Огляд провідних європейських чемпіонатів – 10 + ВІДЕО

Офіційний сайт Асоціації футзалу України пропонує огляди провідних чемпіонатів Європи, до яких входять чемпіонати Іспанії, Росії, Італії та Португалії.

Іспанія. Примера.

15 тур. 10 січня

«Барселона Ласса» – «Хаен» – 5:0 (2:0)

«Ель Посо Мурсія» – «Рібера Наварра» – 3:1 (1:0)

«Сантьяго Футзал» – «Пластікос Ромеро Картахена» – 2:3 (1:2)

«Мовістар Інтер» – «Хумілья» – 15:3 (10:1)

«Магна Гурпеа» – «Пеніскола» – 3:1 (1:1)

«Ріос Реноваблес Сарагоса» – «Катгаз Енергіа Санта Колома» – 6:2 (3:1)

«Пальма Футзал» – «Гран-Канарія» – 2:3 (2:0)

«Леванте» – «Пескадос Рубен Бурела» – 6:1 (3:0)

16 тур. 13-15 січня

«Леванте» – «Рібера Наварра» – 4:0 (1:0)
«Пальма Футзал» – «Пескадос Рубен Бурела» – 5:2 (2:2)
«Магна Гурпеа» – «Пластікос Ромеро Картахена» – 2:3 (2:1)
«Сантьяго Футзал» – «Хумілья» – 5:3 (2:0)
«Ель Посо Мурсія» – «Ріос Реноваблес Сарагоса» – 9:0 (0:0)
«Барселона Ласса» – «Пеніскола» – 6:1 (3:1)

«Мовістар Інтер» – «Гран-Канарія» – 6:2 (3:1)
«Хаен» – «Катгаз Енергіа Санта Колома» – 3:2 (0:1)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Барселона Ласса

16

13

1

2

78-31

40

2

Мовістар Інтер

16

13

0

3

83-29

39

3

Ель Посо Мурсія

16

11

4

1

82-31

37

4

Пальма Футзал

16

9

2

5

61-38

29

5

Хаен

16

8

3

5

54-41

27

6

Катгаз Енергіа Санта Колома

16

7

3

6

62-54

24

7

Магна Гурпеа

16

7

3

6

50-44

24

8

Пеніскола

16

7

3

6

54-52

24

9

Рібера Наварра

16

6

2

8

36-43

20

10

Сантьяго Футзал

16

5

3

8

53-66

18

11

Ріос Реноваблес Сарагоса

16

5

3

8

49-67

18

12

Пластікос Ромеро Картахена

16

5

3

8

39-57

18

13

Гран-Канарія

16

5

2

9

45-71

17

14

Пескадос Рубен Бурела

16

5

0

11

54-74

15

15

Леванте

16

3

3

10

36-62

12

16

Хумілья

16

1

1

14

33-109

4

Бомбардири:
Парадінскі («Пальма Футзал») – 18
Дані Сальгадо («Катгаз Енергіа Санта Колома») – 16
Адольфо («Барселона Ласса»), Феррао («Барселона Ласса») – 15

Росія

Кубок Росії. 1/4 фіналу. Перші матчі. 11 січня

«Норільський нікель» – «Динамо» – 3:3 (3:1)

«Сінара» – «Тюмень» – 2:1 (1:0)

«Діна» – «Газпром-Югра» – 1:2 (0:1)

КПРФ – «Сібіряк» – 3:5 (2:3)

Суперліга. 13 тур. 14-15 січня

КПРФ – «Діна» – 2:7 (1:6)

«Нова генерація» – «Сібіряк» – 0:1 (0:1)

«Тюмень» – «Прогрес» – 2:2 (0:0)

«Динамо» – «Сінара» – 10:2 (4:0)

«Ухта» – «Газпром-Югра» – 1:2 (1:1)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Діна

