Огляд європейських чемпіонатів - 13 + ВІДЕО

Офіційний сайт Асоціації футзалу України пропонує огляди провідних чемпіонатів Європи, до яких входять чемпіонати Іспанії, Росії, Італії та Португалії.

Іспанія. Примера.

19 тур. 10-11 лютого

«Катгаз Енергіа Санта Колома» – «Леванте» – 2:0 (2:0)
«Пескадос Рубен Бурела» – «Магна Гурпеа» – 0:5 (0:3)
«Пластікос Ромеро Картахена» – «Пеніскола» – 3:7 (1:3)
«Ріос Реноваблес Сарагоса» – «Мовістар Інтер» – 2:5 (1:2)

«Рібера Наварра» – «Сантьяго Футзал» – 5:2 (3:1)
«Хумілья» – «Хаен» – 2:6 (1:3)
«Ель Посо Мурсія» – «Пальма Футзал» – 3:2 (0:1)
«Гран-Канарія» – «Барселона Ласса» – 6:6 (2:2)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Мовістар Інтер

19

16

0

3

95-32

48

2

Барселона Ласса

19

15

2

2

93-39

47

3

Ель Посо Мурсія

19

13

5

1

93-40

44

4

Пальма Футзал

19

11

2

6

70-45

35

5

Хаен

19

10

3

6

66-48

33

6

Магна Гурпеа

19

10

3

6

67-51

33

7

Пеніскола

19

10

3

6

71-56

33

8

Катгаз Енергіа Санта Колома

19

8

3

8

70-68

27

9

Рібера Наварра

19

7

2

10

44-51

23

10

Сантьяго Футзал

19

6

4

9

59-72

22

11

Ріос Реноваблес Сарагоса

19

6

3

10

59-78

21

12

Гран-Канарія

19

5

4

10

56-83

19

13

Пластікос Ромеро Картахена

19

5

3

11

45-72

18

14

Пескадос Рубен Бурела

19

5

0

14

54-86

15

15

Леванте

19

3

4

12

39-71

13

16

Хумілья

19

1

1

17

39-125

4

Бомбардири:
Парадінскі («Пальма Футзал») – 22
Феррао («Барселона Ласса») – 20
Рафа Усін («Магна Гурпеа») – 17

Росія

Кубок Росії. 1/4 фіналу. Другі матчі. 8 лютого

«Динамо» – «Норільський нікель» – 9:2 (3:1). Перша гра 3:3

«Тюмень» – «Сінара» – 5:3 (2:1). Перша гра 1:2

«Газпром-Югра» – «Діна» – 2:9 (0:4). Перша гра 2:1

 

«Сібіряк» – КПРФ – 5:2 (4:1). Перша гра 5:3

Суперліга.

15 тур. 11-12 лютого

КПРФ – «Прогрес» – 2:2 (0:0)

«Газпром-Югра» – «Сібіряк» – 5:2 (0:1)

«Сінара» – «Тюмень» – 6:1 (2:1)

«Нова генерація» – «Динамо» – 0:8 (0:2)

«Ухта» – «Норільський нікель» – 1:4 (1:2)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Діна

20

14

6

0

100-45

48

2

Газпром-Югра

22

14

4

4

77-56

46

3

Сібіряк

21

13

3

5

102-80

42

4

Динамо

20

11

5

4

87-52

38

5

Сінара

20

11

4

5

72-54

37

6

КПРФ

21

8

3

10

74-92

27

7

Тюмень

22

7

4

11

76-95

25

8

Прогрес

21

5

8

8

56-58

23

9

Норільський нікель

20

5

4

11

65-79

19

10

Нова генерація

20

3

3

14

46-90

12

11

Ухта

21

0

2

19

42-96

2

Бомбардири:
1. Ескердінья («Діна») – 24
2. Ніколай Канівець («Норільський нікель») – 23
3-4. Сімі Сайотті («Сібіряк»), Пауліньо (КПРФ) – 18
……………………………….
10-13. Володимир Разуванов («Прогрес») – 13.

Італія

«Зимовий кубок». «Фінал чотирьох». 7-8 лютого

Півфінали
«Аква&Сапоне» – «Лупаренсе» – 6:1 (1:0)
«Пескара» – «Лолло Каффе Наполі» – 4:3 (2:2)

Фінал
«Аква&Сапоне» – «Пескара» – 5:3 (3:2)

Серія А

14 тур. 10-11 лютого

«Каос Футзал» – «Кіолі Коджанко Футзал» – 3:3 (1:2)

«Каме Доссон» – «Лолло Каффе Наполі» – 3:3 (1:1)

«Футзал Ісола» – «Ма Груп Імола» – 2:8 (0:5)

«Лаціо» – «Аксед Груп Латіна» – 5:3 (2:0)

«Реал Ріеті» – «Пескара» – 3:4 (1:2)

«Аква&Сапоне» – «Лупаренсе» – 3:3 (0:1)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Пескара

15

12

2

1

68-41

38

2

Лупаренсе

15

9

3

3

61-42

30

3

Аква&Сапоне

15

9

2

4

60-41

29

4

Лолло Каффе Наполі

15

9

1

5

68-55

28

5

Ма Груп Імола

15

8

2

5

53-54

26

6

Аксед Груп Латіна

15

7

2

6

57-50

23

7

Кіолі Коджанко Футзал

15

7

2

6

55-50

23

8

Каос Футзал

15

5

6

4

50-49

21

9

Реал Ріеті

15

5

1

9

48-59

16

10

Лаціо

15

3

0

12

32-67

9

11

Каме Доссон

15

2

2

11

47-61

8

12

Футзал Ісола

15

1

3

11

39-69

6

Бомбардири:
Марселіньо («Футзал Ісола») – 18
Маноель Крема («Лолло Каффе Наполі») – 17

Португалія. Liga Sport Zone.

17 тур. 11-12 лютого

«Сан-Жоао» – «Пінейренсе» – 8:3 (6:2)
«Брага» – «Ріо Аве» – 5:3 (0:1)
«Белененсеш» – «Модісуш» – 3:1 (1:1)
«Квінта Ломбош» – «Спортінг» – 1:4 (0:1)

«Лейшоеш» – «Фундао» – 5:6 (2:3)
«Бенфіка» – «Вінайш» – 7:0 (5:0)

«Бурінхоса» – «Аземейш» – 3:2 (0:0)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

Спортінг

17

15

2

0

92-24

47

2

Бенфіка

17

13

3

1

72-26

42

3

Брага

17

10

5

2

63-37

35

4

Белененсеш

17

10

2

5

62-51

32

5

Модісуш

17

10

2

5

72-47

32

6

Фундао

17

9

1

7

57-59

28

7

Аземейш

17

4

7

6

54-65

19

8

Лейшоеш

17

5

3

9

58-69

18

9

Квінта Ломбош

17

5

2

10

44-70

17

10

Бурінхоса

17

5

1

11

48-69

16

12

Сан-Жоао

17

4

3

10

44-64

15

13

Пінейренсе

17

4

1

12

49-79

13

14

Ріо Аве

17

3

4

10

50-69

13

14

Вінайш

17

3

2

12

44-80

11

 
Бомбардири:

Дієго Кавінато («Спортінг») – 17
Кассіо («Сан-Жоао») – 16
Елісандро – 15

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!