Відбулося жеребкування календаря сезону 2021/2022 у Першій лізі

Сьогодні у Будинку футболу відбулося жеребкування календаря сезону 2021/2022 у чемпіонаті України серед команд Першої ліги.

Пропонуємо вашій увазі розклад матчів першого кола.

Зона «Захід»

1-й тур (16 жовтня)

«Любарт» (Луцьк) – КІВС «Енергія-2» (Львів)
«In.IT» (Львів) – «Славута» (Славута)
«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4» (Рівне)

2-й тур (23 жовтня)

КІВС «Енергія-2» (Львів) – «Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4» (Рівне)
«Славута» (Славута) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)
«Любарт» (Луцьк) – «In.IT» (Львів)

3-й тур (30 жовтня)

«In.IT» (Львів) – КІВС «Енергія-2» (Львів)
«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Любарт» (Луцьк)
«Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4» (Рівне) – «Славута» (Славута)

4-й тур (13 листопада)

КІВС «Енергія-2» (Львів) – «Славута» (Славута)
«Любарт» (Луцьк) – «Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4» (Рівне)
«In.IT» (Львів) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)

5-й тур (27 листопада)

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – КІВС «Енергія-2» (Львів)
«Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4» (Рівне) – «In.IT» (Львів)
«Славута» (Славута) – «Любарт» (Луцьк)

Зона «Схід»

1-й тур (16 жовтня)

«Автомобіліст-Бульвар» (Житомир) – «Sky Up» (Київ)
«Comfort Life» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни)
«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Черкасиобленерго» (Черкаси)

2-й тур (23 жовтня)

«Sky Up» (Київ) – «Черкасиобленерго» (Черкаси)
«Рятувальник» (Ромни) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя)
«Автомобіліст-Бульвар» (Житомир) – «Comfort Life» (Київ)

3-й тур (30 жовтня)

«Comfort Life» (Київ) – «Sky Up» (Київ)
«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Автомобіліст-Бульвар» (Житомир)
«Черкасиобленерго» (Черкаси) – «Рятувальник» (Ромни)

4-й тур (13 листопада)

«Sky Up» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни)
«Автомобіліст-Бульвар» (Житомир) – «Черкасиобленерго» (Черкаси)
«Comfort Life» (Київ) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя)

5-й тур (27 листопада)

«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Sky Up» (Київ)
«Черкасиобленерго» (Черкаси) – «Comfort Life» (Київ)
«Рятувальник» (Ромни) – «Автомобіліст-Бульвар» (Житомир)

Повний календар турніру буде опубліковано згодом.

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 7 17
2 ХІТ (Київ) 6 14
3 Продексім (Херсон) 6 13
4 Viva Cup (Харків) 6 10
5 Енергія (Львів) 7 9
6 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 6 7
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 3
8 АФФК Суми (Суми) 6 3
9 Сокіл (Хмельницький) 6 2
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Леонас-Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!