18

12

6

0

94-43

42

2

Газпром-Югра

19

11

4

4

65-49

37

3

Сібіряк

18

11

3

4

88-70

36

4

Динамо

19

10

5

4

79-52

35

5

Сінара

17

8

4

5

56-51

28

6

Тюмень

19

7

4

8

70-77

25

7

Прогрес

18

5

7

6

49-49

22

8

КПРФ

17

6

1

10

62-83

19

9

Норільський нікель

16

4

4

8

57-68

16

10

Нова генерація

17

3

3

11

44-72

12

11

Ухта

18

0

1

17

36-86

1

Бомбардири:
1. Ескердінья («Діна») – 23
2. Ніколай Канівець («Норільський нікель») – 20
3. Сімі Сайотті («Сібіряк»), Фернандіньо («Динамо») – 16
……………………………….
12-13. Володимир Разуванов («Прогрес») – 11.

Італія. Серія А.

13 тур. 14-15 січня

«Лолло Каффе Наполі» – «Лупаренсе» – 4:6 (2:3)

«Футзал Ісола» – «Кіолі Коджанко Футзал» – 4:5 (2:1)

«Лаціо» – «Ма Груп Імола» – 2:3 (2:1)

«Аксед Груп Латіна» – «Каме Доссон» – 4:3 (2:1)

«Аква&Сапоне» – «Пескара» – 5:2 (0:0)

«Реал Ріеті» – «Каос Футзал» – 3:1 (1:1)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Пескара

13

10

2

1

58-36

32

2

Лолло Каффе Наполі

13

9

0

4

61-44

27

3

Лупаренсе

13

8

2

3

56-39

26

4

Аква&Сапоне

13

8

1

4

53-38

25

5

Ма Груп Імола

13

7

2

4

45-48

23

6

Аксед Груп Латіна

13

6

2

5

46-41

20

7

Кіолі Коджанко Футзал

13

6

1

6

48-44

19

8

Каос Футзал

13

5

4

4

44-43

19

9

Реал Ріеті

13

5

1

7

42-51

16

10

Каме Доссон

13

2

0

11

41-55

6

11

Футзал Ісола

13

1

3

9

35-55

6

12

Лаціо

13

2

0

11

27-62

6

Бомбардири:
Маноель Крема («Лолло Каффе Наполі») – 16
Марселіньо («Футзал Ісола») – 15

Португалія. Liga Sport Zone.

15 тур. 13-14 січня

«Бурінхоса» – «Спортінг» – 0:6 (0:4)

«Бенфіка» – «Лейшоеш» – 2:1 (1:0)

«Брага» – «Модісуш» – 3:3 (1:3)

«Белененсеш» – «Пінейренсе» – 6:0 (1:0)

«Ріо Аве» – «Аземейш» – 3:4 (0:2)

«Квінта Ломбош» – «Фундао» – 1:2 (0:0)

«Сан-Жоао» – «Вінайш» – 3:2 (1:0)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Спортінг

15

13

2

0

83-23

41

2

Бенфіка

15

11

3

1

60-25

36

3

Брага

15

9

4

2

55-31

31

4

Белененсеш

15

9

2

4

59-45

29

5

Модісуш

15

9

2

4

63-40

29

6

Фундао

15

7

1

7

46-52

22

7

Аземейш

15

4

6

5

49-59

18

8

Лейшоеш

15

5

2

8

47-57

17

9

Квінта Ломбош

15

4

2

9

39-63

14

10

Пінейренсе

15

4

1

10

43-67

13

11

Ріо Аве

15

3

4

8

46-59

13

12

Бурінхоса

15

4

1

10

41-59

13

13

Сан-Жоао

15

3

3

9

34-56

12

14

Вінайш

15

3

1

11

38-67

10

 
Бомбардири:
Дієго Кавінато («Спортінг») – 15
Елісандро («Бенфіка»), Жандер («Белененсеш») – 14

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 17 34
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 17 33
3 ХІТ (Київ) 17 30
4 Енергія (Львів) 17 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 17 16
6 Титан (Покровське) 17 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!