Чемпіонат та Кубок України серед ветеранів: результати першого ігрового дня змагань в Одесі

Напередодні в Одесі відбулись матчі першого ігрового дня Кубку України серед ветеранів у віковій категорії «40+» та чемпіонату України у вікових категоріях «50+» та «60+». Пропонуємо Вашій увазі склади груп та результати поєдинків першого ігрового дня.

Вікова категорія «40+»: «Чорне море» (Одеса), «Динамо» (Суми), «Арсенал» (Очаків), «Глорія» (Одеса), «Агропродсервис» (Тернопіль), «ТВД» (Львів), «АРПІ» (Донецьк), «Артемсіль» (Бахмутський р-н), «Павлоград» (Дніпропетровська обл.), «РайффайзенБанк Аваль» (Одеса).

Вікова категорія «50+»: «Базис-Ветеран» (Умань), «Союз» (Донецька обл.), ФК «Рочин» (Соснівка, Львівська обл.), «Ветеран» (Ніжин), «Локомотив» (Лиман, Донецька обл.), «Бершадщина» (Вінницька обл.), «Ветеран-Конотоп» (Конотоп), «Ніколь-Технологія» (Суми), «ХСС» (Харків), «Фортеця» (Кам'янець-Подільський), збірна Яворівського району (Львівська обл.), «Чорне море» (Одеса), «Фортуна» (Суми), «Бахмут» (Донецька обл.).

Вікова категорія «60+»: «Ришельє» (Одеса), «Комунальник» (Умань), «Енергія» (Львів), «Ветеран» (Конотоп), «Ветеран» (Мелітополь), «Локомотив» (Дніпро), «Енергетик» (Зеленодольськ), «Колос» (Кременчуцький р-н), «Козацький Вал» (Суми), «Десна» (Чернігів), «ТВД-ветеран» (Львів), «Ветеран-Василівка» (Запорізька обл.), шахта «Південнодонбаська» (Вугледар), ФК «Суми».

Вікова категорія «40+».
Кубок України.
Група «А»:
«Чорне море» (Одеса), «Глорія» (Одеса), «Гірник» (Павлоград, Дніпропетровська обл.), «Артемсіль» (Бахмутський р-н), «ТВД» (Львів).
Група «Б»: «Динамо» (Суми), «Агропродсервис» (Тернопіль), «АРПІ» (Донецьк), «Арсенал» (Очаків), «РайффайзенБанк Аваль» (Одеса).

Результати матчів першого ігрового дня.
«Чорне море» (Одеса) - «ТВД» (Львів) - 4:2 
«Агропродсервис» (Тернопіль) - «Арсенал» (Очаків) - 5:0
«Глорія» (Одеса) - «Артемсіль» (Бахмутський р-н) - 4:0
«Гірник» (Павлоград, Дніпропетровська обл.) - «Чорне море» (Одеса) - 2:4
«АРПІ» (Донецьк) - «Динамо» (Суми) - 7:0
«Динамо» (Суми) - «РайффайзенБанк Аваль» (Одеса) - 3:4

Вікова категорія «50+».
Чемпіонат України.  
Група «А»:
«Фортеця» (Кам'янець-Подільський), «Бахмут» (Донецька обл.), «Фортуна» (Суми), ФК «Рочин» (Соснівка, Львівська обл.).
Група «Б»: збірна Яворівського району (Львівська обл.), «Чорне море» (Одеса), «ХСС» (Харків). 
Група «В»: «Бершадщина» (Вінницька обл.), «Ветеран» (Ніжин), «Ніколь-Технологія» (Суми), «Союз» (Донецька обл.).
Група «Г»: «Ветеран-Конотоп» (Конотоп), «Базис-Ветеран» (Умань), «Локомотив» (Лиман, Донецька обл.).

Результати матчів першого ігрового дня. 
«Фортуна» (Суми) - «Фортеця» (Кам'янець-Подільський) - 1:2  
«Бершадщина» (Вінницька обл) - «Ніколь-Технологія» (Суми) - 1:3
збірна Яворівського району (Львівська обл) - «ХСС» (Харків) - 2:3

Вікова категорія «60+».
Чемпіонат України.
Група А:
«ТВД-ветеран» (Львів), «Десна» (Чернігів), «Ветеран-Василівка» (Запорізька обл.), «Козацький Вал» (Суми).
Група «Б»: «Комунальник» (Умань), «Ветеран» (Конотоп), «Рішельє» (Одеса).
Група «В»: «Колос» (Кременчуцький р-н), «Ветеран» (Мелітополь), шахта «Південнодонбаська» (Вугледар), «Локомотив» (Дніпро).
Група «Г»: «Енергія» (Львів), ФК «Суми», «Енергетик» (Зеленодольськ).

Результати матчів першого ігрового дня.
«Десна» (Чернігів) - «Козацький Вал» - 6:0
«Локомотив» (Дніпро) - «Ветеран» (Мелітополь) - 3:1
«Колос» (Кременчуцький р-н) - шахта «Південнодонбаська» (Вугледар) - 1:0
«Енергетик» (Зеленодольськ) - ФК «Суми» - 4:0
«Рішельє» (Одеса) - «Комунальник» (Умань) - 4:0

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Офіційний сайт АФЛУ

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!