Юнацькі Олімпійські Ігри - 2018. УЄФА роз’яснив систему кваліфікації футзальних збірних U-17

У циркулярному листі УЄФА №28 вносяться додаткові роз'яснення по системі кваліфікаційних змагань Юнацьких Олімпійських Ігор-2018.

Юнацькі Олімпійські Ігри-2018 відбудуться в період з 6 по 18 жовтня 2018 року в Буенос-Айресі (Аргентина). Футзал вноситься в змагальну програму і буде представлений двома турнірами - серед юнаків та серед дівчат.

На нараді Виконавчого комітету УЄФА в Гельсінкі, яка відбулась 4 квітня 2017 року, була затверджена система кваліфікації для європейських команд, які претендують на участь у фінальній стадії Юнацьких Олімпійських ігор.

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) надає УЄФА дві квоти на кожен турнір за умови, що чотири кваліфікованою командою представлятимуть різні футбольні асоціації (одна країна не має права виставляти і чоловічу, і жіночу збірні). На підставі отриманої інформації про кількість юнацьких національних збірних на континенті, було прийнято рішення про обмеження кількості учасників відбіркового турніру: 16 - серед юнаків та 8 - серед дівчат. Команди-учасниці кваліфікаційного раунду будуть визначені на підставі рейтингу УЄФА 2017/2018 рр.

У разі, якщо асоціації, що не входять в число топ-16 (для чоловічих команд) і топ-8 (для жіночих команд) рейтингу, зацікавляться цією участю в кваліфікаційному раунді, то їх заявки будуть розглянуті в разі, якщо команди з більш високим рейтингом відмовляться від участі в турнірі (порядок розгляду подібних заявок також буде заснований на таблиці коефіцієнтів УЄФА).

1. Обмеження за віком

У Юнацьких Олімпійських іграх-2018 і відбіркових змагань до них мають право брати участь спортсмени, які народилися в період з 1 січня 2000 по 31 грудня 2003 р

2. Календар змагань

Всі кваліфікаційні міні-турніри (для юнаків і дівчат) повинні бути проведені в термін з 31 жовтня по 5 листопада 2017 року (Матчі відбудуться 1-го, 2-го і 4-го листопада).

Жіночий відбірковий турнір:

- У відбірковому турнірі серед дівчат беруть участь топ-8 команд таблиці коефіцієнтів УЄФА. У разі якщо будь-яка з команд відмовляється від участі в кваліфікації, її місце займає наступна команда рейтингу. 

- Вісім команд-учасниць будуть розділені на дві групи, по чотири команди в кожній. Переможці кожної з груп отримають право брати участь в Юнацьких Олімпійських іграх-2018.

Чоловічий відбірковий турнір:

- Топ-16 національних команд таблиці коефіцієнтів УЄФА отримають право на участь у відбірковому турнірі. У разі якщо будь-яка з команд відмовляється від участі в кваліфікаційному раунді, її місце займає наступна команда рейтингу.

- Шістнадцять команд-учасниць будуть поділені на 4 групи по 4 команди в кожній. Чотири команди, що зайняли в своїх групах перші місця, будуть вибудовані відповідно до наступних критеріїв: кількість очок, різниця м'ячів, кількість забитих м'ячів, найменша кількість дисциплінарних порушень. Дві кращі команди за цими критеріями отримають право на участь в Юнацьких Олімпійських іграх-2018 за умови, що відповідні футбольні асоціації не будуть представлені на фінальному турнірі жіночими командами. У разі, якщо остання умова не виконується, право на участь у фінальному турнірі отримує наступна краща чоловіча команда.

За матеріалами сайту Sport.ua

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!