Огляд провідних європейських чемпіонатів - 16 + ВІДЕО

Офіційний сайт Асоціації футзалу України пропонує огляди провідних чемпіонатів Європи, до яких входять чемпіонати Іспанії, Росії, Італії та Португалії.

Іспанія. Примера

23 тур. 3-4 березня

«Леванте» – «Магна Гурпеа» – 2:2 (1:1)
«Пальма Футзал» – «Сантьяго Футзал» – 8:3 (5:0)
«Ріос Реноваблес Сарагоса» – «Хаен» – 4:4 (1:1)
«Пескадос Рубен Бурела» – «Пластікос Ромеро Картахена» – 6:4 (3:1)
«Катгаз Енергіа Санта Колома» – «Мовістар Інтер» – 1:3 (0:0)

«Ель Посо Мурсія» – «Барселона Ласса» – 1:2 (1:1)

«Рібера Наварра» – «Пеніскола» – 2:2 (1:0)
«Гран-Канарія» – «Хумилья» – 5:5 (2:2)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Мовістар Інтер

23

20

0

3

113-39

60

2

Барселона Ласса

23

18

3

2

107-47

57

3

Ель Посо Мурсія

23

15

5

3

106-51

50

4

Хаен

23

13

4

6

84-55

43

5

Пеніскола

23

13

4

6

87-63

43

6

Пальма Футзал

23

13

3

7

84-57

42

7

Магна Гурпеа

23

11

5

7

76-59

38

8

Катгаз Енергіа Санта Колома

23

9

4

10

83-80

31

9

Сантьяго Футзал

23

7

5

11

72-93

26

10

Рібера Наварра

23

7

3

13

50-64

24

11

Ріос Реноваблес Сарагоса

23

6

6

11

73-93

24

12

Пластікос Ромеро Картахена

23

6

5

12

64-88

23

13

Гран-Канарія

23

5

5

13

66-104

20

14

Пескадос Рубен Бурела

23

6

0

17

65-105

18

15

Леванте

23

3

7

13

48-83

16

16

Хумілья

23

1

3

19

50-147

6

Бомбардири:
Парадінскі («Пальма Футзал») – 27
Феррао («Барселона Ласса») – 23
Рафа Усін («Магна Гурпеа»), Дані Сальгадо («Катгаз Енергіа Санта Колома») – 20

Росія

Кубок Росії. 1/2 фіналу. Матчі-відповіді. 28 лютого

«Сібіряк» – «Діна» – 4:11 (2:5). Перша гра 1:7

«Динамо» – «Тюмень» – 5:3 (2:0). Перша гра 4:4

Суперліга.

17 тур. 3-4 березня

«Діна» – «Прогрес» – 4:2 (2:2)

«КПРФ» – «Сінара» – 7:5 (2:2)

«Тюмень» – «Нова генерація» – 7:3 (3:1)

«Газпром-Югра» – «Динамо» – 0:2 (0:1)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Діна

22

16

6

0

109-47

54

2

Газпром-Югра

24

14

5

5

80-61

47

3

Динамо

22

13

5

4

98-52

44

4

Сібіряк

21

13

3

5

102-80

42

5

Сінара

22

11

5

6

80-64

38

6

КПРФ

22

9

3

10

81-97

30

7

Тюмень

24

8

4

12

83-107

28

8

Прогрес

24

6

8

10

65-68

26

9

Норільський нікель

21

6

4

11

71-80

22

10

Нова генерація

22

3

3

16

49-103

12

11

Ухта

22

0

2

20

42-101

2

Бомбардири:
1-2.
Ніколай Канівець («Норільський нікель»), Ескердінья («Діна») – 25
3. Пауліньо (КПРФ) – 19
……………………………….
10-12. Володимир Разуванов («Прогрес») – 14.

Італія

20 тур. 3-4 березня

«Аксед Груп Латіна» – «Кіолі Коджанко Футзал» – 8:5 (5:4)

«Аква&Сапоне» – «Футзал Ісола» – 7:3 (5:0)

«Лупаренсе» – «Пескара» – 8:3 (3:2)

«Лолло Каффе Наполі» – «Каос Футзал» – 3:3 (1:1)

«Ма Груп Імола» – «Каме Доссон» – 8:2 (2:1)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Пескара

18

13

3

2

81-54

42

2

Лупаренсе

18

12

3

3

81-51

39

3

Аква&Сапоне

18

10

4

4

70-47

33

4

Ма Груп Імола

18

10

2

6

69-63

32

5

Лолло Каффе Наполі

18

9

4

5

76-63

31

6

Аксед Груп Латіна

18

8

3

7

68-59

27

7

Каос Футзал

18

6

8

4

61-59

26

8

Кіолі Коджанко Футзал

18

7

3

8

64-67

24

9

Реал Ріеті

17

5

1

11

56-70

16

10

Каме Доссон

18

3

3

12

57-73

12

11

Лаціо

17

3

1

13

36-75

10

12

Футзал Ісола

18

2

3

13

46-84

9

Бомбардири:
Марселіньо («Футзал Ісола») – 20
Маноель Крема («Лолло Каффе Наполі»), Матіас Роса («Пескара»), Авелліно («Аксед Груп Латіна») – 17

Португалія. Кубок Португалії

4-5 березня. 1/8 фіналу

«Бенфіка» – «Пінейренсе» – 4:1 (2:1)

«Віла Верде» – «Вісеу 2001» – 3:4 ОТ
«Ешторіл Прайя» – «Асс Мор Грана» – 6:4 ОТ (1:1, 4:4)

«Модісуш» – «Брага» – 4:1
«Бурінхоса» – «Фундао» – 1:0

«Портімоненсе» – «Сан Жоао» – 3:6
«Спортінг» – «Белененсеш» – 7:0

«ЕД Регулар Тіреш» – «АМ Портела Зона Оптіка» – 1:1 (пенальті 5:6)

Переможці вийшли до «Фіналу восьми», який буде зіграний 11-14 травня.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 1 3
2 Продексім (Херсон) 1 3
3 ІнБев (Житомир) 1 3
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 1 3
5 Food Centre-СумДУ (Суми) 0 0
6 Сокіл (Хмельницький) 1 0
7 ХІТ (Київ) 1 0
8 Енергія (Львів) 1 0
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 1 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!