Перша ліга 2021/2022: призначення офіційних осіб на матчі сьомого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки сьомого туру Першої ліги сезону 2021/2022.

Зона «Схід»

23 грудня

«Comfort Life» (Буча) – «Автомобіліст-Бульвар» (Житомир)
20:00. м. Буча, Академія спорту
Арбітри:
Л. Юзвенко, Ю. Костенко, М. Кравченко (всі – Київ)
Хронометрист: Д. Кравченко (Київ)​
Спостерігач арбітражу: Р. Хоботов (Київ)

26 грудня

«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Рятувальник» (Ромни)
14:30. м. Запоріжжя, ПС «Запоріжалюмінбуд»
Арбітри: І
. Литвиненко (Кривий Ріг), К. Кандибей (Дніпро), А. Ноєв (Запоріжжя)
Хронометрист: В. Беляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: С. Тулєпов (Кременчук)

Зона «Захід»

25 грудня

«Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4» (Рівне) – КІВС «Енергія-2» (Львів)  
16:00. м. Рівне, ДЮСШ №4
Арбітри:
О. Макаренко (Радомишль), О. Костюк (Житомир), В. Кулай (Рівне)
Хронометрист: В. Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу: С. Подворний (Хмельницький)

«In.IT» (Львів)  – «Любарт» (Луцьк)
19:30. м. Львів, «Боско-Арена»
Арбітри:
Н. Лизан, М. Герчук (обидва – Львівська обл.), О. Щепанський (Львів)
Хронометрист: Т. Козак (Львівська обл.)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів)

27 грудня

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Славута» (Славута)
13:30. м. Івано-Франківськ, СК КФВ
Арбітри:
В. Болізюк, Я. Сторожук (обидва – Львів), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)
Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: В. Фролов (Київ)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 40
2 ХІТ (Київ) 16 38
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 36
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 16 22
5 Viva Cup (Харків) 16 20
6 Енергія (Львів) 16 18
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 16 14
8 АФФК Суми (Суми) 15 9
9 Сокіл (Хмельницький) 15 6
Команда І О
1 Португалія 1 3
2 Нідерланди 1 3
3 УКРАЇНА 1 0
4 Сербія 1 0
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 6 13
2 Рятувальник (Ромни) 7 11
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 6 11
4 Comfort Life (Буча) 7 10
5 Черкасиобленерго (Черкаси) 6 8
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 6 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 7 15
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 14
3 Любарт (Луцьк) 7 10
4 In.IT (Львів) 7 8
5 КІВС Енергія-2 (Львів) 7 6
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 7 5

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!