Чемпіонат та Кубок України серед ветеранів. Результати другого ігрового дня

Пропонуємо Вашій увазі результати другого ігрового дня чемпіонату та Кубку України серед ветеранів у вікових категоріях «40+», «50+», «60+».

9 вересня, спорткомплекс «Політехнік»

9.00 50+ «Море» (Одеса) – «Фортеця» (Кам'янець-Подільский, Хмельницька обл.) – 2:2
9.40 50+ «Ніжин» (Чернігівська обл.) – «Кодима» (Одеська обл.) – 2:2
10.20 50+ «Базис-Syngenta» (Умань, Черкаська обл.) – «Гірник» (Соснівка, Львівська обл.) – 0:0
11.00 50+ Збірна Яворівського р-ну (Львівська обл) – «Чорне море» (Одеса) – 0:7
11.40 50+ 1/2 КН «Ветеран Конотопщини» (Сумська обл.) – «Балта» (Одеська обл.) – 1:1 (по пенальті – 3:1)
12.00 50+ 1/2 КН «Кодима» (Одеська обл.) - Збірна Яворівського р-ну (Львівська обл.) – 4:3
12.40 50+ 1/4 ВЛ «Фортеця» (Кам’янець-Полільський, Хмельницька обл.) - «Гірник» (Соснівка, Львівська обл.) – 2:0
13.20 50+ 1/4ВЛ «Море» (Одеса) – «Базис-Syngenta» - 0:1
14.00 50+ 1/4 ВЛ «Фортуна-Ніколь» (Суми) - «Союз» (Донецька обл.) – 5:1
14.40 50+ 1/4 ВЛ «Чорне море» (Одеса) – «Ніжин» (Чернігівська обл.) – 3:0
15.20 60+ «Вікторія» (Харків) – «Десна» (Чернігів) – 1:1
15.50 60+ «Київ» (Київ) - «Локомотив» (Дніпро) т/п 0:3
16.30 60+ «Ветеран» (Христинівка, Черкаська обл.) – «Енергія» (Львів) – 0:2
17.00 60+ «Ветеран» (Мелітополь, Запорізька обл.) – «Ришельє» (Одеса) – 3:0
17.30 60+ 1/2 КН «Ветеран Конотопщини» (Конотоп) - «Козацький вал» (Суми) – 0:1
18.00 60+ 1/2 КН Мелітополь т/в 0:3
18.30 60+ 1/4 ВЛ «Десна» (Чернігів) – «Ветеран» (Христинівка, Черкаська обл.) – 5:1
19.00 60+ 1/4 ВЛ «Енергія» (Львів) – «Вікторія» (Харків) – 4:0
19.30 60+ 1/4 ВЛ «Локомотив» (Дніпро) – «Колос» (Кременчуцький р-н, Полтавська обл.) – 2:2 (по пенальті – 3:1)
20.00 60+ 1/4 ВЛ «Ришельє» (Одеса) - «Зеленодольськ» (Дніпропетровська обл.) - 3:0

9 вересня, спорткомплекс СКА.

(40+)

9.00 «Чорне море» (Одеса) - ФК «ЗСУ» (Київ) 11:4 (5:1)
9.50 «Агропродсервіс» (Тернопіль) – «Фортуна» (Черкаська область) – 10:2
10.40 «Володимирівка» (Волинська. обл.) – «Ніжин» (Чернігівська обл.)
11.30 «Аваль» (Одеса) – «Колос» (Джулинка, Вінницька обл.) – 14:0
12.20 «АРПІ» (Запоріжжя/Донецьк) – «Динамо» (Суми) – 7:1
13.10 «Арсенал» (Очаків) – «ТВД (Львів)» - :+
14.00 «Тинь» (Южноукраїнськ) – «Оберіг» (Сіверськ, Донецька область) – 9:1
14.50  «Глорія» (Одеса) – «Гикон» (Хмельницький) – 5:2
15.40 1/4 фіналу Першої ліги ФК «ЗСУ» (Київ) – «Арсенал» (Очаків) – 3:5
16.30 1/4 фіналу Першої ліги «Динамо» (Суми) – «Фортуна» (Черкаська обл.) - : +
17.20 1/4 фіналу Першої ліги «Колос» (Джулинка, Вінницька обл.) – «Оберіг» (Сіверськ, Донецька обл.) + : -
18.10 1/4 фіналу Першої ліги «Гикон» (Хмельницький) – «Ніжин» (Чернигівська обл.) – 11:2
19.00 1/4 фіналу Вищої ліги «Чорне море» (Одеса) – «ТВД» (Львів) – 5:0
19.50 1/4 фіналу Вищої ліги «АРПІ» (Запоріжжя/Донецьк) - «Агропродсервіс» (Тернопіль) – 6:2
20.40 1/4 фіналу Вищої ліги «Володимирівка» (Волинська обл.) - «Глорія» (Одеса) – 7:4
21.30 1/4 фіналу Вищої ліги «Аваль» (Одеса) – «Тинь» (Южноукраїнськ) – 3:3 (по пенальті – 3:1)

За матеріалами офіційного сайту Аматорської футзальної ліги України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!