Оприлюднений календар матчів турніру в Польщі за участю «Сокола»

Стали відомі склади груп і календар представницького міжнародного турніру «Futsal Masters», який 31 серпня – 3 вересня пройде у Вроцлаві.

Півфіналіст Кубка України минулого сезону хмельницький «Сокіл» на груповому етапі зіграє з чемпіоном Чехії «ЕРА-ПАКом», чемпіоном Польщі «Рекордом» та італійською командою «Лолло Каффе Наполі», яка в сезоні-16/17 в регулярному чемпіонаті посіла 4 місце, а в плей-офф дійшла до півфіналу.

Ось як виглядають склади груп:

Група «А»
«Барселона B Ласса» (Барселона, Іспанія)
«Ільвес» (Тампере, Фінляндія)
«Лех Канцелярія» (Сломники, Польща)
«Оржель Футзал» (Єльч-Лясковіце, Польща)

Група «B»
«ЕРА-ПАК» (Хрудим, Чехія)
«Лолло Каффе Наполі» (Неаполь, Італія)
«Рекорд» (Бєльсько-Бяла, Польща)
«Сокіл» (Хмельницький, Україна)

Календар турніру:

31 серпня
14.00. «Лех Канцелярія» – «Ільвес»
16.00. «ЕРА-ПАК» – «Сокіл»
18.00. «Лолло Каффе Наполі» – «Рекорд»
20.00. «Барселона B Ласса» – «Оржель Футзал»

1 вересня
12.00. «Лолло Каффе Наполі» – «Сокіл»
14.00. «Барселона B Ласса» – «Лех Канцелярія»
16.00. «ЕРА-ПАК» – «Рекорд»
18.00. «Ільвес» – «Оржель Футзал»

2 вересня
12.00. «Рекорд» – «Сокіл»
14.00. «Лех Канцелярія» – «Оржель Футзал»
16.00. «Барселона B Ласса» – «Ільвес»
20.00. «ЕРА-ПАК» – «Лолло Каффе Наполі»

3 вересня
10.00. 4А – 4В
12.00. 3А – 3В
14.00. 2А – 2В
17.00. 1А – 1В

 Час усіх матчів - польський.

За матеріалами сайту Sport.ua

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!