Перша ліга: призначення арбітрів на матчі 8 туру

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі 8 туру чемпіонату України серед команд Першої ліги сезону 2017/2018 р. р.

25 січня

«Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) – «Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива» (Львів)
Арбітри:
Д. Каркаєв, Д. Трохименко (обидва – Київ), Я. Вовчок (Івано-Франківськ)
Хронометрист: В. Гронський (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: Р. Проць (Дрогобич)

26 січня

«Дніпро» (Черкаси) – «МКВ» (Одеса)
Арбітри:
О. Сидорук, М. Слободянюк (обидва – Вінниця), О. Гопка (Черкаси)
Хронометрист: В. Урста (Черкаси)
Спостерігач арбітражу: В. Фролов (Київ)

28 січня

«Ураган-2 КФВ» (Івано-Франківськ) – «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ)
Арбітри:
Я. Сторожук, В. Болізюк (обидва – Львів), Я. Вовчок (Івано-Франківськ)
Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів)

«СумДУ» (Суми) – «АРПИ Запоріжжя» (Запоріжжя)
Арбітри:
А. Швець, Д. Чумак (обидва – Харків), О. Єлшанський (Суми)
Хронометрист: А. Савельєв (Суми)
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків) 

Іконка документу Microsoft Officepryznachennya_persha_liga_8_tur.doc

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!