Кубок Львівщини – 2016. Розклад матчів турніру

З 7 по 10 вересня у Палаці спорту «Галичина» у Львові відбудеться традиційний турнір з футзалу «Кубок Львівщини-2016». До Вашої уваги розклад усіх матчів турніру.

Група А
ЛДУФК-«Енергія» (Львів)
НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)
СК «Сокіл» (Хмельницький)
ФК «ЛТК-ІнБев-НПУ» (Луганськ – Житомир – Київ)

Група В
СК «Енергія» (Львів)
Збірна України U – 19
ФК «Львів Юнайтед» (Львів)
«Епіцентр К Авангард» (Одеса)

Календар змагань

7 вересня – груповий турнір
12.00 Збірна України U-19 – ФК «Львів Юнайтед» (Львів)
14.00 ФК «ЛТК-ІнБев-НПУ» (Луганськ – Житомир – Київ) – СК «Сокіл» (Хмельницький)
16.00 ЛДУФК- «Енергія» (Львів) - НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)
18.00 СК «Енергія» (Львів) – «Епіцентр К Авангард» (Одеса)
19.30 Матч представників команд: Група А – Група Б

8 вересня – груповий турнір
12.00 НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – СК «Сокіл» (Хмельницький)
14.00 «Епіцентр К Авангард» (Одеса) – збірна України U-19
16.00 ФК «Львів Юнайтед» (Львів) – СК «Енергія» (Львів)
18.00 ФК «ЛТК-ІнБев-НПУ» (Луганськ – Житомир – Київ) – ЛДУФК-«Енергія» (Львів)

9 вересня – груповий турнір
11.00 «Епіцентр К Авангард» (Одеса) – ФК «Львів Юнайтед» (Львів)
13.00 ЛДУФК-«Енергія» (Львів) – СК «Сокіл» (Хмельницький)
15.00 НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – ФК «ЛТК-ІнБев-НПУ» (Луганськ – Житомир – Київ)
17.00 Збірна України U-19 – СК «Енергія» (Львів)

10 вересня – плей-офф
10.00 – гра за 7 місце
12.00 – гра за 5 місце
14.00 – гра за 3 місце
16.00 – фінал
17.30 – офіційне закриття турніру, нагородження

За матеріалами офіційного сайту СК «Енергія» (Львів)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!