Кубок Водяна: жереб кинуто (ВІДЕО)

Відбулося жеребкування міжнародного турніру на призи В. І. Водяна, який візьме старт у п'ятницю.

За схемою проведення жеребкування десять команд відповідно до свого рейтингу були посіяні в п'яти кошиках.

Кошик 1: «Локомотив» Харків, «Сокіл» Хмельницький;
Кошик 2: «Ураган» Івано-Франківськ, «Титан-Зоря» Покровське;
Кошик 3: «Uni-Laman» Чорноморськ, «МКВ» Одеса;
Кошик 4: «Епіцентр К Авангард» Одеса, «ПСВ» Одеса;
Кошик 5: «М'ясна традиція» Дніпро «IPA» Молдова.

Далі команди випадковим вибором були розподілені на дві групи. У «квінтет» «А» потрапили: «Локомотив», «Ураган», «МКВ», «ПСВ», «IPA». У групі «Б» зіграють: «Сокіл», «Титан-Зоря», «Uni-Laman», «Епіцентр К Авангард», «М'ясна традиція».

У групах команди зіграють в одне коло, після чого перші місця «квінтетів» розіграють фінал, матчі за бронзу турніру зійдуться другі місця група, в поєдинку за п'яте місце Кубка зіграють треті місця груп.

Календар Кубка на призи В. І. Водяна.

22 липня (п'ятниця)
(09:30) «А» «МКВ» - «Ураган»
(10:40) «А» «ПСВ» - «Локомотив»
(11:50) «А» «IPA» - «Ураган»
(13:00) «Б», «Сокіл» - «Uni-Laman»
(14:10) «Б», «М'ясна традиція» - «Епіцентр К Авангард»
(15:20) «А» «IPA» - «ПСВ»
(16:30) «Б», «Uni-Laman» - «Титан-Зоря»
(17:40) «Б», «Епіцентр К Авангард» - «Сокіл»
(18:50) «А» «Локомотив» - «МКВ»
(20:00) «Б», «М'ясна традиція» - «Титан-Зоря»

23 липня (субота)
(09:30) «А» «Ураган» - «ПСВ»
(10:40) «Б», «Епіцентр К Авангард» - «Uni-Laman»
(11:50) «А» «Ураган» - «Локомотив»
(13:00) «А» «МКВ» - «IPA»
(14:10) «Б», «Uni-Laman» - «М'ясна традиція»
(15:20) «Б», «Титан-Зоря» - «Сокіл»
(16:30) «А» «ПСВ» - «МКВ»
(17:40) «А» «Локомотив» - «IPA»
(18:50) «Б», «Титан-Зоря» - «Епіцентр К Авангард»
(20:00) «Б», «Сокіл» - «М'ясна традиція»

24 липня (неділя)
(09:00) Матч за п'яте місце
(10:10) Матч за третє місце
(11:50) Фінал
(13:30) Нагородження.

За матеріалами сайту «Футзал Одеси»

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 7 19
2 ХІТ (Київ) 7 18
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 7 16
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 7 12
5 ІнБев (Житомир) 7 10
6 Сокіл (Хмельницький) 7 6
7 Енергія (Львів) 7 6
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 7 4
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 8 3
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 9
2 Рятувальник (Ромни) 2 6
3 Володимир (Тиврів) 3 6
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 2 3
5 Продексім-2 (Херсон) 3 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 2 0
7 Черкаси (Черкаси) 3 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!