«Продексім» - «ХІТ» - 1:3. Післямова

Пропонуємо Вашій увазі коментарі головних тренерів «Продексіма» та «ХІТа» - Ігоря Москвичова та Олега Лук’яненка - після завершення матчу за Суперкубок України.

Ігор Москвичов, головний тренер МФК «Продексім» (Херсон):

- По грі можна сказати, що ми ще не готові до сезону на всі сто відсотків. Це лише перша офіційна гра у сезоні, і нам ще треба багато попрацювати, щоб вийти на оптимальний рівень гри. У цій грі ми мали моменти, але не могли їх реалізувати. Однак, варто віддати належне «ХІТу», адже він насправді створив трохи більше гольових епізодів, і тричі забив. Тому, на старті сезону кияни, вочевидь, були готовими трохи краще, ніж ми.

- Як будете готуватись тепер до початку чемпіонату?
- На жаль, у нас не буде тижневого циклу, він буде трохи стислим, але готуватимемось у звичайному режимі.

Олег Лук’яненко, головний тренер ФК «ХІТ» (Київ):

- Емоції переповнюють, я дуже радий за хлопців, що вони змогли знайти в собі сили і виграти. Дуже приємно, зараз складно щось говорити відразу після гри, але я дуже радий. 

- Що можете сказати про голи, які були забиті сьогодні? Один з них був забитий новачком команди, Євгеном Смоловиком…
- Скажу, що у нас кожен футболіст може забити м'яч, так вийшло, що Женя Смоловик забив сьогодні важливий м'яч, спасибі йому. У нього є талант, і я сподіваюся, що він буде продовжувати в тому ж дусі. З приводу голів – ми сьогодні створили багато гольових моментів, думаю, ніхто не буде заперечувати, що у нас було більше моментів, ніж у суперника. Ми були ближчі до перемоги, тому ми її заслужено завоювали.

- Нинішній «ХІТ» сильніший за той, який був минулого сезону?
- Думаю, не треба порівнювати минулі команди «ХІТ» і нинішню. Ті команди – це вже історія, а з нинішньою командою ми будемо рухатися далі і готуватися до наступних ігор.

Прес-служба Асоціації футзалу України
Фото: МФК «Продексім» (Херсон)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Офіційний сайт АФЛУ

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!