Чемпіонат та Кубок України серед ветеранів. Перед стартом

З 8 по 11 вересня в Одесі пройде масштабний фестиваль ветеранів українського футзалу – для участі у всеукраїнських змаганнях зберуться близько 40 команд, які визначать найсильнішого в трьох вікових категоріях – «40+», «50+», «60+».

У розіграші Кубка України в категорії «40+» візьме участь 16 команд.

Формула розіграшу Кубка наступна – команди будуть розбиті на чотири групи по чотири команди і в ході групових змагань визначать тих, хто буде заперечувати головний приз, і тих, хто побореться за заохочувальні нагороди.

Після ігор в групах по дві кращих команди з кожної групи виходять в основну сітку змагань, де згідно турнірної сітки складуть чвертьфінальні пари Вищої ліги розіграшу Кубка.

Команди, що посіли треті і четверті місця у своїх групах, продовжать боротьбу за Малий Кубок, і складуть чвертьфінальні пари Першої ліги розіграшу Кубка.

Зі стадії 1/4 фіналу у цій віковій категорії почнуться ігри на виліт.

Команди зіграють по дві гри в четвер і п'ятницю, півфінали пройдуть у суботу, фінали – в неділю.

Наводимо повний склад учасників:

«Чорне море» (Одеса)
«Володимирівка» (Волинська обл)
АРПІ (Донецьк/Запоріжжя)
«Тинь» (Южноукраїнськ)
«Глорія» (Одеса)
«Динамо» (Суми)
«Арсенал» (Очаків)
«Гикон» (Хмельницький)
АФ «Джулинка» (Вінницька обл.)
ФФ ГШ ЗСУ (Київ)
«Агропродсервіс» (Тернопіль)
ТВД (Львів)
ФК «Ніжин» (Чернігівська обл.)
«Фортуна» (Христинівка, Черкаська обл.)
«Аваль» (Одеса)
«Оберіг» (Сіверськ, Донецька обл.)

Згідно підсумків останнього чемпіонату України у цій віковій категорії перші чотири команди є «сіяними» і в ході жеребкування будуть розведені в різні групи.

Також команди розбиті на чотири кошики за географічним принципом:

«Південь»: «Чорне море», «Глорія», «Аваль» (всі – Одеса), «Арсенал» (Очаків)
«Захід»: «Володимирівка» (Волинська обл.), «Гикон» (Хмельницький), «Агропродсервіс» (Тернопіль), ТВД (Львів)
«Північ-Центр»: АФ «Джулинка» (Вінницька обл.), ФК ГШ ЗСУ (Київ), ФК «Ніжин» (Чернігівська обл.), «Фортуна» (Христинівка, Черкаська обл.)
«Північ-Схід-Південь»: «Динамо» (Суми), АРПІ (Донецьк/Запоріжжя), «Оберіг» (Сіверськ, Донецька обл.), «Тинь» (Южноукраїнськ)

В чемпіонаті України в категорії «50+» візьме участь 12 команд.

Формула розіграшу чемпіонату наступна – команди будуть розбиті на чотири групи по три команди і в ході групових змагань визначать тих, хто буде заперечувати головний приз, і тих, хто побореться за заохочувальні нагороди.

Після ігор в групах по дві кращих команди з кожної групи виходять в основну сітку змагань, де згідно турнірної сітки складуть чвертьфінальні пари Вищої ліги чемпіонату.

Команди, що посіли треті місця в своїх групах, продовжать боротьбу за місця в нижній частині турнірної таблиці.

Команди, що програли у чвертьфіналі в обох лігах, не вилітають, а продовжують боротьбу і зустрічаються зі своїми суперниками згідно турнірної сітки.

Зі стадії 1/4 фіналу у цій віковій категорії почнуться ігри на виліт. 

У цій віковій категорії гратимуть: 

«Чорне море» (Одеса)
«Фортеця» (Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.)
«Карпати» (Львів)
«Кодима» (Одеська обл.)
«Базис-Syngenta» (Умань, Черкаська обл.)
«Союз» (Донецька обл.)
«СпС» (Суми)
«Ветеран» (Ніжин, Чернігівська обл.)
«Балта» (Одеська обл.)
«Ветеран-Конотоп» (Конотоп, Сумська обл.)
«Ніколь-Фортуна» (Суми)
Збірна Яворівського району (Львівська обл.)

Згідно підсумків останнього чемпіонату країни в цій віковій категорії, перші чотири команди є «сіяними». Всі команди поділені на три кошики:

«Південь»: «Чорне море» (Одеса), «Кодима» (Одеська обл.), «Балта» (Одеська обл.), «Базис-Syngenta» (Умань, Черкаська обл.)
«Північ-Схід»: «Союз» (Донецька обл.), «СпС» (Суми), «Ніколь-Фортуна» (Суми), «Ветеран-Конотоп» (Конотоп, Сумська обл.)
«Північ-Захід»: «Карпати» (Львів), «Фортеця» (Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.), Збірна Яворівського району (Львівська обл.), «Ветеран» (Ніжин, Чернігівська обл.)

В чемпіонаті України в категорії «60+» візьме участь 12 команд.

Формула розіграшу чемпіонату наступна – команди будуть розбиті на чотири групи по три команди і в ході групових змагань визначать тих, хто буде заперечувати головний приз, і тих, хто побореться за заохочувальні нагороди.

Після ігор в групах по дві кращих команди з кожної групи виходять в основну сітку змагань, де згідно турнірної сітки складуть чвертьфінальні пари Вищої ліги чемпіонату.

Команди, що посіли треті місця в своїх групах, продовжать боротьбу за місця в нижній частині турнірної таблиці.

Команди, що програли у чвертьфіналі в обох лігах, не вилітають, а продовжують боротьбу і зустрічаються зі своїми суперниками згідно турнірної сітки.

Зі стадії 1/4 фіналу у цій віковій категорії почнуться ігри на виліт.

У віковій категорії «60+» гратимуть наступні колективи:

«Локомотив» (Дніпро)
«Рішельє» (Одеса)
«Десна» (Чернігів)
«Енергетик» (Зеленодольськ, Дніпропетровська обл.)
«Ветеран» (Христинівка, Черкаська обл.)
«Енергія» (Львів)
«Ветеран-Конотоп» (Конотоп, Сумська обл.)
«Ветеран» (Мелітополь, Запорізька обл.)
«Колос» (Кременчук, Полтавська обл.)
«Козацький вал» (Суми)
«Київ» (Київ)
«Вікторія» (Харків)

Згідно підсумків останнього чемпіонату країни в цій віковій категорії перші чотири команди є «сіяними». Всі команди поділені на три кошики:

«Центр-Захід-Південь»: «Ришельє» (Одеса), «Енергія» (Львів), «Ветеран» (Христинівка, Черкаська обл.), «Десна» (Чернігів)\
«Північ-Центр»: «Вікторія» (Харків), «Козацький вал» (Суми), «Київ» (Київ), «Ветеран-Конотоп» (Конотоп, Сумська обл.)
«Дніпро»: «Локомотив» (Дніпро), «Енергетик» (Зеленодольськ, Дніпропетровська обл.), «Ветеран» (Мелітополь, Запорізька обл.), «Колос» (Кременчук, Полтавська обл.).

Нагадаємо, що матчі пройдуть у спорткомплексах СКА та «Політехнік», а вирішальні поєдинки відбудуться 11 вересня на паркеті спорткомплексу СКА.

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!