Попередній раунд Ліги чемпіонів 2020/2021: «Продексім» зіграє з північноірландським «Росаріо»

Сьогодні у штаб-квартирі УЄФА відбулося жеребкування попереднього раунду розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2020/2021.

Пропонуємо вашій увазі перелік всіх 23-х пар.

«Олміссум» (Хорватія) – «СМС Віімсі» (Естонія)
«Хохенстайн-Ернстталь (Німеччина) – «Піялепаша» (Туреччина)
«Петров» (Латвія) – «Лученец» (Словаччина)
«Хрудім» (Чехія) – «Акаа Футзал» (Фінляндія)
«Шкупі-1927» (Північна Македонія) – «Блу Меджик Дублін» (Ірландія)
«Олл Старс В’єнер Нойштадт» (Австрія) – «Луксол Сент Ендрюс» (Мальта)
«Аньєр-Вілленьов» (Франція) – «Црвена Звезда» (Сербія)
«Вітен» (Білорусь) – «Черно Море» (Болгарія)
«Шарлеруа» (Бельгія) – «Лінкс» (Гібралтар)
«Пріштіна» (Косово) – «Тірана» (Албанія)
«Тітоград» (Чорногорія) – «Пезаро» (Італія)
«Енкамп» (Андорра) – «Салінс» (Боснія і Герцеговина)
«Омонія» (Кіпр) – «Фіорентино» (Сан-Марино)
«Продексім» (Україна) – «Росаріо» (Північна Ірландія)
«Футзал Гентофт» (Данія) – «Лео» (Вірменія)
«АЕК» (Греція) – «Араз» (Азербайджан)
«Футзал Мінерва» (Швейцарія) – «Салтірс» (Шотландія)
«Вітіс» (Литва) – «Хаммарбю» (Швеція)
«Діфферданж-03» (Люксембург) – «Хельвеція» (Англія)
«Ултейра Ідреттслаг» (Норвегія) – «Ховокубо» (Нідерланди)
«Рекорд» (Польща) – «Свонсі Юнівьорсіті» (Уельс)
«Юнайтед Галац» (Румунія) – «Долфінс Ашдод» (Ізраїль)
«Тбілісі Стейт Юнівьорсіті» (Грузія) – «Береттьоуйфалу» (Угорщина)

Стадія складатиметься з одного матчу, який вдома проведуть команди, які зазначені у списку першими. Базова дата: 24-29 листопада. Усі поєдинки пройдуть за відсутності вболівальників.

Зазначимо, що у Раунді 32-х до 23-х переможців приєднаються ще 9 команд, які є найвищими за європейським рейтингом.

Серед них:

«Барселона» (Іспанія)
«Інтер Мовістар» (Іспанія)
«Спортинг» (Португалія)
«Кайрат» (Казахстан)
«Бенфіка» (Португалія)
«КПРФ» (Росія)
«Газпром-ЮГРА» (Росія)
«Актобе» (Казахстан)
«Добовец» (Словенія)

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 12 30
2 ХІТ (Київ) 12 25
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 25
4 Енергія (Львів) 12 25
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 12 17
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 13 14
7 АФФК Суми (Суми) 12 11
8 ІнБев (Житомир) 12 9
9 Сокіл (Хмельницький) 12 9
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 13 7
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!