Італії  та Португалії. В кожному з них минулого тижня відбулися матчі чергових турів.

Іспанія. Примера.

11 тур. 16-18 грудня

«Леванте» – «Пеніскола» – 3:3 (3:1)
«Пальма Футзал» – «Хаен» – 0:0
«Сантьяго Футзал» – «Магна Гурпеа» – 4:3 (2:1)
«Ріос Реноваблес Сарагоса» – «Хумілья» – 6:2 (3:0)
«Катгаз Енергіа Санта Колома» – «Пескадос Рубен Бурела» – 2:1 (1:1)

«Мовістар Інтер» – «Барселона Ласса» – 3:4 (2:1)

«Рібера Наварра» – «Гран-Канарія» – 4:0 (3:0)
«Ель Посо Мурсія» – «Пластікос Ромеро Картахена» – 4:4 (2:3)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Барселона Ласса

11

8

1

2

53-25

25

2

Мовістар Інтер

11

8

0

3

49-21

24

3

Катгаз Енергіа Санта Колома

11

7

2

2

52-36

23

4

Ель Посо Мурсія

11

6

4

1

46-27

22

5

Хаен

11

6

2

3

44-25

20

6

Пальма Футзал

11

6

2

3

40-27

20

7

Пеніскола

11

6

2

3

40-30

20

8

Магна Гурпеа

11

5

3

3

37-31

18

9

Пескадос Рубен Бурела

11

5

0

6

45-45

15

10

Сантьяго Футзал

11

4

1

6

35-43

13

11

Рібера Наварра

11

4

1

6

25-33

13

12

Ріос Реноваблес Сарагоса

11

3

3

5

33-43

12

13

Пластікос Ромеро Картахена

11

2

3

6

27-38

9

14

Гран-Канарія

11

2

2

7

30-49

8

15

Леванте

11

1

3

7

20-49

6

16

Хумілья

11

0

1

10

21-75

1

Бомбардири:
Адольфо («Барселона Ласса») – 13
Дані Сальгадо («Катгаз Енергіа Санта Колома») – 12
Парадінскі («Пальма Футзал»), Решья («Катгаз Енергіа Санта Колома») – 11

Росія. Суперліга. 10 тур. 15-18 грудня

«Сінара» – «Прогрес» – 4:3 (1:1)

«Сінара» – «Прогрес» – 2:1 (1:1)

«Динамо» – «Ухта» – 8:2 (5:0)

«Динамо» – «Ухта» – 1:0 (1:0)

«Нова генерація» – «Діна» – 2:8 (0:3)

«Нова генерація» – «Діна» – 1:5 (0:1)

«Тюмень» – «Норільський нікель» – 6:5 (4:1)

«Тюмень» – «Норільський нікель» – 6:5 (2:3)

«Газпром-Югра» – КПРФ – 9:2 (6:1)

«Газпром-Югра» – КПРФ – 5:3 (2:2)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Діна

14

9

5

0

75-34

32

2

Газпром-Югра

15

9

3

3

53-38

30

3

Сібіряк

14

9

1

4

79-63

28

4

Сінара

14

8

3

3

50-36

27

5

Динамо

15

8

3

4

59-41

27

6

Тюмень

15

6

3

6

57-60

21

7

Прогрес

15

5

5

5

41-40

20

8

КПРФ

16

6

1

9

60-76

19

9

Норільський нікель

14

3

4

7

50-61

13

10

Нова генерація

14

1

3

10

37-67

6

11

Ухта

14

0

1

13

25-70

1

Бомбардири:
Ніколай Канівець («Норільський нікель») – 18
Ескердінья («Діна») – 17
Сімі Сайотті («Сібіряк») – 15

Італія. Серія А.

8 тур. 13 грудня

«Лолло Каффе Наполі» – «Реал Ріеті» – 5:2 (2:0)

11 тур. 16 грудня

«Кіолі Коджанко Футзал» – «Лаціо» – 7:2 (4:0)

«Пескара» – «Лолло Каффе Наполі» – 5:1 (1:0)

«Ма Груп Імола» – «Аксед Груп Латіна» – 4:4 (2:0)

«Каме Доссон» – «Лупаренсе» – 3:5 (0:2)

«Реал Ріеті» – «Футзал Ісола» – 2:2 (1:2)

 
«Каос Футзал» – «Аква&Сапоне» – 2:4 (2:1)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Пескара

11

9

2

0

53-30

29

2

Лолло Каффе Наполі

11

9

0

2

54-34

27

3

Лупаренсе

11

6

2

3

43-31

20

4

Аква&Сапоне

11

6

1

4

43-33

19

5

Каос Футзал

11

5

3

3

38-35

18

6

Аксед Груп Латіна

11

5

2

4

38-31

17

7

Ма Груп Імола

11

5

2

4

38-43

17

8

Кіолі Коджанко Футзал

11

5

1

5

40-35

16

9

Реал Ріеті

11

3

1

7

34-46

10

10

Каме Доссон

11

2

0

9

34-46

6

11

Лаціо

11

2

0

9

24-56

6

12

Футзал Ісола

11

1

2

8

26-35

5

Бомбардири:
Маноель Крема («Лолло Каффе Наполі») – 15
Матіас Роса («Пескара») – 13
Габріель Ліма («Аква&Сапоне»), Лукас Майна («Аксед Груп Латіна») – 12

Португалія. Liga Sport Zone.

13 тур. 14 грудня
«Фундао» – «Бурінхоса» – 6:3 (1:2)

1 тур. 15 грудня
«Брага» – «Спортінг» – 4:4 (3:2)

12 тур. 17-18 грудня

«Белененсеш» – «Лейшоеш» – 8:1 (2:0)

«Ріо Аве» – «Пінейренсе» – 7:4 (2:3)

«Аземейш» – «Спортінг» – 3:4 (0:2)
«Брага» – «Фундао» – 3:1 (2:0)

«Квінта Ломбош» – «Сан-Жоао» – 4:4 (1:1)
«Бурінхоса» – «Вінайш» – 7:3 (2:1)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Спортінг

12

10

2

0

67-21

32

2

Брага

12

8

3

1

44-21

27

3

Бенфіка

11

8

2

1

49-17

26

4

Белененсеш

12

7

2

3

50-40

23

5

Модісуш

11

7

1

3

48-29

22

6

Фундао

13

5

1

7

41-51

16

7

Бурінхоса

13

4

1

8

39-47

13

8

Квінта Ломбош

12

4

1

7

33-54

13

9

Аземейш

11

3

4

4

38-45

13

10

Ріо Аве

12

3

4

5

40-46

13

11

Лейшоеш

12

3

2

7

35-50

11

12

Пінейренсе

11

3

0

8

32-50

9

13

Сан-Жоао

12

2

3

7

27-45

9

14

Вінайш

12

3

0

9

31-58

9

 
Бомбардири:
Елісандро («Бенфіка») – 13
Дієго Кавінато («Спортінг») – 12
Педро Сілва («Ріо Аве») – 11

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!