«ODESSA OPEN CUP»: результати матчів першого ігрового дня

26 липня в Одесі взяв старт всеукраїнський футзальний турнір «ODESSA OPEN CUP». Пропонуємо Вашій увазі результати матчів першого ігрового дня.

26 липня 2017 року. Середа

Дивізіон «SILVER-1»
Група «С». «Чорне Море» (Одеса) – «INTER» (Донецьк) - 1:2
Група «С». «Укргазбанк» (Київ) – «Металіст» (Миронівка) - 2:2
Група «В». «Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) – «Брайтгрув» (Харків) - 3:2
Група «В». «Django Stars» (Київ) – «Арсенал» (Очаків) - 1:4
Група «А». «STAVNI KІEV» (Южноукраїнськ) – «Олімп» (Вінниця) 4:0
Група «А». «Grasser-СБК» (Київ) – «Ансерглоб» (Херсон) - 1:3
Група «С». «Металіст» (Миронівка) – «Чорне Море» (Одеса) - 2:6
Група «С». «INTER» (Донецьк) – «Укргазбанк» (Київ) - 5:1
Група «В». «Арсенал» (Очаків) – «Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) - 2:1
Група «В». «Брайтгрув» (Харків) – «Django Stars» (Київ) - 0:1
Група «А». «Ансерглоб» (Херсон) – «STAVNI KІEV» (Южноукраїнськ) - 2:2
Група «А». «Олімп» (Вінниця) – «Grasser-СБК» (Київ) - 1:1 

Розклад матчів другого ігрового дня.

27 липня 2017 року.  Четвер

Дивізіон «SILVER-1»
11:00 Група «С». «Чорне Море» (Одеса) – «Укргазбанк» (Київ)
11:40 Група «С». «INTER» (Донецьк) – «Металіст» (Миронівка)
12:20 Група «В». «Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) – «Django Stars» (Київ)
13:00 Група «В». «Арсенал» (Очаків) – «Брайтгрув» (Харків)
13:40 Група «А». «STAVNI KІEV» (Южноукраїнськ) – «Grasser-СБК» (Київ)
14:20 Група «А». «Ансерглоб» (Херсон) – «Олімп» (Вінниця)
15:00 X1 1/2 ПЛ С4 - B4
15:40 X2 1/2 ПЛ А4 - 3-d place
16:20 X3 1/4 ВЛ A1 - 3-d place
17:00 X4 1/4 ВЛ B1 - 3-d place
17:40 X5 1/4 ВЛ C1 - A2
18:20 X6 1/4 ВЛ B2 - C2

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!