Перша ліга 2021/2022: призначення офіційних осіб на матчі першого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки першого туру Першої ліги сезону 2021/2022.

Зона «Схід»

15 жовтня

«Comfort Life» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни)
15:00. м. Буча, «Академія спорту»
Арбітри:
А. Федоріщев (Сєвєродонецьк), В. Васильєв (Бровари), М. Кравченко (Київ)
Хронометрист: Д. Кравченко (Київ)​
Спостерігач арбітражу: О. Шабан (Суми)

16 жовтня 

«Автомобіліст-Бульвар» (Житомир) – «Sky Up» (Київ)
13:00. м. Житомир, ФОК
Арбітри:
О. Сидорук (Вінниця), О. Макаренко (Радомишль), О. Костюк (Житомир)
Хронометрист: В. Тарасюк (Житомир)​
Спостерігач арбітражу: С. Подворний (Хмельницький)

«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Черкасиобленерго» (Черкаси)
16:30. м. Запоріжжя, ПС ЗАБ
Арбітри:
О. Максименко, В. Зігура (обидва – Миколаїв), І. Дудінов (Дніпро)
Хронометрист: В. Беляєв (Запоріжжя)​
Спостерігач арбітражу: С. Тулєпов (Кременчук)

Зона «Захід»

16 жовтня

«In.IT» (Львів) – «Славута» (Славута)
13:00. м. Львів, «Боско-Арена»
Арбітри:
Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ), Н. Бас (Луцьк), Р. Гера (Львів)
Хронометрист: М. Проць (Дрогобич)​
Спостерігач арбітражу: Р. Матвіюк (Луцьк)

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4» (Рівне)
14:00. м. Івано-Франківськ, СК КФВ
Арбітри:
Н. Лизан, М. Герчук (обидва – Львівська обл.), Ю. Ткачук (Івано-Франківськ)
Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів)

17 жовтня

«Любарт» (Луцьк) – КІВС «Енергія-2» (Львів)
18:00. м. Луцьк, «Арена спорт»
Арбітри:
В. Дзюра, В. Кулай (обидва – Рівне), О. Хомич (Луцьк)
Хронометрист: О. Леончук (Луцьк)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 7 17
2 ХІТ (Київ) 6 14
3 Продексім (Херсон) 6 13
4 Viva Cup (Харків) 6 10
5 Енергія (Львів) 7 9
6 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 6 7
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 3
8 АФФК Суми (Суми) 6 3
9 Сокіл (Хмельницький) 6 2
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Леонас-Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!