ПІСЛЯМОВА-22. Огляд окремих ігрових епізодів + ВІДЕО

Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує вашій увазі огляд окремих ігрових епізодів матчів Фіналу Чотирьох Кубка України та Першої ліги сезону 2017/2018 р. р.

Кліп  № 1:

 «Ураган» Івано-Франківськ – «Енергія» Львів

1 тайм, 10 хв.:

Воротар у блакитній футболці, у падінні здійснюючи захисні дії, на шляху суперника№8 у зеленій формі зіграв по м’ячу тулубом, після чого відбувся ненавмисний дотик руки з м’ячем за межами штрафного майданчика воротаря, внаслідок упору руки до паркету при переході з лежачого у природне положення.

Керуючись методичними критеріями та рекомендаціями щодо навмисної гри рукою, відповідні дії воротаря не є порушенням Правил гри.

Кліп  № 2:

«Ураган-2-КФВ» Івано-Франківськ – «МКВ» Одеса

1 тайм, 36 хв.:

Захисник у червоній формі, намагаючись перехопити м’яч, який суперник№17 у білій формі адресував своєму партнеру, зіграв рукою здійснивши рух руки до м’яча. Дані дії гравця у червоній формі є порушенням Правила 12 і були правильно покарані призначенням штрафного удару та винесенням дисциплінарної санкції у вигляді попередження за неспортивну поведінку (зрив перспективної атаки суперника).

Кліп  № 3:

 «Ураган» Івано-Франківськ – «АРПИ Запоріжжя» Запорізька обл.

2 тайм, 38 хв.:

Гравець №11 у червоній формі намагався перехопити м’яч, який суперник №99 у чорній формі спрямовував у напрямку воріт суперника, при цьому стався контакт його руки (що була у неприродному положенні, відведена у бік і збільшувала об’єм тіла захисника) та м’яча, що був направлений у напрямку його воріт. Керуючись відповідними методичними критеріями та рекомендаціями, подібні дії гравця №11 мали би бути покарані призначенням штрафного удару за порушення Правила 12 та дисциплінарною санкцією у вигляді попередження за неспортивну поведінку (зрив перспективної атаки суперника).

З повагою,

Комітет арбітражу АФУ

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 1 3
2 Продексім (Херсон) 1 3
3 ІнБев (Житомир) 1 3
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 1 3
5 Food Centre-СумДУ (Суми) 0 0
6 Сокіл (Хмельницький) 1 0
7 ХІТ (Київ) 1 0
8 Енергія (Львів) 1 0
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 1 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!