Перша ліга 2021/2022: призначення офіційних осіб на матчі шостого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки шостого туру Першої ліги сезону 2021/2022.

Зона «Схід»

9 грудня

«SkyUp» (Київ) – «Автомобіліст-Бульвар» (Житомир)
13:00. м. Київ, СК НУХТ
Арбітри:
Ю. Бабушкін, К. Гринь (обидва – Киїська обл.), Л. Юзвенко (Київ)
Хронометрист: В. Степанюк (Київ)​
Спостерігач арбітражу: О. Банасько (Київська обл.)

11 грудня

«Рятувальник» (Ромни) – «Comfort Life» (Буча)
14:30. м. Суми, СДПУ
Арбітри:
І. Дудінов, К. Кандибей (обидва – Дніпро), А. Савельєв (Суми)
Хронометрист: А. Луценко (Суми)​
Спостерігач арбітражу: Р. Хоботов (Київ)

«Черкасиобленерго» (Черкаси) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) 
19:00. м. Черкаси, ПС «Будівельник»
Арбітри:
М. Кравченко, В. Бородін (обидва – Київ), О. Гопка (Черкаси)
Хронометрист: В. Урста (Черкаси)​
Спостерігач арбітражу: В. Фролов (Київ)

Зона «Захід»

10 грудня

КІВС «Енергія-2» (Львів) – «Любарт» (Луцьк) 
17:30. м. Львів, ПС «Галичина»
Арбітри:
Н. Лизан, М. Герчук (обидва – Львівська обл.), В. Болізюк (Львів)
Хронометрист: М. Проць (Львівська обл.)
Спостерігач арбітражу: С. Єщенко (Київська обл.)

11 грудня

«Славута» (Славута) – «In. IT» (Львів)
15:00. м. Славута, СК «Здоров'я»
Арбітри:
О. Сидорук (Вінниця), В. Кулай, Т. Василишин (обидва – Рівне)
Хронометрист: В. Заставський (Славута)
Спостерігач арбітражу: Р. Матвіюк (Луцьк)

«Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4» (Рівне) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)
17:30. м. Рівне, ДЮСШ №4
Арбітри:
А. Кузьмін, Б. Лепак (обидва – Львів), В. Дем'янович (Рівне)
Хронометрист: А. Малиновський (Рівне)
Спостерігач арбітражу: В. Кузьменко (Київ)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 40
2 ХІТ (Київ) 16 38
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 36
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 16 22
5 Viva Cup (Харків) 16 20
6 Енергія (Львів) 16 18
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 16 14
8 АФФК Суми (Суми) 15 9
9 Сокіл (Хмельницький) 15 6
Команда І О
1 Португалія 1 3
2 Нідерланди 1 3
3 УКРАЇНА 1 0
4 Сербія 1 0
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 6 13
2 Рятувальник (Ромни) 7 11
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 6 11
4 Comfort Life (Буча) 7 10
5 Черкасиобленерго (Черкаси) 6 8
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 6 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 7 15
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 14
3 Любарт (Луцьк) 7 10
4 In.IT (Львів) 7 8
5 КІВС Енергія-2 (Львів) 7 6
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 7 5

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!