Жеребкування попереднього раунду Ліги чемпіонів 2020/2021. 14:30. LIVE

Сьогодні у швейцарському Ньоні відбудеться церемонія жеребкування попереднього раунду розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2020/2021.

У рамках цього раунду візьмуть участь 46 команд, які будуть розділені на сіяних (група А) та ті, які не будуть сіяними (група В).

Група 1 (А)

«Хрудім» (Чехія) – гості
«Олміссум» (Хорватія) – господарі
«Лученец» (Словаччина) – гості
«Хохенстайн-Ернстал (Німеччина) – господарі

Група 1 (В)

«Петров» (Латвія) – господарі
«СМС Віімсі» (Естонія) – господарі
«Акаа Футзал» (Фінляндія) – господарі
«Піялепаша» (Туреччина) – гості

Група 2 (А)

«Вітен» (Білорусь) – господарі
«Луксол Сент Ендрюс» (Мальта) – господарі
«Црвена Звезда» (Сербія) – господарі
«Шкупі-1927» (Північна Македонія) – господарі

Група 2 (В)

«Аньєр-Вілленьов» (Франція) – господарі
«Олл Старс В’єнер Нойштадт» (Австрія) – господарі
«Блу Меджік Дублін» (Ірландія) – гості
«Черно Море» (Болгарія) – господарі

Група 3 (А)

«Пезаро» (Італія) – господарі
«Шарлеруа» (Бельгія) – господарі
«Салінс» (Боснія і Герцеговина) – господарі
«Пріштіна» (Косово) – господарі

Група 3 (В)

«Тіхоград» (Чорногорія) – господарі
«Лінкс» (Гібралтар) – гості
«Тірана» (Албанія) – гості
«Енкамп» (Андорра) – господарі
 

Група 4 (А)

«Продексім» (Україна) – господарі
«Лео» (Вірменія) – гості
«Араз» (Азербайджан) – гості
«Омонія» (Кіпр) – господарі

Група 4 (В)

«Футзал Гентофт» (Данія) – господарі
«АЕК» (Греція) – господарі
«Фіорентино» (Сан-Марино) – гості
«Росаріо» (Північна Ірландія) – гості

Група 5 (А)

«Вітіс» (Литва) – господарі
«Ховокубо» (Нідерланди) – гості
«Футзал Мінерва» (Швейцарія) – господарі
«Хельвеція» (Англія) – гості

Група 5 (В)

«Хаммарбю» (Швеція) – гості
«Ултейра Ідреттслаг» (Норвегія) – господарі
«Діфферданж-03» (Люксембург) – господарі
«Салтірс» (Шотландія) – гості

Група 6 (А)

«Рекорд» (Польща) – господарі
«Береттьоуйфалу» (Угорщина) – господарі
«Юнайтед Галац» (Румунія) – господарі

Група 6 (В)

«Тбілісі Стейт Юнівьорсіті» (Грузія) – господарі
«Долфінс Ашдод» (Ізраїль) – гості
«Свонсі Юнівьорсіті» (Уельс) – гості

Під час жеребкування господарі будуть відповідати синім кулькам, а гості – жовтим. Коли у кошику залишаться лише сині кульки – статус господаря буде присвоєний команді, яку витягнуть першою.

Базові дати матчів: 24-29 листопада.

Переглянути пряму трансляцію жеребкування ви зможете на офіційному сайті УЄФА за посиланням.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Університет Драгоманова (Київ) 1 3
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 1 3
3 IMS-НУХТ (Київ) 1 0
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 1 0
Команда І О
1 Хорватія 2 6
2 УКРАЇНА 1 3
3 Данія 1 0
4 Албанія 2 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!